Προς το περιεχόμενο

Συσκευή μέχρι 320 ευρώ


Netr0nic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι για το Mate 20 (όχι το pro) στα 310 ευρώ περίπου αυτήν την στιγμή. Είναι καλό πακέτο overall λέτε σε αυτά τα λεφτά? Απ' ότι βλέπω έχει πολύ καλή μπαταρία και αρκετά καλές καμάρες (+OIS).

Το budget δεν μπορεί να ανέβει οπότε παίζω εκεί αυστηρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, M4tR1x είπε

Για ρίξε μια ματιά και στο mi9 αν δεν το έχεις ήδη δει 

Το έχω δει ήδη και η αλήθεια είναι ότι ήμουν ανάμεσα σε αυτά τα 2. Απλά έχω την εντύπωση ότι το mate 20 έχει κάπως καλύτερη κάμερα (+ του ότι έχει και OIS) βλέποντας και συγκριτικά βίντεο με την ποιότητα της εικόνας αλλά και την σταθεροποίηση, επίσης έχει μεγαλύτερη μπαταρία. Βέβαια το mi 9 έχει amoled οθόνη... 

Δεν ξέρω ακριβώς τώρα, αν κάποιος είναι κάτοχος ήδη ας πει την γνώμη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και Mi 9T εάν σου αρέσει. Σε xiaomi με εγκατάσταση Gcam είσαι πλήρης. Επίσης το Honor View 20 με 50€ επιπλέον(τσίμπησε λίγο σε τιμή τις τελευταίες μέρες). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Netr0nic είπε

Το έχω δει ήδη και η αλήθεια είναι ότι ήμουν ανάμεσα σε αυτά τα 2. Απλά έχω την εντύπωση ότι το mate 20 έχει κάπως καλύτερη κάμερα (+ του ότι έχει και OIS) βλέποντας και συγκριτικά βίντεο με την ποιότητα της εικόνας αλλά και την σταθεροποίηση, επίσης έχει μεγαλύτερη μπαταρία. Βέβαια το mi 9 έχει amoled οθόνη... 

Δεν ξέρω ακριβώς τώρα, αν κάποιος είναι κάτοχος ήδη ας πει την γνώμη του...

Κοίταξε. Το ότι είναι amoled δεν το σώζει τόσο πολύ. Έχει και αισθητήρες πχ δακτυλικού που επηρεάζουν στην αυτονομία. Η μπαταρια πιστεύω ειναι καλύτερη του mate 20. Απλά το mi9 ειναι γρήγορο, όμορφο, λεπτό και στα βιντεο που εχω τραβήξει (απο φίλου που το δοκιμαζα γιατι το ειχα στα υποψηφια μου) ηταν σταθερο ακομα κι αν προσπαθησα να το κουνάω παραπάνω. Ντάξει τώρα προφανώς κάποια άλλα τα πάνε καλύτερα.. Δές κατα πόσο σε νοιάζει η μπαταρία ή επέκταση χώρου. Στο ενα θα εισαι 128 και με δυνατοτητα επεκτασης ενω στο αλλο 64 κααι χωρις.. Σαν επεξεργαστή του xiaomi ειναι καλύτερος αλλα στην πράξη δεν θα καταλαβεις την διαφορα(αποψη μου) οπότε μην μένεις στον επεξεργαστή..

edit: Φωτογραφική πίσω καλή , σέλφι λίγο πιο μετρια τα πράγματα MI9

Επεξ/σία από M4tR1x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφίξε λίγο τα λουριά και πάρε το Honor 20 που είναι κλάσεις ανώτερο από όλα που αναφέρθηκαν.

https://www.abox.gr/index.php?route=product/product&product_id=11263&ref=bestprice.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...