Προς το περιεχόμενο

Δετ και πανελλήνιες 2020


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους... Είμαι μαθητής της 3ης λυκείου και πάω σε επαλ..είμαι στον τομέα οικονομία οπότε στο μηχανογραφικο μου μπορώ να δηλώσω μόνο σχολές που έχουν να κάνουν με αυτό... Λοιπόν σκεφτόμουν σαν μόνη επιλογή το τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας γνωστό και ως ΔΕΤ στο οικονομικό πανεπιστήμιο Αθηνών για τον μόνο λόγο ότι έχει τα οικονομικά που μου αρέσουν αλλά έχει και αρκετή πληροφορική από όσο το έψαξα... Θέλω να μου πείτε μερικές γνωμουλες σχετικά με το τμήμα οποίος γνωρίζει... Για την αποκατάσταση, την αναγνώριση του πτυχίου στο εξωτερικό, το πανεπιστήμιο κλπ... Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε μου. ειμαι στην ιδια μοιρα με σενα, το μονο που μας διαφοροποιει ειναι οτι εγω ειμαι σε ΓΕΛ :P . γενικοτερα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη σχολη λογω αμεσης επαγγελματικης αποκαταστασης. την σκεφτομαι και εγω δηλαδη. ερωτηση. μπορεις απο επαλ να μπεις ΟΠΑ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@geomallivναι φιλαράκι μπορώ να περάσω σε όλες τις οικονομικές σχολές... Κοίταξε λένε ότι το 85% έχει άμεση αποκατάσταση πριν καν πάρουν το πτυχίο... Το ΟΠΑ είναι φοβερό και για ερασμους αν σε ενδιαφέρει απλά εμένα το μόνο μ πρόβλημα είναι ότι είμαι από αρκετά μακριά από Κατερίνη και πριν κάνω αυτό το μεγάλο βήμα θα ήθελα να μάθω αν πραγματικά αξίζει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...