Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Μην το κανεις ετσι πιστεψεμε δεν θα μπορεσεις να παιξεις το 1 με τιποτα μετα.

Αν δεις τα γραφικα του 2 το 1 θα σου φαινονται tetris

μπα δεν εχω θεμα με τα γραφικα. story θελω και καλοστημενο gameplay όπως γενικά κάνει η rockstar και γι αυτο και δικαίως όποτε βγάζει τίτλο είναι παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε μου , το παιχνιδι το χαζευεις με τις ωρες ειναι απιστευτα τα γραφικα, αυτο το παιχνιδι το παιρνεις για το story και τα γραφικα του . 
Το online κομματι ειναι περιεργο, δηλαδη, θα παιξεις 1 μηνα για να μαζεψεις χρυσο κλπ αλλα ουσιαστικα καθε μερα επαναλαμβανεις τα ιδια και τα ιδια για να φτασεις το στοχο σου μεχρι που κατανταει εκνευριστικά βαρετό.

Εγω πχ επαιξα 3 μηνες εχω κάνει τα πάντα και πια δεν εχω κινητρο να μπω και να κανω κατι γιατι δεν μου δινει αφορμη να μπω να κανω κατι καινουργιο 

Το μονο ενδιαφερον που ειχα που βρηκα απο εδω μεσα 3-4 παιδια και μπαιναμε για καμια ωριτσα και χαζολογαγαμε και αυτο τιποτα αλλο

Παιχνιδαρα αλλα νομιζω απο υποστηριξη θελει πολυ πραγμα ακομα !

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου τσάκισες το όνειρο τώρα....

δηλαδή αν θέλω μόνο το story offline δε παίζει;

δε γούσταρα ποτέ το online competitive style ή να ξεκλειδώνω achievements για τα rankings.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε μαστορα μια χαρα παιζει 

συγνωμη αν σε στεναχωρησα συμπαθα με !!!!

Παιζεις το story που ειναι παιχνιδαρα και δεν εχει bugs και κολληματα , μαθαινεις το παιχνιδι τη λογικη του και αφου το τερματησεις σε κανα μηνα γιατι ειναι και μεγαλουτσικο τοτε μπαινεις στο online κομματι 

Το online ειναι που εχει τα θεματα του , ειναι ομως ξεχωριστο κομματι απο το story 

Το story  ειναι ισως απο τα καλυτερα παιχνιδια που θα εχεις παιξει αντικειμενικα ειναι απιστευτα καλο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και διαβασα αρκετες σελιδες πισω δεν το βρηκα

υπαρχει λυση στο οτι παω να ξεκινησω το game και μου βγαζει

 

offline mode could not establish connection ( και δεν ξεκιναει το game)

 

 

τελικα λυθηκε το προβλημα ετσι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Vanlyda είπε

Καλησπέρα,

Έχει βγει κανένα Demo να το δοκιμάσω;

Δεν νομίζω να βγάλουν ποτέ demo σε αυτά τα παιχνίδια.
Αν έχεις το hardware που ζητάει τότε δεν θα έχεις πρόβλημα στο campaign τουλάχιστον γιατί το on-line είναι άλλη φάση και έχει πολλά θέματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ολοκληρώσει σχεδόν τα πάντα στο online (με σημαντική βοήθεια και παρέα παιδιά από το φόρουμ) τις τελευταίες μέρες προχωράω το story και έχω να πω ότι είναι απολαυστικό! Ειδικά από το 4ο chapter και μετά το παιχνίδι παίζεται νεράκι και έχει φοβερό story! Μην το αγνοείτε χάριν του online, πραγματικά αξίζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

Αν το βαρέθηκε κάποιος και δεν το θέλει το παιχνίδι, του το αγοράζω :)

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1542225-red-dead-redemption-2-la-noire-max-payne-3/

Το εχω ηδη φιλε μου αν σε εναδιαφερει μου λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, naruto14 είπε

Καλά συγνώμη, τόσους μήνες μετά και τα crashes δεν τα έχουν φτιάξει ακόμα? Με όποιο API και να παίζω το παιχνίδι θα κρασάρει...

Δυστυχώς φίλε μου !!!! κατάφερα και το τερμάτισα έτσι εγώ..... απενεργοποιούσα το antivirus, άνοιγα το launcher με δικαιώματα διαχειριστή και έκανα τα sga αρχεία να είναι μόνο για ανάγνωση. Συνήθως μου κράσαρε στο 1ο loading έκλεινα τον launcher τον ξανανοιγα και έμπαινα και έπαιζα κανα 2 ως 3 ώρες μέχρι να ξανακρασάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crashes για το online μιλάτε ή για το single player? Στο τελευταίο από όσο ξέρω έχουν διορθωθεί τα περισσότερα. Εγώ πριν από ένα μήνα περίπου το έπαιξα χωρίς κανένα crash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Crashes για το online μιλάτε ή για το single player? Στο τελευταίο από όσο ξέρω έχουν διορθωθεί τα περισσότερα. Εγώ πριν από ένα μήνα περίπου το έπαιξα χωρίς κανένα crash.

ΓΙα το single player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...