Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οσο παει και καλυτερευει μερικα fixes ειναι αρκετα σοβαρα οπως και το ανεβασμα του TAA και των textures.

Red Dead Redemption 2 May 4th Update released, brings numerous PC improvements & bug fixes

https://www.dsogaming.com/news/red-dead-redemption-2-may-4th-update-released-brings-numerous-pc-improvements-bug-fixes/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τρεξω rdr 2 χωρις lag στα low 1080p?

Μπορω να τρεξω το rdr 2 χωρις lag και shuttering στα low 1080 p  με αυτο το συστημα?

ryzen 5 2600

g skill 8gb ram

gtx 1050 ti

(Σας παρακαλω απαντηστε μου , μπορει να το αγορασω. Ευχαριστω ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τελειώνουμε σιγά σιγά ένα μεγάλο (σε ώρες) παιχνίδι (Odyssey) σκέφτομαι να καταπιαστώ με το RDR2...φθηνότερα από που ; η ultimate προσφέρει μονάχα διακοσμητικά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που διαβάζω και με την RX590 μου και την 3440x1440 ανάλυση μου μου έρχεται να παίξω το παιχνίδι σε κανά 2-3 χρόνια όταν θα έχω φτιάξει τουμπανιάρικο pc. Και έλεγα να το άρχιζα τον Σεπτέμβρη.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/5/2020 στις 11:22 ΜΜ, Arkin είπε

Οσο παει και καλυτερευει μερικα fixes ειναι αρκετα σοβαρα οπως και το ανεβασμα του TAA και των textures.

Red Dead Redemption 2 May 4th Update released, brings numerous PC improvements & bug fixes

https://www.dsogaming.com/news/red-dead-redemption-2-may-4th-update-released-brings-numerous-pc-improvements-bug-fixes/

Είπα να κάνω ενα free roam να δω αν φτιάξανε τα random crash και πάλι τίποτα....απλά απαράδεκτοι εκεί στην Rockstar !!! Και In-game μου κράσαρε και άλλες 4 φορές που έκανα αλλαγές στα settings των γραφικών με το που πατούσα apply.....Με νύχια και με δόντια το είχα τερματίσει, και έλεγα αν το έχουν φτιάξει να το έπαιζα από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Voziniotis-3 είπε

Με αυτά που διαβάζω και με την RX590 μου και την 3440x1440 ανάλυση μου μου έρχεται να παίξω το παιχνίδι σε κανά 2-3 χρόνια όταν θα έχω φτιάξει τουμπανιάρικο pc. Και έλεγα να το άρχιζα τον Σεπτέμβρη.

Ε δεν παιρνουμε τετοια οθονη με τετοια καρτα... ειδικα οταν μιλαμε για red dead redemption 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Ε δεν παιρνουμε τετοια οθονη με τετοια καρτα... ειδικα οταν μιλαμε για red dead redemption 2

Στο medium μπορεί να τα πιάσει τα 50 fps. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι απολαυστικές επιδόσεις. Δεν πειράζει, θα κάνω υπομονή λίγα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη το εχω αγορασει απλως το πα ετσι.

17 ώρες πριν, LAZAROS882 είπε

Ναι αλλά με προβληματίζουν τα 8gb ram

Εννοω δεν με νοιαζει το λιγο κολλημα καθε 2-1 ωρες. Με νοιαζει για παραδειγμα οταν με τον charachter θα κοιταω γυρω και θα κουναει η καμερα αν θα κολλαω ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Voziniotis-3 είπε

Στο medium μπορεί να τα πιάσει τα 50 fps. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι απολαυστικές επιδόσεις. Δεν πειράζει, θα κάνω υπομονή λίγα χρόνια.

Ε ναι, είναι προτιμότερο να περιμένεις 3-4 χρόνια από το να το παίξεις άμεσα στο medium settings. Άσε που θα έχει πέσει και κατά πολύ τοτε η τιμή του. Μαγκιά χ2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα η καλύτερη στιγμή της αγοράς ενός παιχνιδιού είναι 2 χρόνια μετά. Θα έχουν βγει όσα dlc είναι να βγουν θα έχει πάρει ότι patch είναι να πάρει και θα έχει πέσει η τιμή του πάνω από 50% η περισσότερο. Οι early αγοραστές πληρώνουν φουλ πόσο και έχουν και ένα σωρό θέματα μέχρι να φτιαχτούν. Η υπομονή είναι αρετή. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάπου να αγοράσεις τα pelts που θέλει για τις αναβαθμίσεις;

Δεν μπορώ να πετύχω πάντα να κυνηγάω τα ζώα και απο ένα σημείο και μετά το βαρέθηκα, προτιμώ να τα πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...