Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Anuminas είπε

Eσυ μια χαρά θα το απολαύσεις με το pc που έχεις και αν θυμάμαι καλά το GTAV  έπαιζε απροβλημάτιστα σε αξιοπρεπή pc.

Μια χαρα επαιζε, εδω θυμαμαι με τη 390 που ειχα παλια ετρεχε μια χαρα, αλλα νταξει ειναι και κοντα 7ετιας παιχνιδι. Rockstar ειναι αυτη θελω να πιστευω πως δε θα κανει πατατα με το optimization. Ειδωμεν.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα τρέχει αξιοπρεπώς στα περισσότερα συστήματα νομίζω.

Καλά τα δωράκια αλλά πετάξαν και το release στο steam το Δεκέμβρη στο τέλος, έτσι για σπάσιμο

Αν υπάρξει retail σαφώς να το τιμήσουμε.

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι ξεκάθαρα θέμα του developer να το κάνει να τρέχει σωστά στα περισσότερα pc. Οι περισσότεροι εδώ θα το παίξουμε σίγουρα σε πολύ καλές αναλύσεις/framerate πχ 1440p στα 60fps κοντά στα ULTRA με μικρές υποχωρήσεις ίσως σε settings όπως τίποτα ΜSAA,  τίποτα τρελά soft shadows etc.  Κατι άλλο θα είναι λίγο απαράδεκτο πχ με κάρτες τύπου RTX 2070 ή GTX 1080ti (και άνω)

Δεν μιλάμε τώρα για ''δεινοσαυρένιες'' περιπτώσεις συστήματος με 2core (με αναλογα pc parts) και τέτοια ή λαπτοπ. Σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα προφανώς να το παίξει κάποιος στο ps4/xbox one. 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι παντως αν εχουν κανει καλη δουλεια ειναι πολυ δυνατο οπτικα,ειδικα μιας και μιλαμε για Open world παιχνιδι και εχει και παρα μα παρα πολυ μεγαλο περιεχομενο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

Ας ελπίσουμε να τραβήξει η 2070 γιατί αν πω ότι θέλω να αλλάξω κάρτα βλέπω να με πνίγει στον ύπνο μου η γυναίκα 😂

Τι να πω κι εγω με τη 1070, ελπιζω μια φορα να μην τρεχει σαν το control που μου ετρεχε σ#$*α ακομη και σε 1080p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Recommended Requirements, Predicted

OS: Win 10 64
Processor: Intel Core i7-3930K 6-Core 3.20GHz / AMD Ryzen 5 2600
Graphics: AMD Radeon RX Vega 64 Nano 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
VRAM: 6GB
System Memory: 16 GB RAM
Storage: 100 GB Hard drive space
https://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=9339&game=Red

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά θα τρέχει,ιδη στις κονσόλες είναι ένα από τα καλύτερα optimized games , τρέχει σε native 4k στο χβοχ one x 

Επεξ/σία από nikos5800
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγω αυτο θελω να πιστευω αλλα πολυ φοβαμαι οτι με τα denuvo που θα το πλακώσουν θα το ξεσκισουν το optimization.

Ειδικα η τελευταία εκδοση denuvo ειναι τοσο βαρυα που μπορει να γονατισει οποιοδήποτε game ευκολα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...