Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, rofl είπε

αν δε σε πειραζει η αναμονη, και  αν το βρεις αρκετα φθηνοτερα απο 36 ευρω  πληρωσα εγω για το special edition (+ τα preorder bonuses) 

καποια στιγμη πριν το καλοκαιρι τοτε  ναι περιμενε. 

προκαταβολικα  να σου πω οτι μαλλον δε θα το βρεις τουλαχιστον οχι απο τα mainstream outlets.

για το παιχνιδι οποιος εχει ocd  με το performance ας περιμενει, ιδιως σε nvidia.

παντως σοβαρο προβλημα αυτη τη στιγμη ειναι μονο τα crashes που εχουν καποιοι, πολυ λιγοτεροι πλεον σε σχεση με τις 2-3 πρωτες μερες 

Δεν με πειράζει η τιμή. Αν το παιχνίδι είναι καλό και είναι playable δεν έχω θέμα. Από 'κει και έπειτα, επειδή έχει γίνει χαμός σχετικά με το optimization και επειδή θέλω να το παίξω το game όσο καλύτερα μπορώ (το έχω και στο PS4 αλλά δεν παλευόταν το loading και τα 30 fps οπότε το άφησα λίγο πριν τη μέση περίπου) γι' αυτό θα περιμένω.

Τι preorder bonus είχε το game; 

EDIT: Το έψαξα τελικά google οπότε είδα το bonus που έδινε στο preorder.

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

50 gold bars μονο αλλα  μπορεις να αγοραζεις και αλλα με 100ευρα απο το store :P  Με το GTA online οι τυποι ειχαν και Fat Whale sales οπως μας βλεπουν δηλαδη 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

50 gold bars μονο αλλα  μπορεις να αγοραζεις και αλλα με 100ευρα απο το store :P  Με το GTA online οι τυποι ειχαν και Fat Whale sales οπως μας βλεπουν δηλαδη 

 

ο πιο πολυς κοσμος το redM περιμενει. μετα ουτε καν που θα  αξιζει να ασχοληθει κανεις.

μεχρι  τοτε κατι θα φτουρανε τα 50, για τα πουλανε ~ 20 eur.

το RedMδεν θα αργησει να βγει πολυ απ οτι λενε. για μηνα λενε, αντε να το βαλω 3μηνο.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορει καποιος να μου εξηγήσει τι μπορω να κανω με τα κουφαρια και τα δέρματα των ζωων εκτος απ τα να τα τρωω? Εχω καταμπερδευτει

Και τι ειναι το "Cripps has packed up your camp" που μου βγαζει καθε λιγο και λιγακι? Για το online αναφέρομαι 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, gildo είπε

47,26 η χαμηλότερη τιμη αυτη την στιγμη.Το εχει το allyouplay αλλά το εχουν κατεβάσει και κάποιοι άλλοι.

δηλαδή τι είδους  επεξεργαστη και καρτα  γραφικων θελει το παιχνιδι?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Μπορει καποιος να μου εξηγήσει τι μπορω να κανω με τα κουφαρια και τα δέρματα των ζωων εκτος απ τα να τα τρωω? Εχω καταμπερδευτει

Και τι ειναι το "Cripps has packed up your camp" που μου βγαζει καθε λιγο και λιγακι? Για το online αναφέρομαι 

τα πας στο camp σου και τα δινεις στον cripps εαν εχεις αγοράσει το addon με την επεξεργασία δερμάτων. Μετά πας και ταπουλάς, κάτι σαν το GTA (με τα εργαστήρια ναρκωτικών). Εαν δεν πας για αρκετή ώρα στο camp σου ο cripps το μαζέυει, οπότε θα πρέπει να το ξαναστήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα συνδρομή στο twitch prime για να παρω free το bounty hunter licence, μου εβγαλε μηνυμα μεσα στο game you have been gifted from rockstar αλλα παλι μου ζηταει 15 gold bars για να την αγορασω.

Τι πρεπει να κανω για παρω τα rewards απ το prime? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, cyberguy είπε

 Εαν δεν πας για αρκετή ώρα στο camp σου ο cripps το μαζέυει, οπότε θα πρέπει να το ξαναστήσεις.

Χειρότερος από τον Dutch ακούγεται!! :P
(δεν έχω παίξει το online ακόμα, θυμάμαι εποχές GTA V όταν είχε φύγει το περισσότερο Insomnia crew. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Στο κέντρο της λίμνης (αν είσαι chapter 3) έχει κάτι 2.5~2.7 kg bass, οπότε, why not. Πας και βαρκάδα μόνος σου, αλλά ό,τι θες. :P 

να βάζεις 15 usd τη φορά , είναι η χρυσή τομή ώστε να ανεβαίνει ο μετρητής του πόσο καλός είσαι και να μην ξοδεύεσαι 

 

επίσης να χαιρετάς τους πάντες και αυτό σε ανεβάζει πολύ και είναι τζάμπα

 

γενικά είναι καλό να είσαι καλός σε αυτό το παιχνίδι, έχεις αρκετά ωφέλη 

10 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Μπορει καποιος να μου εξηγήσει τι μπορω να κανω με τα κουφαρια και τα δέρματα των ζωων εκτος απ τα να τα τρωω? Εχω καταμπερδευτει

Και τι ειναι το "Cripps has packed up your camp" που μου βγαζει καθε λιγο και λιγακι? Για το online αναφέρομαι 

κάντα δωρεά στο camp

 

επίσης για τα πιο σπάνια υπάρχει τύπος που τα αγοράζει στα δυτικά του χάρτη 

13 ώρες πριν, maniacos93 είπε

 Στο GTA 4 και στο GTA 5 τα ίδια σκ*τά η Rockstar, 

το gta 4 ναι ήταν χάλι και έμεινε ψιλοχάλι.. το 5 όμως ήταν τέλειο από την πρώτη μέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/11/2019 στις 7:51 ΠΜ, kourt71724 είπε

Ρε παιδιά... Κάντε κάνα invite για το online να γουστάρουμε γιατί από τους δικούς μου δεν έβαλε κάνεις το χέρι στην τσέπη. Rockstar account : safestatos, gamename : big tuna. 

καινουργιο patch και κερδισα 5-10 fps χωρις να πειραξω κατι...Βλεπετε και εσεις διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...