Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Πάντως αφού σας αρέσει να ψάχνεστε,
η απλή έκδοση με 32€

https://www.cjs-cdkeys.com/products/Red-Dead-Redemption-2-RU-VPN-ACTIVATION-CD-Key-(Digital-Download).html
(δε θυμαμαι να έχω αγοράσει από εδω,δε βλέπω και αποθηκευμένα μου στοιχεία)
οδηγίες για το VPN δίνουν αυτοί.

Απο  Ρωσικό VPN ;  χμμμ! θα δουλέψει το κλειδί η θα ψαχνόμαστε; !!!

Κάποιος που το πήρε και το ενεργοποίησε ας ποστάρει.

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Me russian cowboy πιστολιασω ur rockstar american @ss :P Ειχε βρει ο Fulgore κατι κωδικους με εκπτωση αλλα τωρα βγαζει Sorry, this offer is expired

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kakofonixx είπε

Ποια επιφύλαξη; Αυτό είναι γνωστό με το που ανακοινώθηκε ο τίτλος για PC και αυτό περιμένουμε να γίνει :P
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ποια επιφύλαξη; Αυτό είναι γνωστό με το που ανακοινώθηκε ο τίτλος για PC και αυτό περιμένουμε να γίνει :P
 

Δεν το έθεσα σωστά μάλλον... Η εγκυρότητα πάει για την ημερομηνία, το ότι θα κυκλοφορήσει στο stream είναι γνωστό, και εγώ αυτό περιμένω για να το αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν υπάρχει το immersion σε αυτο το game, πραγματικα με εχει εκπλήξει τοσο ευχαριστα με το ρεαλισμό του και με την ελευθερία που σου δινει οσο και η αλληλεπίδραση με τους npc που ειναι συγκλονιστικα εξυπνη.

Ενα τυχαίο περιστατικό ειμαι στη πολη χωρις το άλογο και δεν εχω fast travel οποτε οπως το έπαιρνα με τα ποδια περναει μια αμαξα και ενω ετοιμαζόμουν να το παιξω "gta  style" δλδ να τη κλεψω ειδα την επιλογη "ask help" και ανταποκρίθηκε θετικα. Δλδ με πηγαν στο προορισμο μου. Δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα στο παιχνίδι απλως δοκιμασα κατι που θα εκανα ισως και στη πραγματικοτητα και απλα λειτουργησε.

Ενα αλλο περιστατικό μπαινω απο περιεργεια στο δωματιο ενως αλλου στο hotel και ο τυπος αρχισε να με πλακώνει στα μπουκετα ε μπηκα στο πειρασμό και το ξαπλωσα κι εγω με τη σειρα μου. Μεχρι στιγμής το παιζω αρκετα καλος βασικα μεχρι να με προκαλεσει καποιος αλλα πραγματικά μεχρι τωρα δε νομιζω να εχω ξαναπαιξει ποτε παιχνιδι με τοσο ομορφους και εξυπνους μηχανισμους οσο αυτο ουτε εχω ξαναδει τετοιου επιπεδου ΑΙ σε "απλους" npc's.

Απλα απιθανο, και ας τρεχει δυστηχως χαλια στο pc γιατι εχω φαει και ενα καρο crash και framedrops και δεν εχει φαει καδο μονο και μονο εξαιρεση επειδη ειναι παιχνιδαρα, να τα λεμε και αυτα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Online τι στο καλό παίζει με το camp? Όλο και κάνω camp και όλο το camp δεν υπάρχει πουθενά αλλά μου λέει ότι υπάρχει! 
Έχω πόσα skins και animal parts να πάω στο NPC για production και δεν μπορώ να τον βρω πουθενά! Και restart έκανα και σε άλλου φίλου session μπήκα αλλά άφαντο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Στο Online τι στο καλό παίζει με το camp? Όλο και κάνω camp και όλο το camp δεν υπάρχει πουθενά αλλά μου λέει ότι υπάρχει! 
Έχω πόσα skins και animal parts να πάω στο NPC για production και δεν μπορώ να τον βρω πουθενά! Και restart έκανα και σε άλλου φίλου session μπήκα αλλά άφαντο! 

Καλα το online δεν υπαρχει λεμε, ακομη και το story θεωρειται απλοικο σε σχεση με αυτο, παιζω καμια 15αρια μερες και ακομα δεν εχω καταλαβει τη τυφλα μου στο online και στο story μεσα σε 1 μερα εμαθα σχεδον τα παντα. 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2019 στις 6:38 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Δεν υπάρχει το immersion σε αυτο το game, πραγματικα με εχει εκπλήξει τοσο ευχαριστα με το ρεαλισμό του και με την ελευθερία που σου δινει οσο και η αλληλεπίδραση με τους npc που ειναι συγκλονιστικα εξυπνη.

Ενα τυχαίο περιστατικό ειμαι στη πολη χωρις το άλογο και δεν εχω fast travel οποτε οπως το έπαιρνα με τα ποδια περναει μια αμαξα και ενω ετοιμαζόμουν να το παιξω "gta  style" δλδ να τη κλεψω ειδα την επιλογη "ask help" και ανταποκρίθηκε θετικα. Δλδ με πηγαν στο προορισμο μου. Δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα στο παιχνίδι απλως δοκιμασα κατι που θα εκανα ισως και στη πραγματικοτητα και απλα λειτουργησε.

Ενα αλλο περιστατικό μπαινω απο περιεργεια στο δωματιο ενως αλλου στο hotel και ο τυπος αρχισε να με πλακώνει στα μπουκετα ε μπηκα στο πειρασμό και το ξαπλωσα κι εγω με τη σειρα μου. Μεχρι στιγμής το παιζω αρκετα καλος βασικα μεχρι να με προκαλεσει καποιος αλλα πραγματικά μεχρι τωρα δε νομιζω να εχω ξαναπαιξει ποτε παιχνιδι με τοσο ομορφους και εξυπνους μηχανισμους οσο αυτο ουτε εχω ξαναδει τετοιου επιπεδου ΑΙ σε "απλους" npc's.

Απλα απιθανο, και ας τρεχει δυστηχως χαλια στο pc γιατι εχω φαει και ενα καρο crash και framedrops και δεν εχει φαει καδο μονο και μονο εξαιρεση επειδη ειναι παιχνιδαρα, να τα λεμε και αυτα.

Καλησπέρα φίλε μου. Πως γίνεται αυτό, στο σύστημα της υπογραφής μου σε high γραφικά παίζει smooth 50-60 fps. μήπως έχεις θέμα drivers?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικά ωραία πλάνα που έβγαλα μιας και μας το επιτρέπει πλέον η 5700

 

 

3 λεπτά πριν, Demon Lord είπε

Καλησπέρα φίλε μου. Πως γίνεται αυτό, στο σύστημα της υπογραφής μου σε high γραφικά παίζει smooth 50-60 fps. μήπως έχεις θέμα drivers?

δεν φαίνεται κάποιο σύστημα στην υπογραφή.

Επεξ/σία από Xristaras12
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν το εγκατέστησα από χθες και αφού έβαλα τους τελευταίους drivers της nvidia και έκανα τις κατάλληλες ρυθμίσεις στα Graphics settings με τα πιο πολλά στα ultra και με Vulcan ,μου τρέχει τζάμι βούτυρο σε 1080p με το σύστημα της υπογραφής μου

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

Μερικά ωραία πλάνα που έβγαλα μιας και μας το επιτρέπει πλέον η 5700

δεν φαίνεται κάποιο σύστημα στην υπογραφή.

O.o μου διαγράφηκε η υπογραφή.

 

Anyway, το σύστημα που παίζω είναι stock i5 6600k, 16gb ram, msi rtx 2060 gaming z, 1080p ανάλυση, και το παιχνίδι τρέχει από μηχανικό σκληρό.

 

Όταν έχω τα γραφικά στο high παίζει αρκετά σταθερά με minimum στα 50fps (αν και πριν κάνει τα updates η rockstar είχα το γνωστό θέμα με το freez σε άκυρες στιγμές).

Αν τα ανεβάσω στο Ultra ολα ε εκεί προφανώς μειώνεται η απόδοση αλλά και πάλι παίζω σταθερά με 35fps minimum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...