Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nickk0kkav είπε

https://www.cdkeys.com/pc/games/red-dead-redemption-2-pc-rockstar-cd-key

38 ευρώ περίπου

Εμένα με χαλάει όμως ότι είναι για τον launcher της Rockstar. Αν ήταν για epic store θα το σκεφτόμουν

Μη σε προβληματίζει αυτό, δεν έχει καμία σημασία τι είδους κλειδί είναι (Epic Store ή soon Steam). Ο Rockstar Launcher μεσολαβεί σε όλες τις περιπτώσεις για να τρέξει το παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

https://www.cdkeys.com/pc/games/red-dead-redemption-2-pc-rockstar-cd-key

38 ευρώ περίπου

Εμένα με χαλάει όμως ότι είναι για τον launcher της Rockstar. Αν ήταν για epic store θα το σκεφτόμουν

 Και σε τι παίζει ρόλο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

https://www.cdkeys.com/pc/games/red-dead-redemption-2-pc-rockstar-cd-key

38 ευρώ περίπου

Εμένα με χαλάει όμως ότι είναι για τον launcher της Rockstar. Αν ήταν για epic store θα το σκεφτόμουν

Για το steam ρώτησε ο φίλος μαλλον που βγαίνει σε λίγο το παιχνίδι , και εγω εκει περιμένω να βγει. Χρειάζεται ο client της rockstar αλλα η ενεργοποιηση θα ειναι στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Αμα χρειαζεται παλι ο client της rockstar με τα προβληματα και τα κρασαρισματα να δουμε .....

Σε αυτές τις περιτπώσεις χρειάζεται απλα να τρέχει ο client , η εγκατάταστη και η φόρτωση γίνεται μεσω του steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακομα ειμαι στο δευτερο chapter και το save μου γράφει 19%, εχω κανει ελάχιστες αποστολες γιατι ασχολουμαι με αλλα, πως ειναι δυνατον τοσο μικρο ειναι το game?

Παντως δεν το περιμενα οτι θα εχει και horror στοιχεια...

*SPOILER ALERT*

Spoiler

EFwx9K5.jpg

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ περιμένω αύριο να το πάρω steam αλλά μου φαίνεται πολύ περίεργο πού ουτε preorder έχει available και αρα ούτε και preload, ενώ το θεωρούσα δεδομένο. Κρίμα γιατί είναι πολλά gb το download. 

Επίσης το steam αυτή τη στιγμή λέει available in 1 day, ξέρουμε αν θα ναι απο σήμερα τα μεσάνυχτα ανοιχτό για αγορά; Οσο κι αν ψάχνω δε βρίσκω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kakofonixx είπε

άνοιξε το preorder στο steam, 60 ευρώ η απλή έκδοση... 🙄🙄

Ναι,που ειναι το περιεργο.

Η επισημη τιμη που εχει το παιχνιδι και στον rockstar launcher ειναι https://socialclub.rockstargames.com/store/rdr2Standard

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες με τα update έχει γίνει τίποτα ? Ή ακομα έχετε κρασαρισματα και γενικά τα κουλά που γραφονταν για τα γραφικα οταν πρωτοβγήκε ?

Με το pc της υπογραφης μου έχω ελπίδες ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, polonos1313 είπε

Παιδες με τα update έχει γίνει τίποτα ? Ή ακομα έχετε κρασαρισματα και γενικά τα κουλά που γραφονταν για τα γραφικα οταν πρωτοβγήκε ?

Με το pc της υπογραφης μου έχω ελπίδες ?

Ναι εχει βελτιωθει αισθητα, με καποιες υποχωρησεις στα settings θα μπορεις να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...