Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησαν φήμες ότι το iPhone SE2 θα λανσαριστεί στις αρχές του 2020


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Με δύο βήματα πραγματικά

https://www.androidcentral.com/how-install-google-apps-huawei-mate-30-pro

Εάν είχες ποτέ android θα ήξερες ότι δεν είναι καμιά επιστήμη να βάλεις gapps σε συσκευή.

Έχεις δίκιο συγνώμη που σας το χαλάω.Μακαρι να κυκλοφορήσει το se2 γιατί είναι αρκετοί που θέλουν ios σε συσκευή κάτω των 5".Ίσως αυτή τη φορά με την πτώση των πωλήσεων να είναι πιο εφικτό από ποτέ για να δείξουν νούμερα

 

 Ή εγκατάσταση από το izplay.net έχει μπαναριστεί αλλά και πάλι εσύ ασχολήσου με κινητά που δεν θα δει ποτέ ο δυτικός κόσμος. 

Μου παραθέτεις obsolete link από τις 23 Σεπτ. για να μου πεις ότι δεν είναι επιστήμη το να περάσεις Google play σε κινητο; 

Πεστα αλλού, έχω ξεκλειδώσει και ρουτάρει (και συνεχίζω) τόσα κινητά που δε φαντάζεσαι (όχι ότι είναι και καμιά επιστήμη βέβαια). 

Εδώ τελειώνω με σένα, το νήμα αφορά κινητό που δε σε αφορά, πάνε βρες κάνα bug τώρα για το ios. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 λεπτά πριν, stafaf είπε

 Ή εγκατάσταση από το izplay.net έχει μπαναριστεί αλλά και πάλι εσύ ασχολήσου με κινητά που δεν θα δει ποτέ ο δυτικός κόσμος. 

Μου παραθέτεις obsolete link από τις 23 Σεπτ. για να μου πεις ότι δεν είναι επιστήμη το να περάσεις Google play σε κινητο; 

Πεστα αλλού, έχω ξεκλειδώσει και ρουτάρει (και συνεχίζω) τόσα κινητά που δε φαντάζεσαι (όχι ότι είναι και καμιά επιστήμη βέβαια). 

Εδώ τελειώνω με σένα, το νήμα αφορά κινητό που δε σε αφορά, πάνε βρες κάνα bug τώρα για το ios. 

Άρα μας είπες για το  mate 30 pro απλά για να πεις κάτι αρνητικό για android συσκευές.οσο για τα κένα στο ios απλά απαντάω σε κάποιους που μας μιλάνε για ασφάλεια στο σχετικό τοπικ και όχι εδώ Οσο για το se2 όπως είπα μακάρι να το κυκλοφορήσει αλλά αν έχει αυτά τα specs και αυτή την τιμή θα κόψει από τις πωλήσεις του 11 δεν νομίζω ότι θέλει κάτι τέτοιο η apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπημενο κινητο και σιγουρα περιμενω το επομενο αλλα με προυποθεσεις. Ιδιο μεγεθος με μεγαλυτερη οθονη και οχι μεγαλυτερο μεγεθος μεγαλυτερη οθονη. επεξεργαστης να βγαλει 2-3 ακοπα χρονια και μπαταρια να κραταει λιγο παραπανω. καμερες και λοιπες σαχλαμαρες δεν με αφορουν. αλλα το μεγεθος δεν θα το αλλαξω. αν παω σε μεγαλυτερο εχω απειρες επιλογες. καλως η κακως να βαλεις σε σκαρι του 8 τα σωθηκα του νεου δεν εχει ουσια γιατι το λιγο παραπανω μεγεθος δυσκολευει αισθητα τη χρηση με ενα χερι. αν βαλει 4,7 ιντσες σε 5αρι σκαρι μια χαρα ευχαριστημενος θα ναι ο κοσμος που θελει τετοια συσκευη. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, gzisis69 said:

αγαπημενο κινητο και σιγουρα περιμενω το επομενο αλλα με προυποθεσεις. Ιδιο μεγεθος με μεγαλυτερη οθονη και οχι μεγαλυτερο μεγεθος μεγαλυτερη οθονη. επεξεργαστης να βγαλει 2-3 ακοπα χρονια και μπαταρια να κραταει λιγο παραπανω. καμερες και λοιπες σαχλαμαρες δεν με αφορουν. αλλα το μεγεθος δεν θα το αλλαξω. αν παω σε μεγαλυτερο εχω απειρες επιλογες. καλως η κακως να βαλεις σε σκαρι του 8 τα σωθηκα του νεου δεν εχει ουσια γιατι το λιγο παραπανω μεγεθος δυσκολευει αισθητα τη χρηση με ενα χερι. αν βαλει 4,7 ιντσες σε 5αρι σκαρι μια χαρα ευχαριστημενος θα ναι ο κοσμος που θελει τετοια συσκευη. 

Αυτό θέλεις/ουμε. Σχεδόν 4.7" στο form του SE.

Spoiler

imageproxy.JPG.40e61215c0136fbbd3e488b3b9cbd50c.JPG

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, fytotech είπε

Βέβαια, κάθε χρόνο οι πωλήσεις της πέφτουν αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες. 

Ότι και να έχω γράψει εγώ δηλαδή δεν το διαβάζεις καν επειδή ' πέφτουν οι πωλήσεις'
 

Ε συγνώμη τότε, που θα πάει θα φτάσει σε πωλήσεις τα pixel και τα galax..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ... 😂🤣😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cpgr είπε

Επιλογες στις 4.7" υπαρχουν μονο δυο το 7 και το 8..γενικα στο κοσμο :P ..Kανεις δε φτιαχνει τοσο μικρα κινητα εδω και πολλα χρονια οσο το 6,7,8...οποτε ναι εχει πολυ νοημα να βγει ενα συγχρονο κινητο στο μεγεθος τους με λιγο  μεγαλυτερη οθονη..

Αυτό που αναφέρεις όμως είναι ένα boosted 8άρι. Και όντως υπάρχει κοινό και για αυτή τη συσκευή. Θα το πάρουν όσοι έρχονται από 6/6s/7/8.

Υπάρχει όμως κι ένα κοινό που τόσα χρόνια δεν περιμένει ένα 8s, αλλα μια συσκευή στο ίδιο μέγεθος του SE με καλύτερα specs. Το συγκεκριμένο κοινό, αν ήθελε μεγαλύτερο σε διαστάσεις τηλέφωνο θα είχε αναβαθμίσει ήδη σε 6/7/8.   

Προσπαθεί να πιάσει δύο niche κατηγορίες, μόνο που τελικά κατουράει τη δεύτερη που η μόνη της επιλογή είναι μια συσκευή του 2016.

Αυτό που έδειξε παραπάνω ο CheOnWeb είναι το "σωστό" SE2.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, gkr41 είπε

Αυτό που αναφέρεις όμως είναι ένα boosted 8άρι. Και όντως υπάρχει κοινό και για αυτή τη συσκευή. Θα το πάρουν όσοι έρχονται από 6/6s/7/8.

Υπάρχει όμως κι ένα κοινό που τόσα χρόνια δεν περιμένει ένα 8s, αλλα μια συσκευή στο ίδιο μέγεθος του SE με καλύτερα specs. Το συγκεκριμένο κοινό, αν ήθελε μεγαλύτερο σε διαστάσεις τηλέφωνο θα είχε αναβαθμίσει ήδη σε 6/7/8.   

Προσπαθεί να πιάσει δύο niche κατηγορίες, μόνο που τελικά κατουράει τη δεύτερη που η μόνη της επιλογή είναι μια συσκευή του 2016.

Αυτό που έδειξε παραπάνω ο CheOnWeb είναι το "σωστό" SE2.

Nαι ισχυει και αυτο μακαρι να βγει στο μεγεθος του SE αλλα πιστευω ειναι αρκετα δυσκολο εως αδυνατο.. εδω το SE και ειχε μολις 1600mha μπαταρια, που θα χωρεσει μεγαλυτερη οθονη και τι αυτονομια θα εχει με μια τετοια οθονη, βαλε καλυτερη cpu κλπ ηδη το se ειχε θεματα υπερθερμανσης οταν ειχε πρωτοβγει..επισης δε θα πρεπει να ειναι ip rated και να εχει wireless charge? To καλουπι του 8 τα εχει ηδη ετοιμα ολα αυτα και δε χρειαζεται τεστινγκ και εξτρα σχεδιασμος και εξοδα απο την apple γιατι θα πρεπει να ειναι και σε μια "λογικη" τιμη κατω απο 600ε... 

Δε ξερω μακαρι να βγει κατι σαν το SE ηταν φοβερο κινητο..

Επεξ/σία από cpgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, medidia είπε

Αν η τιμή του είναι γύρος στα 400 ευρώ θα πάει καλά.

Όταν ήρθε Ελλάδα το SE έκανε 499€, φαντάζομαι αν συνεχιστεί η τάση αύξησης τιμών και υπάρχει SE 2, θα είναι σίγουρα πάνω από 499€

14 λεπτά πριν, cpgr είπε

πάρχει όμως κι ένα κοινό που τόσα χρόνια δεν περιμένει ένα 8s,

 

44 λεπτά πριν, gkr41 είπε

Υπάρχει όμως κι ένα κοινό που τόσα χρόνια δεν περιμένει ένα 8s, αλλα μια συσκευή στο ίδιο μέγεθος του SE με καλύτερα specs. Το συγκεκριμένο κοινό, αν ήθελε μεγαλύτερο σε διαστάσεις τηλέφωνο θα είχε αναβαθμίσει ήδη σε 6/7/8.   

Αυτό ακριβώς, πήγα από SE σε 6S για μια βδομάδα, δεν το άντεξα παραπάνω, πίσω στο SE. Τουλάχιστον είχα την τύχη το 6S να είναι το παλιό τηλέφωνο οικογενειακού μέλους και δεν το αγόρασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...