Προς το περιεχόμενο

Πως να γράψω το όνομα στο Facebook; Θέλω γνώμες


abovethestars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα απλά κάποιες γνώμες. Θα ανοίξω προφίλ στο fb και απλά το όνομα μου μπορείς να γράφει με 2 τρόπους. Πχ. Cleo και Kleio. Απλά κατά την δικιά σας γνώμη καλύτερα είναι να γραφεί ως Kleio με greeklish (όπως είναι στην φοιτητική μου ταυτότητα) ή στα αγγλικά Cleo; Καλά και στα ελληνικά αν ήθελα το έγραφα αλλά επειδή γενικά οι περισσότεροι χρησιμοποιούν αγγλικά λέω και εγώ αυτό να κάνω λόγω συνήθειας. 

Σορρυ αν είναι χαζό σαν ερώτηση απλά δεν ξέρω τι να βάλω ή είναι καλύτερο. 

Ευχαριστώ! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Προβλήματα προβλήματα.

Βάλε και τα δυο ,μπορείς . Σε ότι γλώσσα θες.

Χαχα είδες θέματα που έχω απλά το θέλω για λόγους επαγγελματικούς κυρίως και θέλω να επιλέξω κάτι σωστό και σοβαρό και για αυτό ρώτησα 😜

Επεξ/σία από abovethestars
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

 Βάλε kleio. Άνοιξε παρένθεση valentine κλείσε παρενθεση. Κάνε και μερικα τατου. Και είσαι μπόμπα!! 

Καλέ το γκουγκλαρα και έμεινα ΧΑΧΑΧΑ

😂😂😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο...:D αλλα τωρα εφτιαξες facebook που ειναι στο τελος του? 2008-2009 ηταν που φτιαξαν ολοι τοτε profiles...instagram τωρα παιζει μπαλα...αν και αυτο σιγα σιγα πεθαινει...tik tok ειναι το ανερχομενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, markoliaz είπε

ακυρο...:D αλλα τωρα εφτιαξες facebook που ειναι στο τελος του? 2008-2009 ηταν που φτιαξαν ολοι τοτε profiles...instagram τωρα παιζει μπαλα...αν και αυτο σιγα σιγα πεθαινει...tik tok ειναι το ανερχομενο..

τι ειναι αυτο εχει κανενας στην Ελλαδα; πρωτη φορα το ακουω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, markoliaz είπε

ακυρο...:D αλλα τωρα εφτιαξες facebook που ειναι στο τελος του? 2008-2009 ηταν που φτιαξαν ολοι τοτε profiles...instagram τωρα παιζει μπαλα...αν και αυτο σιγα σιγα πεθαινει...tik tok ειναι το ανερχομενο..

Έφτιαξα καινουριο, είχα αλλά είπα για μια αλλαγή μετά από χρόνια να έχω ένα νέο κυρίως και για επαγγελματική χρήση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Άμα το θες πολύ formal, θα πρότεινα ολόκληρο το όνομα στα ελληνικά. 

Όχι, γιατί αν συνεργάζεται με άτομα από το εξωτερικό δεν θα μπορούν να γράψουν το όνομα της. 

Εγω θα πρότεινα, εφόσον είναι για επαγγελματικό σκοπό, να γράφει οπως στις επαγγελματικές κάρτες (αν έχει) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...