Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο Public


dk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια αγορασα απο publc στις 21.9.2019 ενα βιβλιο για τη μιρκη

και ακομα σημερα 5.10.2019 περιμενω να ερθει το τι δουλεμα εχω φαι απο

τι τηλεφωνικο κεντρο δε λεγεται...

προσοχη λοιπον απο τι μαγαζια ψωνιζεται...ανεβασω και print screen

πηραν τα χρηματα και το παιδι δεν εχει βιβλιο να διαβασει..τα λαμογια

public.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω κάτι παράξενο,συγνώμη δεν ήταν άμεσα διαθέσιμο.Τα κόμικς μια χαρά θα τα πάρεις όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το α βιβλιο λεω... τι σημαινει αμεσα διαθεσιμο ηδη μετραω 17 μερες και 

παιρνω τηλ και λενε τη παρασκευη θα το εχετε δηλ χθες... 

γιατι δε λενε σε ενα μηνα θα το παρεις να ξερω

αν θεωρεις οτι ειναι οκ... πες το

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν  θυμαμαι   καλα   ολα   τα   βιβλια   του   ΟΕΔΒ   υπαρχουν   για   δωρεαν   κατεβασμα.

Απλα   στοιχιζει   η  εκτυπωση   κοντα   στο   10ευρω   αναλογα   με   τις   σελιδες  και  τα   εγχρωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξες θεμα να πεις τι ακριβως??ποτε δεν ειχα θεμα στο public εκτος απο ενα cd μια φορα που ελεγε αμεσα διαθεσιμο και μου εστειλαν μειλ οτι τελικα δεν το ειχαν και οταν το εφεραν ξανα μειλ οτι ηρθε μετα απο καμια βδομαδα. Και ξαναλεω ανοιξες το θεμα εδω να σου πουμε τι ακριβως????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά το public ειναι οτι να ναι στις online παραγγελίες... ο αδερφος μου παρηγγειλε προσφατα ενα usb και μια συσκευασια δωρου και τον ενημερωσαν οτι για την ταχυτερη εξυπηρετηση του η παραγγελια θα παραδοθει τμηματικα! Οποτε παραλαβε το usb και η συσκευασια δωρου κοστους 1-2€ θα αποσταλλει καποια στιγμη στο μελλον μονη της!

παλαιοτερα ειχα παραγγειλει ενα cd, ηταν Ιουνιος! Ιουλιο μπηκε σε "Εκτεταμενη Αναζητηση", Αυγουστο με ενημερωσαν οτι τελικα δεν μπορουν να το βρουν οποτε και θα ακυρωνοταν η παραγγελια, και εφτασαν μεσα Οκτωβριου για να μου επιστρεψουν τα χρηματα στην κάρτα και αφου χρειαστηκε να τους παρω ενα σορο τηλεφωνα...

57 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Οταν λες εχεις φαει δουλεμα, τι σου λενε δλδ?

του λενε οτι θα το εχει την ταδε ημερομηνια, αλλα τελικα δεν...

Επεξ/σία από kon1to
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα Public δεν τα προτιμώ. Για online αγορές τουλάχιστον. Πέρσυ τα Χριστούγεννα αγόρασα ένα προϊόν  το οποίο ήταν ελαττωματικό. Το έστειλα πίσω μαζί με την εγγύηση και μου είπαν ότι θα δουν τι πρόβλημα έχει και θα με ενημερώσουν. Περίμενα 2 μήνες και δεν με ενημέρωσαν. Τελικά όταν τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι καλύπτεται  από την εγγύηση αλλά δεν φτιάχνεται γιατί δεν υπήρχε το ανταλλακτικό. Δεν ξερω εαν θα τους ξανά προτιμήσω για αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ανοιξα το θεμα για ενημερωση σας τι αλλο οσον αφορα το δωρεαν που λεει 

ενας φιλος το συγκεκριμενο βιβλιο υπαρχει πολυ φθηνοτερα

σε αλλα βιβλιοπωλεια περιπου 30% φθηνοτερα αλλα αυτο δε το ανεφερα

γιατι ηταν δικη μου λαθος ερευνα αγορας

το λαθος του public ειναι οτι περιμενω 20 μερες + να ερθει και μου λενε οτι

ερχεται και ερχεται....

λοιπον ακουστε συνεχεια

πηρα και τους λεω αν δεν το εχω εως δευτερα απογευμα θα παω στο public του mall και θα μας

ακουσει ολο το μαρουσι...τερμα οι μλκ... σε 2 ωρες με παιρνει ο υπευθυνος και δεσμευτηκε οτι

δευτερα θα εχω tracking... για να δουμε

τι να μου πεις φιλε john_petrucci7

αυτο καυαλαβες εσυ οτι θελω να μου πεις κατι;

ή να ενημερωθουμε ολοι εδω μεσα;

διαβαζε λοιπον κατι ποιο προσεκτικα αν θες να στειλεις αποψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω κι ένα κατάστημα που να μη βρεθεί πελάτης να κάνει παρόμοιο (ή και μη) παράπονο.

Οπότε βρίσκω ανούσια κάτι τέτοια σχόλια. Αν ήταν έτσι δε θα ψωνίζαμε από πουθενά. Το θέμα είναι να μην υπάρχουν τόσα πολλά παράπονα γιατί από και πέρα κάτι σημαίνει.

Άρα τι σημαίνει αυτό; Να μη ψωνίσουμε απο τα public? Οκ. Απο το eshop, το πλαίσιο... να ψωνίζουμε; διότι κι εκεί θα βρεθεί κάποιος να γράψει τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...