Προς το περιεχόμενο

Η Google ανέστειλε την αμφιλεγόμενη «έρευνα πεδίου» της κατά την οποία σάρωνε τα πρόσωπα αστέγων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβασα ενα αρθρο για γενετικά πειραματα σε μια υπόγεια βαση με το ονομα "umbrella".

 

περα της πλακας, αρκετα με την κατασκοπεια της google. την εχετε βαλει μεσα στο βρακι σας συνεχώς (android)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, bromiaris είπε

Γεμίσαμε  ψυχοπονιάριδες, που κατακρίνουν την Google σήμερα  που πλήρωνε 5$ για να σαρώσει ένα πρόσωπο.... κατακρίνουν μια φαρμακοβιομηχανία αύριο που θα κάνει πειράματα σε πειραματόζωα...

Αλλά θα βαράτε παλαμάκια αν σε λίγο καιρό αυτές οι διαβολικές εταιρίες κάνουν το κινητό σας πολυ πιο λειτουργικό ή ανακαλύψουν ένα νέο εμβόλιο για την ανίατη ασθένεια ενός αγαπημένου σας προσώπου...

Υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο...

Είναι τόσο επιφανεική η προσέγγισή σου. Μπερδεύεις τη λειτουργικότητα του κινητού με τις ανίατες ασθένειες. Εκεί μάλλον τελειώνει η ικανότητα σκέψης και ανάλυσης που σου είναι διαθέσιμη. Όπως έχει αποδειχτεί από μελέτες που μάλλον δεν γνωρίζεις, "όσο λιγότερα κάποιος γνωρίζει, τόσο περισσότερα νομίζει ότι γνωρίζει".
Πφ, κάτι βρωμιάρει εδώ...

Επεξ/σία από cp5120
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, cp5120 είπε

Είναι τόσο επιφανεική η προσέγγισή σου. Μπερδεύεις τη λειτουργικότητα του κινητού με τις ανίατες ασθένειες. Εκεί μάλλον τελειώνει η ικανότητα σκέψης και ανάλυσης που σου είναι διαθέσιμη. Όπως έχει αποδειχτεί από μελέτες που μάλλον δεν γνωρίζεις, "όσο λιγότερα κάποιος γνωρίζει, τόσο περισσότερα νομίζει ότι γνωρίζει".
Πφ, κάτι βρωμιάρει εδώ...

Έτσι είναι… εγώ ο αγράμματος προσεγγίζω επιφανειακά τα προβλήματα και κατακρίνω την οποιαδήποτε υποκρισία, σε αντίθεση με εσένα τον σπουδαγμένο που εμβαθύνεις σε ένα πρόβλημα…

Λες ότι διαφέρει η «λειτουργικότητα του κινητού» με τις «ανίατες ασθένειες»…

Δηλαδή στο θολωμένο σου μυαλό, τα «παιδιά σκλάβοι» που εξορίσουν το κοβάλτιο για την μπαταρία του σούπερ ντούπερ κινητού σου τηλεφώνου, έχουν λιγότερη αξία από το οποιοδήποτε πειραματόζωο για την δημιουργία ενός νέου φαρμάκου…

Και κατά τα αλλά σε πειράζει που η οποιαδήποτε εταιρία πλήρωνε 5$ για να σαρώσει ένα πρόσωπο…

Υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο…

9 λεπτά πριν, ethereum είπε

πολύ άσχημο και ανήθικο αυτο που έκανε , εκμεταλλεύτηκε ανθρώπους σε ανάγκη για να έχει μειωμένο κόστος στην έρευνά της

Άσχημο… ανήθικο… Παχιές λέξεις που έχουν χάσει την σημασία τους όταν χρησιμοποιούνται χωρίς σκέψη…

Δηλαδή εσύ γνωρίζεις κάποιον επάνω σε αυτό τον μάταιο κόσμο που θα πήγαινε να κάνει οτιδήποτε χωρίς να έχει ανάγκη???

Και ξεκίνα με το σπίτι σου… εργάζεστε από χόμπι ή έχετε ανάγκη τα χρήματα?

Επεξ/σία από bromiaris
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά βλαμμένοι είναι όλοι τους εκεί στον Γούγλη;;; Τις οδηγίες για το τι θα κάνουν οι εταιρείες εργολάβοι ποιος τις έδωσε;;; οι ίδιοι που θα κάνουν έρευνα... μάλιστα, θα κάνει έρευνα ο λύκος στην αγέλη του για να δει ποιος έφαγε το αρνί.. πολύ αστείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, bromiaris είπε

Έτσι είναι… εγώ ο αγράμματος προσεγγίζω επιφανειακά τα προβλήματα και κατακρίνω την οποιαδήποτε υποκρισία, σε αντίθεση με εσένα τον σπουδαγμένο που εμβαθύνεις σε ένα πρόβλημα…

Λες ότι διαφέρει η «λειτουργικότητα του κινητού» με τις «ανίατες ασθένειες»…

Δηλαδή στο θολωμένο σου μυαλό, τα «παιδιά σκλάβοι» που εξορίσουν το κοβάλτιο για την μπαταρία του σούπερ ντούπερ κινητού σου τηλεφώνου, έχουν λιγότερη αξία από το οποιοδήποτε πειραματόζωο για την δημιουργία ενός νέου φαρμάκου…

Και κατά τα αλλά σε πειράζει που η οποιαδήποτε εταιρία πλήρωνε 5$ για να σαρώσει ένα πρόσωπο…

Υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο…

Άσχημο… ανήθικο… Παχιές λέξεις που έχουν χάσει την σημασία τους όταν χρησιμοποιούνται χωρίς σκέψη…

Δηλαδή εσύ γνωρίζεις κάποιον επάνω σε αυτό τον μάταιο κόσμο που θα πήγαινε να κάνει οτιδήποτε χωρίς να έχει ανάγκη???

Και ξεκίνα με το σπίτι σου… εργάζεστε από χόμπι ή έχετε ανάγκη τα χρήματα?

άποψή σου , αφού λοιπόν για σένα αυτο δεν είναι τίποτα και δεν είναι ανήθικο πές μας τί θα ήταν ανήθικο , ποιο είναι το δικό σου επίπεδο του ανήθικου για μια εταιρία τη στιγμή που δικαιολογείς τέτοιες πράξεις

Επεξ/σία από ethereum
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Deadpool 1 είπε

Δηλαδή εάν έβαζαν αγγελία και εδιναν 5$ σε όποιον απλά καθόταν για να σου σκαναρουν το προσωπο που θα ήταν το κακό?Αυτό σε κάνει πειραματόζωο?

Δηλαδή που θα πρέπει να δοκιμαζονται οι κρέμες και τα φάρμακα?

 

Σε παιδεραστές και βιαστές... 

Τα ζωάκια τι σου φταίνε; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nτροπη σου κυρια εισαγγελεα ! Βαζεις εμποδια στην υγιη επιχειρηματικοτητα, στην αναπτυξη και ωθεις τους αστεγους και τους φοιτητες να ζητανε επιδοματα ενω μπορουν να παρουν την ζωη και τα εισοδηματα στα χερια τους . 😂

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Deadpool 1 είπε

Δηλαδή εάν έβαζαν αγγελία και εδιναν 5$ σε όποιον απλά καθόταν για να σου σκαναρουν το προσωπο που θα ήταν το κακό?Αυτό σε κάνει πειραματόζωο?

Δηλαδή που θα πρέπει να δοκιμαζονται οι κρέμες και τα φάρμακα?

Σε αυτούς που γουστάρουν να κρύψουν τις ρυτίδες τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, bromiaris είπε

Δηλαδή εσύ γνωρίζεις κάποιον επάνω σε αυτό τον μάταιο κόσμο που θα πήγαινε να κάνει οτιδήποτε χωρίς να έχει ανάγκη???

Είσαι όντως αγράμματος. Η ανθρωπότητα σου έδωσε τη δυνατότητα να βγάζεις τα απωθημένα σου προβλήματα ΕΔΩ, στα σχόλια γιατί κάποιος ΕΝΑΣ άνθρωπος δημιούργησε το WWW χωρίς να έχει ανάγκη και χωρίς να βγάλει δεκάρα για την εφεύρεσή του. Άρα γνωρίζω τουλάχιστον έναν.
Ο κόσμος είναι μάταιος γιατί εσύ έτσι τον βλέπεις.
Χώρια που χρησιμοποιείς και πολλαπλούς λογαριασμούς στο insomnia για να κάνεις like στον εαυτό σου.

Επεξ/σία από cp5120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ένα €100αρικο τους επέτρεπα να σκανάρουν 2 κεφάλια στην τιμή του 1 και μπορεί να γινόμουν διάσημος αν αντέγραφαν το ένα για ομοίωμα. Συμφέρω σαν το fairy ένα πράγμα.

Επεξ/σία από ag2014now
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, cp5120 είπε

Είσαι όντως αγράμματος. Η ανθρωπότητα σου έδωσε τη δυνατότητα να βγάζεις τα απωθημένα σου προβλήματα ΕΔΩ, στα σχόλια γιατί κάποιος ΕΝΑΣ άνθρωπος δημιούργησε το WWW χωρίς να έχει ανάγκη και χωρίς να βγάλει δεκάρα για την εφεύρεσή του. Άρα γνωρίζω τουλάχιστον έναν.
Ο κόσμος είναι μάταιος γιατί εσύ έτσι τον βλέπεις.
Χώρια που χρησιμοποιείς και πολλαπλούς λογαριασμούς στο insomnia για να κάνεις like στον εαυτό σου.

1. Ναι είμαι αγράμματος. Στο έχω αναφέρει και προηγουμένως. Δεν το διάβασες?

Ή έχεις τόσο μεγάλο κόμπλεξ να τονίζεις την αγραμματοσύνη κάποιου μπας και δείξεις εσύ ότι είσαι ο Φωτεινός Παντογνώστης;;;;;

Να το κοιτάξεις φίλε μου αυτό, γιατί κάπως έτσι ξεκίνησε και ο Κώστας ο μουγκός από το χωριό μου και τώρα ιππεύει τα καλάμια και το παίζει Ναπολέοντας!!!

2. Για την ταμπακιέρα και τα παιδιά – σκλάβοι στην εξόρυξη του κοβαλτίου κουβέντα μικρέ μου Ελληναρά…

Σε καταλαβαίνω… Τι αξία έχουν μερικές χιλιάδες μπασμένα μαυράκια… Ας δουλέψουν τα άτιμα να δουν τι πάει να πει μεροκάματο για να δεις και εσύ λίγη περισσότερη «λειτουργικότητα του κινητού»…

Εσύ εξάλλου φίλε μου πως εργαζόσουν από μικρός και σου έμεινε συνήθεια μέχρι σήμερα…

Οι ρόζοι από το δεξί σου χέρι εξάλλου είναι αδιάψευστος μάρτυρας της σκληρής δουλειάς που έχεις ρίξει…

3. Άμα εγώ λέω ότι είσαι Φωστήρας… Πως το κατάλαβες  βρε ατιμούτσικο ότι έχω δεκάδες λογαριασμούς μόνο και μόνο για να κάνω like στον εαυτό μου;;;;

4. Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

5. Άντε τώρα στην μητέρα σου να κλάψεις γοερά και να σε παρηγορήσει…

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...