Προς το περιεχόμενο

ΔΕΝ ΤΥΠΩΝΩ


ebotsi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα σε όλους εχω το εξής πρόβλημα...Αλλαξα ένα μελάνι στον εκτυπωτή μου Canon Pixma ΜP620,έχω λάπτοπ με windows 7 και δεν τυπώνει html,τίποτα απο ιστοσελίδα ή έγγραφο του word αλλά τυπώνει όταν τα κάνω convert σε pdf...Nα διευκρινήσω το πρόβλημα με τις ιστοσελίδες το είχα και νωρίτερα..πχ δεν τύπωνε εκκαθαριστικό εφορίας ή μεσα απτην ιστοσελίδα του ΟΑΕΔ...

ΜΕ Το woed τωρα ξεκίνησε...Να προσθέσω όλα τα μελάνια τα έχω αλλάξει και με το που βλαζω το καλώδιο τα windows βλέπουν αμεως τους drivers...

επίσης φαίνονται όλα κανονικά και στην προεπισκόπηση εκτύπωσης και έχω κάνει και καθαρισμό κεφαλής του εκτυπωτή

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2019 στις 12:20 ΜΜ, ebotsi είπε

Kαλησπέρα σε όλους εχω το εξής πρόβλημα...Αλλαξα ένα μελάνι στον εκτυπωτή μου Canon Pixma ΜP620,έχω λάπτοπ με windows 7 και δεν τυπώνει html,τίποτα απο ιστοσελίδα ή έγγραφο του word αλλά τυπώνει όταν τα κάνω convert σε pdf...Nα διευκρινήσω το πρόβλημα με τις ιστοσελίδες το είχα και νωρίτερα..πχ δεν τύπωνε εκκαθαριστικό εφορίας ή μεσα απτην ιστοσελίδα του ΟΑΕΔ...

ΜΕ Το woed τωρα ξεκίνησε...Να προσθέσω όλα τα μελάνια τα έχω αλλάξει και με το που βλαζω το καλώδιο τα windows βλέπουν αμεως τους drivers...

επίσης φαίνονται όλα κανονικά και στην προεπισκόπηση εκτύπωσης και έχω κάνει και καθαρισμό κεφαλής του εκτυπωτή

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Το ίδιο θέμα είχα και εγώ με έναν hp πολυμηχανημα, είχε θέμα όταν ήθελα να βγάλω από ιστοσελίδα, άλλα ότι οδηγούς είχα δοκιμάσει ξανά τα ίδια έκανε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 7/10/2019 στις 12:18 ΜΜ, kinq1 είπε

Λογικά δεν τυπώνεις τίποτα από πρόγραμμα 64bit, αλλά μόνο από προγράμματα 32 bit, όπως το adobe reader.

Έχω δοκιμάσει κανείς με x64 και με x86 drivers. Το ίδιο αποτέλεσμα. Στο Adobe reader, όταν δίνω εκτύπωση και έχει έγχρωμο κείμενο το εμφανίζει αχνό. Αν το κάνω μαύρο τότε το βγάζει κανονικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...