Προς το περιεχόμενο

Νικητές διαγωνισμού!


Alexisdds

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν ημουν 7 ειχα κερδισει 5000δρχ σε διαγωνισμο του Dolca. Ενδεχομενως να κερδιζα πιο πολλα, αλλα σε καθε τυφλη δοκιμη εβγαζα πιο νοστιμο το Carnation..τι να κανουμε..

σε κανεναν αλλο διαγωνισμο δε θυμαμαι να εχω κερδισει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πριν μερικά χρόνια είχα κερδίσει μια μπάλα ποδοσφαίρου από κωδικούς στα καπάκια της Pepsi, μετά με ενημέρωσαν πως η παραλαβή γίνεται μόνο από τα γραφεία της εταιρείας στη Βάρης-Κορωπίου καθημερινές και ώρες εργασίας, οπότε δεν την παρέλαβα ποτέ.

Δεν θυμάμαι να έχω κερδίσει ποτέ σε άλλον διαγωνισμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ειμαι πολυ τυχερος σημερα , σε λιγοτερο απο1 ωρα κερδισα samsung s10 ,iphone X ,playstation 4 και δωροεπιταγη 500 ευρω απο lidl, και αυτα απο κατι popup παραθυρα που ανοιγαν στο pc και μου ζητουσαν απλα το τηλ μου για να μου τα στειλουν. 🤣

Περαν της πλακας ειχα κερδισει ενα μουσικο πιρουνι απο ενα ραδιοφωνικο διαγωνισμο,ενα δεινοσαυρακι απο κατι δημητριακα ,ενα πολυμιξερ σε λαχειαγορα και 30ευρω σε ξυστο "μαγικα κερασια".

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1990 κέρδισα σε διαγωνισμό ταξίδι με όλα πληρωμένα στο club med στην Κέρκυρα.

Πριν μερικά χρόνια κέρδισε η νύφη μου ταξίδι στο Λονδίνο να δει τους Evanescence.

Από λεφτά μπα ψιλολόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κέρδισα ταξίδι στη Νέα Υόρκη, εισιτήρια, διαμονή σε 5άστερο στην Times Square, μεταφορικά από και προς το αεροδρόμιο και πτήση με ελικόπτερο πάνω από το Μανχάταν από το Cosmote Reload It το 2013.

  • Thanks 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλος είχε κερδίσει αυτοκίνητο από διαγωνισμό super market (Νομίζω carrefour)

Εγώ είχα κερδίσει δωροεπιταγή ~300 ευρώ, όσο κάναν τα ψώνια της ημέρας δηλαδή, πάλι απ τα carrefour.... Ίσως γι αυτό να έκλεισαν :P

Και είχα κερδίσει και το guitar hero μαζί με την κιθάρα για το ps3 απ τα seven

Τζοκερ, λαχεια, στοιχημα κλπ που παίζω περιστασιακά τίποτα, κανα 10αρικο που κ που :P

Απο Πάνια, Φουρθιώτη κλπ έχεις κερδίσει κανείς;; Ειδικά για τον δεύτερο αμφιβάλλω...

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γείτονας πριν μια 15ετία κέρδισε φιατάκι!, ένας γνώστος είχε πιάσει ποσο στο τζοκερ!! και τα επένδυσε στη δουλειά του.

Εγώ μια ψησταριά για κάρβουνα (τη στρόγγυλη με το καπάκι) απο κάποιο supermarket και μια στιρέλα (από κάποιο γάλα δε θυμάμαι) μόνο  :( Και τα δύο προ 15-20 ετών 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...