Προς το περιεχόμενο

Νικητές διαγωνισμού!


Alexisdds

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιά είχα κερδίσει ένα ipod απο διαγωνισμό της coca cola που έστελνες με sms κάτι κωδικούς που είχε στο καπάκι.

Δεν το χρησιμοποίησα ποτέ γιατί δεν είχα υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα περισοοτερα είναι παπατζες. Παλια δούλευα σε τηλεφωνικό κεντρο οπου είχαν "ιδικό τμήμα" για διαγωνισμούς και έπαιρναν από μεσα, στην εκπομπή της μενεγακη. 

Απο τα προιοντα, από τις τίμιες είναι η coca cola είχα κερδίσει παλιά ένα Nokia και ένα iPod mini

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ignome4 είπε

Τα περισοοτερα είναι παπατζες. Παλια δούλευα σε τηλεφωνικό κεντρο οπου είχαν "ιδικό τμήμα" για διαγωνισμούς και έπαιρναν από μεσα, στην εκπομπή της μενεγακη. 

Απο τα προιοντα, από τις τίμιες είναι η coca cola είχα κερδίσει παλιά ένα Nokia και ένα iPod mini

στην μενεγακη και λοιπες εκπομπες στα δωρα ευτελους αξιας τυπου μια κουπα,ενα ρολοι των 10 ευρω η ...μακαρονια φανταζομαι δεν εχουν αναγκη να τα στησουν.Παλια που εδιναν τηλεορασεις πλυντηρια κλπ ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fastnq2 είπε

στην μενεγακη και λοιπες εκπομπες στα δωρα ευτελους αξιας τυπου μια κουπα,ενα ρολοι των 10 ευρω η ...μακαρονια φανταζομαι δεν εχουν αναγκη να τα στησουν.Παλια που εδιναν τηλεορασεις πλυντηρια κλπ ναι

Κατι χρονια πριν έδινε κατά τις γιορτές ολόκληρα καταστήματα και 2-3 τράπεζες 🤣 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλαιότερα πιυ συμμετείχα σε κάθε διαγωνισμό που έβλεπα, όλο και κάτι κέρδιζα. Απο βιβλία και εισιτήρια για σινεμά / θέατρο, μέχρι web camera, κινητό, ψηφιακή φωτογραφική, ακτοπλοϊκά εισητηρια κα.

Πλέον δεν τους κυνηγάω αυτούς τους διαγωνισμούς οπότε και η τύχη μου στέρεψε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερδισα το πρωτο μου gaming laptop με τον 780 τοτε απο διαγωνισμο στην αγγλια, προσφατα κερδισα και στον διαγωνισμο της intel 8086k επετειακο αλλα ποτε δεν παραληφθηκε και τον εστειλαν και δυο φορες τυχαια ολοσδιουλου παραδιδονταν στο πουθενα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από αυτά που έχω κερδίσει το πιο αξιόλογο είναι το επιτραπέζιο "Ghost Castle" σε ένα σχολικό αποκριάτικο πάρτι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2000, μια χρονιά πριν πέσουν οι δίδυμοι πύργοι, είχα κερδίσει σε διαγωνισμό της Nova σε συνδυασμό με την Coca Cola , 5 μέρες Νεα Υόρκη, με όλα πληρωμένα (πτήσεις με Delta direct, και διαμονή στο Embassy Suites Hotel στο Manhattan) και επιπρόσθετα εισιτήρια VIP για τον αγώνα New York Knicks με Clippers στο Madisson Square Garden, και 100 δολλάρια επιταγή american express. Με ειδοποίησαν τρεις φορές για να με ενημερώσουν γιατί νόμιζα ότι μου κάνουνε πλάκα. Έτρεχα μετά σα το Βέγγο, να βγάλω διαβατήρια, VISA και τα σχετικά. Άλλη μια φορά εκεί κοντά είχα κερδίσει ένα παιχνίδι που έκανε κανα 50ευρω από Παπασωτηρίου, ένα διαστημικό της Microsoft, Freelancer νομίζω το λέγανε. 2 φορές από 50 ευρώ στο ΤΖΟΚΕΡ, 2 φορές από 10 ευρώ στο ΚΙΝΟ, και μετά ψιλολόγια 1,5 - 3,00 αρκετές φορές σε ΤΖΟΚΕΡ, ΚΙΝΟ.

Επεξ/σία από seventh_son
Διορθωση
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ σε ολόκληρη την ζωή μου δεν έχω κερδίσει τίποτα , δεν το πολύ κυνηγάω βέβαια .. μέχρι πέρυσι που έμπαινα σε ότι διαγωνισμό έβλεπα στο fb για κάποιο λόγο.

Τελικά κέρδισα ( για πρώτη φορά ) από Asus το Forza Horizon 3.

Αφού μου έστειλαν μήνυμα οι άνθρωποι και δεν το πιστεύα.

Επεξ/σία από Mr^Robot
Word
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν αρκετά χρόνια είχα κερδίσει ένα παιχνίδι (adventure) από το διπλανό gameover.gr και από κει και πέρα μερικές βλακιούλες από περιοδικά τύπου sporty.

4 ώρες πριν, seventh_son είπε

2000, μια χρονιά πριν πέσουν οι δίδυμοι πύργοι, είχα κερδίσει σε διαγωνισμό της Nova σε συνδυασμό με την Coca Cola , 5 μέρες Νεα Υόρκη, με όλα πληρωμένα (πτήσεις με Delta direct, και διαμονή στο Embassy Suites Hotel στο Manhattan) και επιπρόσθετα εισιτήρια VIP για τον αγώνα New York Knicks με Clippers στο Madisson Square Garden, και 100 δολλάρια επιταγή american express. Με ειδοποίησαν τρεις φορές για να με ενημερώσουν γιατί νόμιζα ότι μου κάνουνε πλάκα. Έτρεχα μετά σα το Βέγγο, να βγάλω διαβατήρια, VISA και τα σχετικά. Άλλη μια φορά εκεί κοντά είχα κερδίσει ένα παιχνίδι που έκανε κανα 50ευρω από Παπασωτηρίου, ένα διαστημικό της Microsoft, Freelancer νομίζω το λέγανε. 2 φορές από 50 ευρώ στο ΤΖΟΚΕΡ, 2 φορές από 10 ευρώ στο ΚΙΝΟ, και μετά ψιλολόγια 1,5 - 3,00 αρκετές φορές σε ΤΖΟΚΕΡ, ΚΙΝΟ.

Στείλε μου 6 αριθμούς σε pm, θέλω να δω κάτι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...