Προς το περιεχόμενο

Reebok - Διπλή έκπτωση 40% και άλλα 25% με τον κωδικό EXTRA25


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα τα παπουτσια του θεματος αλλα οποιος θελει πραγματικα κατι καλο για χειμωνα κατεμε δεν παει σε ημιμποτακι. Εχω και εγω τα αντιστοιχα της Adidas και νερο μπαινει ανετα απο πανω οταν γινεται πανικος. Γιαυτο πηρα και αλλα δυο κανονικα μποτακια της adidas (ola Goretex εννοειται) και δεν καταλαβαινουν απο τιποτα.

Παντως για 50ε δεν το συζηταμε.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/10/2019 στις 7:42 ΜΜ, pskouras είπε

Από Ελλάδα έρχονται; 

Ευρώπη αν το τελωνείο είναι το άγχος σου. Ίσως Ολλανδία. Μου διαφεύγει τώρα, αλλά δε νομίζω ότι είναι σημαντικό η ακριβής χώρα. Μάλλον Γερμανία.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Ευρώπη αν το τελωνείο είναι το άγχος σου. Ίσως Ολλανδία. Μου διαφεύγει τώρα, αλλά δε νομίζω ότι είναι σημαντικό η ακριβής χώρα.

Μάλλον επειδή στην απόδειξη του Paypal λέει Adidas Hellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, biovaggoulas είπε

Ακριβώς. Σε πεζοδρόμια με πλάκες κτλ, κάνεις κανονικό πατινάζ!!! Αλλιώς θα ήταν άριστα.

Έχω ένα παλιότερο μοντέλο. Φουλ αδιάβροχα και μια χαρά για βουνό, χώμα κτλ.

Αλλά καλύτερα να μη τα φοράς στην πόλη. Εγώ τα φοράω που και που αλλά πολύ προσεκτικά. Γλιστράνε και σε κανονικά πεζοδρόμια λίγο αλλά όπως λέει και ο βιοβάγγουλας, το πραγματικό πατινάζ είναι σε πλακάκια και μάρμαρο. Να είστε προετοιμασμένοι.

Επεξ/σία από besddimo
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, besddimo είπε

Έχω ένα παλιότερο μοντέλο. Φουλ αδιάβροχα και μια χαρά για βουνό, χώμα κτλ.

Αλλά καλύτερα να μη τα φοράς στην πόλη. Εγώ τα φοράω που και που αλλά πολύ προσεκτικά. Γλιστράνε και σε κανονικά πεζοδρόμια λίγο αλλά όπως λέει και ο βιοβάγγουλας, το πραγματικό πατινάζ είναι σε πλακάκια και μάρμαρο. Να είστε προετοιμασμένοι.

πωω μεγαλη ξενέρα... και ηθελα πολυ να τα παρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

πωω μεγαλη ξενέρα... και ηθελα πολυ να τα παρω

Γλυστραω και εγω και με τα Mizuno Prophecy που εχω που ειναι καθαρα running shoes....Τα φορεσα 1 φορα που πηγα για καφε και οταν μπηκα στη τουαλετα του μαγαζιου (μια απο τις τεραστιες που εχουν πλακακι κατω) ηταν οπως οταν εκανα πατιναζ.

Οπως και να εχει αν δεν τα φορεσεις δεν μπορεις να ξερεις ακριβως πως ειναι πανω σε ολες τις επιφανειες.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

αρα δεν θα  προτεινατε σε καμία περίπτωση τα sawcut για καποιον που τα θελει για καθημερινή χρηση παντος καιρου

Εγώ που τα δούλεψα για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα, θα σου έλεγα ότι είναι φοβερά σε άσφαλτο (προφανώς και σε χώμα) κτλ, αλλά θα πιάσεις τον εαυτό σου 100% να προχωράει τέρμα προσεκτικά σε πλακάκια, μάρμαρα κτλ και θα μοιάζεις περίεργος. Ουσιαστικά ο πάτος τους είναι σαν ποδοσφαιρικό παπούτσι με πολύ περισσότερες αλλά κοντές τάπες. Γι αυτό και δεν κάνει καλό grip σε λεία επιφάνεια. 

ΥΓ: Τη δουλειά του αδιάβροχου την κάνει και με το παραπάνω. Εγώ τα ευχαριστήθηκα πιο πολύ σε χιόνια να σου πω την αλήθεια. Δεν καταλάβαιναν τίποτα....

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Pure είπε

το νούμερο είναι κανονικό ξέρει κάποιος ?? αν φοράς στα Nike 43  μήπως είναι καλό να πάρεις 42.5?

Ναι έχουν μεγάλη φόρμα τα Reebok σε σχέση με τις άλλες μάρκες, και τη Nike.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...