Προς το περιεχόμενο

[Headphone] Philips Fidelio X2HR 142€ @ amazon.co.uk [TΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.amazon.co.uk/Philips-X2HR-Resolution-Headphones-Isolation-Black/dp/B01N5VHLUG 142€ με amazon converter ή 137€ πληρωμη σε λιρες 

Στα υπολοιπα amazon 200€, κατα καιρους εβγαινε κοντα στα 150-155 τελικη, στα 137€ ειναι κλεψιμο

https://www.philips.gr/c-p/X2HR_00/fidelio-fidelio-headphones/specifications

Edit: Τρεχει και ενα promo (για λιγους μαλλον) αν κανετε top up 80 λιρες και πανω δινει 6 λιρες (116 λιρες και πληρωμη σε λιρες  θα βγουν 130€)
https://www.amazon.co.uk/b?node=11301833031

Επεξ/σία από paparockas
  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Πρέπει να είναι open air έτσι;

Open back ειναι ναι, εχασες τον Samsung T5 στα 90€, θα ρεφαρεις με αυτο :D αν μπορεις να παρεις και το promo.. ουτε στον παπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Μόλις τα χτύπησα με 100 λίρες giftcard & 6 λίρες coupon με ενδοκοινοτική συναλλαγή.

Έχουμε καταστραφεί με τα ακουστικά εδώ μέσα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, MessatsuRoku είπε

Εφυγε απο εμενα! 

Η τελικη τιμη σε λιρες 136.3 ευρω δεν βγαινει?

6 λιρες coupon...

Επειδή εγώ κόβω ενδοκοινοτικά τιμολόγια, αγόρασα μόνο το giftcard με 100 λίρες (που η τράπεζα με χρέωσε με 116,88 €) και κάτι ψιλά συμπληρώθηκαν από τις 6 λίρες gift/bonus που προστέθηκαν μετά την αγορά των 100 λιρών. Οπότε σε μένα βγήκε μαζί με τα μεταφορικά 116,88 €.

 

Επεξ/σία από vagdesign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jmirko15 είπε

Η διαφορά open με closed back headphones ποια είναι γιατί δεν θυμάμαι;..

Ότι η μουσική σου ακούγεται στους γύρω σου με τα open με ό,τι αυτό συνεπάγεται... Θα έλεγα ότι τέτοια ακουστικά είναι κυρίως για οικιακή χρήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jmirko15 είπε

Η διαφορά open με closed back headphones ποια είναι γιατί δεν θυμάμαι;..

Τα closed back απομονωνουν τους θορύβους, ενώ με τα openback ακούς και σε ακούνε ξεκάθαρα, η λειτουργία δηλαδή της μεμβράνης του πηνίου λειτουργεί διαφορετικά σαν ηχείο. Openback έχω τα Seinheiser hd6++ είναι απίστευτα αλλά ακούς τη φασαρία. Για άλλους καλό Για άλλους κακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, messacc είπε

Καλημέρα, δεν έχω λογαριασμό στο Amazon, παιζει να πάρω κανά εξτραδάκι κάνοντας και να μειώσω τη τιμή περαιτέρω;

Τελικά τσίμπησα ένα, ευχαριστώ TS! Κόλλημα οι συλλογές με τα ακουστικά, δε με φτάναν βλέπεις τα HD580, 565 κλπ 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράγγειλα. Ευχαριστώ τον t.s έχω φιλαράκι στην Αγγλία κ μου το πήρε αυτός στα 122€.  Απλά θα τα έχω Δεκέμβριο αν δεν έρθει η πάει κάποιος δικός μου νωριτερα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...