Προς το περιεχόμενο

[Wireless Mouse] Logitech G604 Lightspeed 52€ @ Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος ενδιαφερεται για το ποντικι ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα.

Το παρελαβα χτες, το δουλεψα 20 λεπτα αλλα αυτα τα πλαινα κουμπια, προσωπικα με ενοχλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.amazon.co.uk/Logitech-910-003823-LIGHTSPEED-Programmable-Connectivity/dp/B07W6JKL78/ref=sr_1_1?keywords=g604&qid=1575898576&sr=8-1

προσφορά από amazon.co.uk στά 60,24e (χωρίς φπα) για όποιον ενδιαφέρεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου ακύρωσαν την παραγγελία με το έτσι θέλω. Σήμερα ήθελα να παρω τηλεφωνο να ρωτησω αν υπαρχει ενημερωση για το ποτε θα παραλαβουμε και βλεπω ακυρωμένη η παραγγελία. Χωρίς κανένα τηλέφωνο, κανενα sms, κανένα email.
Έπαθε κάποιος κάτι αντίστοιχο?
Από το support μου λενε ψευδως οτι με καλεσαν 18/11 και 19/11 και εγω δεν ειχα καμια κληση εκεινες τις μερες ΚΑΜΙΑ ομως. Και ειμαι αρκετα σιγουρος αλλα δεν μπορω να το αποδειξω οτι εχω ξαναμπει στο site και η παραγγελια μου ηταν ακομα σε κατασταση αναμονη παραλαβης (μετα τις 19/11 που λενε αυτοι οτι δεν με βρηκαν).

Και στην τελικη δεν καταλαβαίνω γιατί δεν γίνετια ηλεκτρονικά ή μέσω sms αυτή η επικοινωνία? Αν εγω δουλευω σε ορυχεια δηλαδη και δεν πιανει το κινητο είμαι καταδικασμένος? Εχω rageαρει

//update: μου ενεργοποίησαν πάλι την παραγγελία ευτυχώς, μπράβο τους που άκουσαν και με εξυπηρετησαν

Επεξ/σία από devaggos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...