Προς το περιεχόμενο

[Wireless Mouse] Logitech G604 Lightspeed 52€ @ Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πήραν σήμερα το πρωί. Μου λέει ότι είναι έτοιμο για αποστολή, με ξαναπαίρνει μετά από 1 ώρα και μου λέει ότι έκανε λάθος με τις αποθήκες και πρέπει να περιμένω λίγες μέρες ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, manolol20 είπε

Με πήραν σήμερα το πρωί. Μου λέει ότι είναι έτοιμο για αποστολή, με ξαναπαίρνει μετά από 1 ώρα και μου λέει ότι έκανε λάθος με τις αποθήκες και πρέπει να περιμένω λίγες μέρες ακόμα..

Ακριβώς το ίδιο και με εμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με πηραν ,δεν το σηκωσα επειδη ημουν απασχολημενος .Πηρα πισω και μιλησα με ενα ατομο απο το τμημα ιντερνετ και μου ειπε οτι τις επομενες μερες ερχονται κομματια και θα μου στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω πως με πηραν τηλεφωνο απο πλαισιο και με ενημερωσαν πως δρομολογηθηκε η παραγγελια μου για παραλαβη απο καταστημα που επελεξα την παρασκευη, δεν ξερω αν θα φερουν κομματια μια και εξω ή σε παρτιδες αλλα να περιμενετε λογικα τηλεφωνο στα κοντα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, paparockas είπε

Να ενημερωσω πως με πηραν τηλεφωνο απο πλαισιο και με ενημερωσαν πως δρομολογηθηκε η παραγγελια μου για παραλαβη απο καταστημα που επελεξα την παρασκευη, δεν ξερω αν θα φερουν κομματια μια και εξω ή σε παρτιδες αλλα να περιμενετε λογικα τηλεφωνο στα κοντα !

Το ίδιο ακριβώς Παρασκευή παραλαμβάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, paparockas είπε

Να ενημερωσω πως με πηραν τηλεφωνο απο πλαισιο και με ενημερωσαν πως δρομολογηθηκε η παραγγελια μου για παραλαβη απο καταστημα που επελεξα την παρασκευη, δεν ξερω αν θα φερουν κομματια μια και εξω ή σε παρτιδες αλλα να περιμενετε λογικα τηλεφωνο στα κοντα !

Και εμενα με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο. Ειχα βαλει ομως παραλαβη απο καταστημα και δεν μου ειχαν στειλει καποιον αριθμο παραγγελιας. Θα μπορεσω αραγε να το παραλαβω με το ονομα στο οποιο εκανα την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Android είπε

Και εμενα με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο. Ειχα βαλει ομως παραλαβη απο καταστημα και δεν μου ειχαν στειλει καποιον αριθμο παραγγελιας. Θα μπορεσω αραγε να το παραλαβω με το ονομα στο οποιο εκανα την παραγγελια?

Εκανες αγορα ως guest να υποθεσω, με τα στοιχεια σου μπορεις αλλα παρε και μια ταυτοτητα για να εισαι 100% σιγουρος μην τραβιεσαι 2η φορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paparockas είπε

Εκανες αγορα ως guest να υποθεσω, με τα στοιχεια σου μπορεις αλλα παρε και μια ταυτοτητα για να εισαι 100% σιγουρος μην τραβιεσαι 2η φορα

Ακυρο τελικα, με μια αναζητηση στα spam βρηκα το σχετικο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ξανά ότι ενώ αρχικά είχα τηλέφωνο ότι θα παραλάβω και μετά ξανά τηλέφωνο ότι θα το έχω σε 10 μέρες. Μετά από λίγες ώρες με πήρανε ξανά ότι θα είναι μεθαύριο στη κούριερ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...