Προς το περιεχόμενο

[Wireless Mouse] Logitech G604 Lightspeed 52€ @ Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα πριν 2 ώρες, πριν λίγο το έβαλα με το ghub και γύρισα το g602 μου στην εφεδρεία. Σε σχήμα και μέγεθος είναι λίγο πιο ψηλό από το g602 και λιγάκι πιο κοντό σε μήκος. Έχω την αίσθηση ότι το g602 μου κάθεται λιγάκι πιο βολικά στο χέρι τώρα που τα έχω δίπλα δίπλα... Ίσως βέβαια μου φαίνεται έτσι λόγω συνήθειας. Πάντως η διαφορά είναι ελάχιστη στο πιάσιμο για μένα. Τώρα λειτουργία κλπ πρέπει να περάσει χρόνος για να πω εντυπώσεις. Καλή αγορά θεωρώ ότι θα είναι, αν και πιστεύω ότι σε 6 μήνες θα το βρίσκει κανείς άνετα στα 50-60 ευρώ. Για τα 100 θεωρώ ότι δεν αξίζει κανένα ποντίκι. Κανένα όμως.

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Παρέλαβα πριν 2 ώρες, πριν λίγο το έβαλα με το ghub και γύρισα το g602 μου στην εφεδρεία. Σε σχήμα και μέγεθος είναι λίγο πιο ψηλό από το g602 και λιγάκι πιο κοντό σε μήκος. Έχω την αίσθηση ότι το g602 μου κάθεται λιγάκι πιο βολικά στο χέρι τώρα που τα έχω δίπλα δίπλα... Ίσως βέβαια μου φαίνεται έτσι λόγω συνήθειας. Πάντως η διαφορά είναι ελάχιστη στο πιάσιμο για μένα. Τώρα λειτουργία κλπ πρέπει να περάσει χρόνος για να πω εντυπώσεις. Καλή αγορά θεωρώ ότι θα είναι, αν και πιστεύω ότι σε 6 μήνες θα το βρίσκει κανείς άνετα στα 50-60 ευρώ. Για τα 100 θεωρώ ότι δεν αξίζει κανένα ποντίκι. Κανένα όμως.

To ίδιο mouse αντικατέστησα με σένα. Το G602 ήταν το πιο βολικό Mouse που είχα στο χέρι ever. Aλλα έχανε σε αυτονομία, ρούφαγε τις μπαταρίες αρκετά γρήγορα (βέβαια με επαναφορτιζόμενες παίζω πάντα). Το G604 όμως μου έκαστε άριστα. Δεύτερη μέρα και το συνήθισα λες και το έχω καιρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα και εγω ,ειχα το G603 και μου φαινεται πιο βαρη και τα κουμπακια στο αντιχειρα λιγο με ενοχλουν που ακουμπανε .Απο αποκριση ειναι τα ιδια επειδη εχουν τον ιδιο αισθητηρα. Αρχικα νομιζα οτι 'παιζει' το ροδακι αλλα με το κουμπακι 'λοκαρει' .Μετα απο μερικα λεπτα εχω αρχισει και το συνηθιζω . Ιδωμεν

Επεξ/σία από Aias
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

υπαρχει απο χθες διαθεσιμο στο καταστημα του συνταγματος ενα κρατημενο....

για τα δικα μου δεδομενα μαλλον δεν θα βολεψει οποτε αν το θελει καποιος ας μου στειλει να του πω τον κωδικο παραλαβης....

* το mouse ειναι ακομα διαθεσιμο οποτε επικοινωνηστε

 

 

Επεξ/σία από dzerv
διαθεσιμοτιτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν το βρίσκουν λένε και μου αντιπροτείνουν το Corsair Dark Core RGB στην ίδια τιμή 

https://www.skroutz.gr/s/14147296/Corsair-Dark-Core-RGB.html

Νομίζω πως το G604 είναι καλύτερο, έτσι δεν είναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Εμένα δεν το βρίσκουν λένε και μου αντιπροτείνουν το Corsair Dark Core RGB στην ίδια τιμή 

https://www.skroutz.gr/s/14147296/Corsair-Dark-Core-RGB.html

Νομίζω πως το G604 είναι καλύτερο, έτσι δεν είναι? 

Δεν είναι κακό και αυτό που σου προτείνανε. Πλεονέκτημα του ότι δουλεύει και με καλώδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, EvilEyes είπε

Δεν είναι κακό και αυτό που σου προτείνανε. Πλεονέκτημα του ότι δουλεύει και με καλώδιο. 

Είναι λίγο πιο εφετζίδικο, RBG που δεν μου χρειάζεται και έχει και λιγότερα πλαϊνά πλήκτρα..

Θα πιέσω ξανά για το G604 και βλέπουμε.

Αλήθεια, όσοι το πήρατε τι έχετε βάλει για συντομεύσεις στα πλήκτρα σε περιβάλλον εργασίας (όχι in game) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, k_dinos είπε

Εμένα δεν το βρίσκουν λένε και μου αντιπροτείνουν το Corsair Dark Core RGB στην ίδια τιμή 

https://www.skroutz.gr/s/14147296/Corsair-Dark-Core-RGB.html

Νομίζω πως το G604 είναι καλύτερο, έτσι δεν είναι? 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη εταιρεία εκτός από την Logitech με πραγματικά άψογη ασύρματη σύνδεση. Αν θέλεις γράψε στο google "Corsair Dark Core wireless problem".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα οχι μονο δεν εχω παραλαβει αλλα και δεν ειχα καμια απολυτως ενημερωση για την εξελιξη της παραγγελιας μου.Εστειλα μεηλ σημερα και περιμενω απαντηση.Περιοχη Χανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, αν ρυθμίσουμε το mouse σε ένα pc, θα διατηρήσει τις ρυμίσεις  - συντομεύσεις αν συνδεθει σε άλλο pc μέσω bluetooth χωρίς να έχει εγκατεστημένο το G-Hub?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, k_dinos είπε

Να ρωτήσω, αν ρυθμίσουμε το mouse σε ένα pc, θα διατηρήσει τις ρυμίσεις - συντομεύσεις αν συνδεθει σε άλλο pc μέσω bluetooth χωρίς να έχει εγκατεστημένο το G-Hub?

Ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...