Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω βάλει την παραγγελία μου από μέρες, αλλά ακόμη δεν έχω ενημέρωση.

Εν τω μεταξύ έχω άγχος και για το νούμερο, μήπως και δεν μου ταιριάζει ακριβώς. Η διαδικασία αλλαγής, από ότι κατάλαβα είναι μπέρδεμα. Μακάρι να μην χρειαστεί βέβαια.

Έχει κανένας εμπειρία από αλλαγή;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

29 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Έχω βάλει την παραγγελία μου από μέρες, αλλά ακόμη δεν έχω ενημέρωση.

Εν τω μεταξύ έχω άγχος και για το νούμερο, μήπως και δεν μου ταιριάζει ακριβώς. Η διαδικασία αλλαγής, από ότι κατάλαβα είναι μπέρδεμα. Μακάρι να μην χρειαστεί βέβαια.

Έχει κανένας εμπειρία από αλλαγή;;;

Δεν έχει αλλαγή, αλλά επιστροφή χρημάτων.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η δικιά μου παραγγελία είναι σε αυτήν την κατάσταση από τις 12. Με DHL δεν θυμάμαι να έχω ξανά παραγγείλει για να ξέρω τους χρόνους της

 

Sa, 12.10.2019 02:05 Feucht, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω γκρίνια, είχα παραγγείλει 2 φορές ανταλλακτικά ΙΧ από online  κατάστημα στη Γερμανία, με παράδοση από DHL οδικώς. 10 εργάσιμες έκανε η μια, 8 η άλλη, οπότε υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, overpower είπε

Πάντως η δικιά μου παραγγελία είναι σε αυτήν την κατάσταση από τις 12. Με DHL δεν θυμάμαι να έχω ξανά παραγγείλει για να ξέρω τους χρόνους της

Sa, 12.10.2019 02:05 Feucht, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center

Λογικά αύριο θα έχει ενημέρωση, συνήθως 6 μέρες κάνει να έρθουν από Γερμανία. Θα έχεις ενημέρωση από DHL με SMS όταν φτάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη παραγγελία που έκανα στις 9/10 έφτασε σήμερα το μεσημέρι με DHL.

Η δεύτερη που έκανα 2 μέρες μετά στις 11/10 είναι ακόμα Γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dimitris21gr είπε

Η πρώτη παραγγελία που έκανα στις 9/10 έφτασε σήμερα το μεσημέρι με DHL.

Η δεύτερη που έκανα 2 μέρες μετά στις 11/10 είναι ακόμα Γερμανία.

10/10 με Reebok έφτασε σήμερα Αθήνα. Αύριο αναμένεται επαρχία.

Οπότε η παραγγελία των 11/10 πιθανότητα θα φτάσει αύριο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία προχθές το βράδυ με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης την Τρίτη 22 Οκτ.

Χτες συσκευάστηκε στην Βρέμη και σήμερα εντοπίστηκε έξω από την Νυρεμβέργη (Feucht)…

Δηλαδή σε μια ημέρα διάνυσε 626km…

Μέχρι τα υπόλοιπα 1850km για να έρθει στην Ελλάδα έχουμε ακόμα καιρό…

image.png.f08fc853cfc172362a9aed365a28d2c1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόσο άγχος για το αν θα γίνει η παράδοση σε 10 ή σε 11 ημέρες; Ένα ζευγάρι παπούτσια παραγγείλαμε, δεν θα μας αφήσουν χωρίς νερό και φαγητό για ένα δεκαήμερο. Δυο σελίδες μνμ (και, κατά συνέπεια, αχρείαστες ειδοποιήσεις) για να το ποιος παρέλαβε πότε και που.

  • Like 14
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/10/2019 στις 11:16 ΜΜ, freeddommm είπε

Καλησπερα σε ολους αν εχει καποιος κωδικο cu και δεν τον θελει ας στειλει πμ ευχαριστω πολυ!!!!Φοραω 44 αλλα μαλλον θα παρω 44/2/3 δεν βλεπω να εχει 44΄/1/3.....

Τελικα εκανα την παραγγελια με το 20% επιπλεον και επελεξα να παω σε καταστημα να τα παρω για να δω οντως οτι μου κανει το 44 εβαλα να παω ερμου ειδωμεν...86.38 τα ultraboost 19....

Βρηκα και κωδικο cu πωπω τους εχω τρελλανει 3 παραγγελιες για να δουμε απο κοντα..

Εχω πει για παραλλαβη απο καταστημα αλλα τωρα δεν μαφηνει να ακυρωσω καμια παραγγελια...γιατι εβαλα 2 νουμερα....

Ευχαριστω τον ts και ολα τα παιδια εδω!

Ξαναερχομαι στο θεμα πηγα και παρελαβα τα ultraboost 19 απο την adidas στην ερμου ολα καλα τα παιδια τελεια εκει ενω φοραω 44 κανονικα μου ειπαν πως ειναι καλυτερο το 44 2/3 για το λογο οτι το ποδι γλιστραει και επειδη ειναι σαν καλτσα απο πανω ειναι καλυτερα.....ειχα κανει παραγγελια με διαφορετικους κωδικους ενα 44 στα 86 ενα 44 2/3 στα 86 και ενα 44 στα 75 παλι καλα η κοπελα μου κρατησε μονο 75 και εκανε αλλαγη μετα στο νουμερο απο 44 σε 44 2/3 ενα μεγαλο ευχαριστω στην εξηπηρετηση εκει!!!!

Ευχαριστω για ακομα μια φορα τον ts και ολα τα παιδια εδω ουτε οι πωλητριες και οι πωλητες δεν πιστευαν οτι πηραμε τετοια τιμη!

Επεξ/σία από freeddommm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, jonkyr είπε

Γιατί τόσο άγχος για το αν θα γίνει η παράδοση σε 10 ή σε 11 ημέρες; Ένα ζευγάρι παπούτσια παραγγείλαμε, δεν θα μας αφήσουν χωρίς νερό και φαγητό για ένα δεκαήμερο. Δυο σελίδες μνμ (και, κατά συνέπεια, αχρείαστες ειδοποιήσεις) για να το ποιος παρέλαβε πότε και που.

Αν ήταν έτσι αγαπητέ με το δικό σου σκεπτικό, τότε όλα τα θέματα θα έπρεπε να κλειδώνονται αμέσως μετά την ανάρτηση τους…

Τι περισσότερο πρόσφεραν οι 14 σελίδες από την στιγμή που αναφέρθηκε η προσφορά… δόθηκε ο κωδικός της έκπτωσης και το αντίστοιχο λινκ της σελίδας…;;;;;;;

Σε ένα φόρουμ θα γίνει κουβέντα για όλα… από το πιο χαζό (ποιος είναι ο κωδικός, άσχετα αν τον γράφει φαρδιά πλατιά) μέχρι και το αν άργησε ή αν ήρθε γρήγορα η παραγγελία…

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ συμφορουμίτη, το μόνο που δεν διαβάσαμε (και για το οποίο δεν λάβαμε ειδοποίηση) είναι από ποιες οδούς του Βισμπάντεν πέρασε το φορτηγό της Adidas. Προφανώς αν αργήσει μία παραγγελία είναι θέμα, αλλά όχι για μία ημέρα καθυστέρηση. Άποψη μου φυσικά. Αλλά τόση αγωνία είναι αχρείαστη, θα ασπρίσουν τα μαλλιά σας όπως τα δικά μου και είναι κρίμα. Οι 14 σελίδες θα ήταν λιγότερες αν έλειπαν τα "παρέλαβα, δεν παρέλαβα, τι ώρα θα παραλάβω, πείτε άποψη πότε να παραλάβω" κλπ. Νέοι κωδικοί, συζήτηση για την ποιότητα των προϊόντων, ενημέρωση για διαθεσιμότητα ή βοήθεια για το μέγεθος του παπουτσιού είναι προφανώς χρηστικά. Το αν το πακέτο μου κάνει βόλτες στη Βουδαπέστη, νομίζω ότι ενδιαφέρει μόνο εμένα και την εταιρεία αποστολής. Όλους εσάς σίγουρα όχι!

Τέλος πάντων, επειδή συνεισφέρω άθελά μου σε αχρείαστες ειδοποιήσεις, σταματώ εδώ. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. Όποιος θέλει συνεχίζει να μας ενημερώνει με το δρομολόγιο του Χανς από το Ρέγκενσμπουργκ και αν σταμάτησε στο άουτομπαν της Κολωνίας για καφέ και τσιγάρο. Καλή παραλαβή σε όλους, ωραιότατη προσφορά και ευχαριστώ τον TS (και όσους συνεισέφεραν).

  • Like 9
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Αγαπητέ συμφορουμίτη, το μόνο που δεν διαβάσαμε (και για το οποίο δεν λάβαμε ειδοποίηση) είναι από ποιες οδούς του Βισμπάντεν πέρασε το φορτηγό της Adidas. Προφανώς αν αργήσει μία παραγγελία είναι θέμα, αλλά όχι για μία ημέρα καθυστέρηση. Άποψη μου φυσικά. Αλλά τόση αγωνία είναι αχρείαστη, θα ασπρίσουν τα μαλλιά σας όπως τα δικά μου και είναι κρίμα. Οι 14 σελίδες θα ήταν λιγότερες αν έλειπαν τα "παρέλαβα, δεν παρέλαβα, τι ώρα θα παραλάβω, πείτε άποψη πότε να παραλάβω" κλπ. Νέοι κωδικοί, συζήτηση για την ποιότητα των προϊόντων, ενημέρωση για διαθεσιμότητα ή βοήθεια για το μέγεθος του παπουτσιού είναι προφανώς χρηστικά. Το αν το πακέτο μου κάνει βόλτες στη Βουδαπέστη, νομίζω ότι ενδιαφέρει μόνο εμένα και την εταιρεία αποστολής. Όλους εσάς σίγουρα όχι!

Τέλος πάντων, επειδή συνεισφέρω άθελά μου σε αχρείαστες ειδοποιήσεις, σταματώ εδώ. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. Όποιος θέλει συνεχίζει να μας ενημερώνει με το δρομολόγιο του Χανς από το Ρέγκενσμπουργκ και αν σταμάτησε στο άουτομπαν της Κολωνίας για καφέ και τσιγάρο. Καλή παραλαβή σε όλους, ωραιότατη προσφορά και ευχαριστώ τον TS (και όσους συνεισέφεραν).

Κάτσε για να καταλάβω…

Στο δικό σου «μυαλό» είναι απόλυτα χρηστικό αν :

1. Ρωτήσουν 30 φορές ποιος είναι ο κωδικός της έκπτωσης, άσχετα αν γράφτηκε στο πρώτο ποστ…!!!

2. Ρωτήσουν άλλες 25 φορές για την διαθεσιμότητα ενός προϊόντος που την βλέπεις με 1 κλικ…!!!

3. Ρωτήσουν 20 φορές για το μέγεθος του παπουτσιού με ερώτηση του στιλ «φορώ σε NIKE 42 ξώφτερνο… σε adidas τι να αγοράσω»…!!!

4. Ρωτήσουν 40 φορές γιατί δεν μου παίρνει 2-3 ή 13 ταυτόχρονα κωδικούς , όταν και αυτό έχει ξεκαθαριστεί από την πρώτη σελίδα…!!!

Αλλά δεν είναι χρηστικό αν ρωτήσει κάποιος πόσο κάνει η παραγγελία να έρθει ή αν παρέλαβαν κλπ κλπ

Εντάξει καταλάβαμε… Έχεις δίκιο φίλος… Έτσι είναι…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...