Προς το περιεχόμενο

Nike Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, DarthGRE είπε

Σε ευχαριστώ φίλε, τσίμπησα τα React που οχι απλλά δεν έβρισκα φτηνά, αλλα ούτε καν στο νούμερο μου (μεγάλο).

Έχεις άποψη για το συγκεκριμένο, αξίζει η αγορά για περπάτημα και ορθοστασία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω τα odyssey react. 

Είναι ότι καλύτερο έχω βάλει για τρέξιμο αλλά για καθημερινή χρήση προτιμώ κάτι σε ζουμ όπως τα pegasus. 

Επεξ/σία από tiniakos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, volleyball είπε

Έχεις άποψη για το συγκεκριμένο, αξίζει η αγορά για περπάτημα και ορθοστασία ;

Είμαι ερωτευμένος με τα Ultra Boost στο θέμα περπάτημα και ορθοστασία, και φίλος που είχε κι αυτός Boost πήρε τα React και μου λέει τα καλύτερα. Οπότε ελπίζω να μην έχει άδικο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DarthGRE είπε

Είμαι ερωτευμένος με τα Ultra Boost στο θέμα περπάτημα και ορθοστασία, και φίλος που είχε κι αυτός Boost πήρε τα React και μου λέει τα καλύτερα. Οπότε ελπίζω να μην έχει άδικο.

Άρα react better than boost?

Προσωπικά θεωρώ το janoski που έχω ένα κλικ πιο άνετο από τα boost που πήρα πριν δύο μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, volleyball είπε

Έχεις άποψη για το συγκεκριμένο, αξίζει η αγορά για περπάτημα και ορθοστασία ;

100%. εχω τα Epic React 2 και τα εχω φορεσει ολη μερα σε δραστηριότητες χωρίς καμία ενόχληση.

Για την ακρίβεια, ξεχνας ότι φοράς παπούτσια και η σόλα είναι εξαιρετικά αποροφητική.

Ακόμα και σε τρέξιμο με μέσες ταχύτητες ανταποκρίνονται άψογα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, christakos07 είπε

Άρα react better than boost?

Προσωπικά θεωρώ το janoski που έχω ένα κλικ πιο άνετο από τα boost που πήρα πριν δύο μήνες.

Απ ότι διάβασα (και ακουσα/είδα) είναι και θέμα προτίμησης το τι θα επιλέξεις.

Αν επιλέξεις ένα, τα react ειναι καλυτερα running παπούτσια με καλύτερο  boost από τα άλλα, πολύ όμορφη εμφάνιση και δυνατότητα για χρήση σε πολύωρη ορθοστασία πιο ελαφριά και φθηνότερα σε αρχική τιμή από τα ultraboost 19.

Τα Adidas από την άλλη είναι κι αυτά πολύ ξεκούραστα και καλύτερα all around παπούτσια, με λίγο καλύτερη εμφάνιση αλλά όχι τόσο κορυφαία όσο τα react flyknit 2 στο τρέξιμο και λόγω του μεγαλύτερου βάρους τους. . .

Στο YouTube και στο Internet αν και οι απόψεις διίστανται έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι προτιμούν τα traboost 19.

Τείνω πάντως στο ότι η καλύτερη λύση είναι να έχεις και τα δύο. :D

Οι διαφορές μικρες και η επιλογή όπως είπαμε είναι προσωπική ειδικά από την τιμή που τα react κοστίζουν 83 ευρώ και τα ultraboost 86 και κάτι με τους εκπτωτικους κωδικούς των ημερών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...