Προς το περιεχόμενο

Editing Build(1100€)


Nero55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Nero55 είπε

δε μιλαει για τιμη καν μαν, σου δειχνει οτι ο ιντελ ειναι καλυτερος

και περα απο αυτο, στην τιμη του ειναι πολυ value for money ο ιντελ, αλλιως πας σε samsung απλο ssd που ειναι κατωτερος

Δεν είναι θέμα ταχύτητας,απλά παλιότερα είχαν βγάλει προβλήματα.Ίσως τα έχουν επιλύσει τώρα.Πχ έκανε (ή κάνει ακόμα κάτι βουτιές στην ταχύτητα).

Επεξ/σία από Deka013
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Deka013 είπε

Δεν είναι θέμα ταχύτητας,απλά παλιότερα είχαν βγάλει προβλήματα.Ίσως τα έχουν επιλύσει τώρα.

πριν για ταχυτητα ελεγες, τι θεματα ειχαν δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nero55 είπε

πριν για ταχυτητα ελεγες, τι θεματα ειχαν δηλαδη

Για ταχύτητα φίλε μου δεν μίλησα παρά μόνο στο edit του post που έκανα,που αναφέρθηκα σε βουτιές στην ταχύτητα.Πουθενά αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, δεν είναι θέμα να βγάλουμε ένταση, να πάρουμε το καλύτερο θέλουμε με περίπου τα ίδια χρήματα.

Ότι υπάρχει με επιχειρήματα είναι θετικό στη συζήτηση. Θα ψάξω για τα προβλήματα του intel που μακάρι για όλους μας να μην έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lefta_yparxoun είπε

παιδιά, δεν είναι θέμα να βγάλουμε ένταση, να πάρουμε το καλύτερο θέλουμε με περίπου τα ίδια χρήματα.

Ότι υπάρχει με επιχειρήματα είναι θετικό στη συζήτηση. Θα ψάξω για τα προβλήματα του intel που μακάρι για όλους μας να μην έχει

Καμία ένταση.Εγώ απλά είχα διαβάσει για προβλήματα όταν έψαχνα να πάρω κι εγώ ssd και το μετέφερα εδώ.Δεν τον αγόρασα για να σου πω από πρώτο χέρι πως είναι ούτε παίρνω προμήθεια από άλλον κατασκευαστή.Από κει και πέρα μεγάλα παιδιά είστε,πάρτε όποιον θέλετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...