Προς το περιεχόμενο

Mi A3 vs Redmi Note 7


abovethestars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, chios είπε

Εσύ τι θέλεις;  Android one ή miui;
Εγώ Α3 θα διάλεγα

Είδα τα χαρακτηριστικά τους και πάνω κάτω φαίνονται ίδια. Η απορία μου είναι το android one τι διαφορά έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, abovethestars είπε

Είδα τα χαρακτηριστικά τους και πάνω κάτω φαίνονται ίδια. Η απορία μου είναι το android one τι διαφορά έχει; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά! Τελικά είπα να ανεβάσω λίγο την τιμή και να πάρω κανένα λίγο πιο ακριβό xiaomi. Βρήκα ένα αρκετά καλό πρόσφατο οπότε θα πάω προς τα εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, abovethestars είπε

Ευχαριστώ παιδιά! Τελικά είπα να ανεβάσω λίγο την τιμή και να πάρω κανένα λίγο πιο ακριβό xiaomi. Βρήκα ένα αρκετά καλό πρόσφατο οπότε θα πάω προς τα εκεί. 

Δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και έχω το RN7 και είμαι ευχαριστημένος, δε μπορώ να το προτείνω μετά τη πτώση τιμής του Α3.

Και εγώ είμαι περίεργος να μας πεις σε ποιο κατέληξες, γιατί και το poco δεν είναι "λίγο" πιο πάνω. Είναι 70-80€ πιο πάνω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2019 στις 2:54 ΜΜ, afragorn είπε

Aν και έχω το RN7 και είμαι ευχαριστημένος, δε μπορώ να το προτείνω μετά τη πτώση τιμής του Α3.

Και εγώ είμαι περίεργος να μας πεις σε ποιο κατέληξες, γιατί και το poco δεν είναι "λίγο" πιο πάνω. Είναι 70-80€ πιο πάνω... 

Xiaomi note 8 pro 😊

Καμία σχέση με pοco ούτε που ξέρω τι είναι χάχα 🤣

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλορίζικο αλλά

Κινητό με Mediatek δεν θα έπαιρνα με τίποτα. Τόσα κινητά με snapdragon υπάρχουν. Χίλιες φορές θα προτιμούσα το poco που αναφέρθηκε σε αυτά τα λεφτά.

Επεξ/σία από chios
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρεις τι είναι το poco και θα πάρεις και κινητό με mediatek.Οκ.Δικά σου τα λεφτά αλλά θα σου πρότεινα να μην πάρεις κινητό και να τα δώσεις σε πιτόγυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε λέτε να το αφήσω και να κοιτάξω για κανένα τύπου redmi note 7?

Δεν θέλω το Mi a3 λόγω του ότι λένε ότι δεν έχει καλό λειτουργικό σύστημα που να είναι ελαφρύ. Προτείνουν το note 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chios είπε

Μάλλον τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα το mi A3 φοράει stock Android και είναι παναλαφρο σε σχέση με του NOTE 7 που είναι πιο βαρύ το miui.

Είναι όντως τόσο ελαφρύ? 

Μία χαρά τότε, θα επιλέξω αυτό. 

Eυχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...