Προς το περιεχόμενο

Sharp Aquos 48" πρόβλημα με YouTube


I'm_busy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έψαξα να βρω θέμα σχετικό και δε τα κατάφερα οπότε ελπίζω να μη σπαμαρω. Λοιπόν, πριν σχεδόν ένα χρόνο αγόρασα μια Sharp Aquos 48" και απ' τη πρώτη στιγμή όταν άνοιγα την εφαρμογή που έχει του YouTube σε κάποια φάση, συνήθως όταν πατούσα τα πλήκτρα γρήγορα για να σκρολαρω ή σε κάποιο πολύ μεγάλο βίντεο (1 ώρα και) θα κολλούσε ολόκληρη η τηλεόραση και μιλάω σε φάση να μη πιάνει τίποτα, και αφ' ότου πατήσω καμία εικοσι φορές το κουμπί να κλείσει (ξέρω δε παίζει ρόλο αλλά το κάνω) μετά από λίγο κάνει επανεκκίνηση ή απλά κλείνει. Αυτό ήταν το ένα σκέλος, τώρα πριν λίγες μέρες μου το έκανε κάνα δυο φορές και με το netflix αλλά σ αυτή τη περίπτωση δε κλείνει πρέπει να τη βγάλω απ' τη πρίζα. Ξέρετε άμα είναι κοινό πρόβλημα με αυτες τις εφαρμογές και σε άλλες τηλεοράσεις ή φταίει το ότι δεν έχει τούμπανο επεξεργαστή ας πούμε ή είναι πρόβλημα της δικιάς μου σιγκεκριμενα? Έχω εγγύηση αλλά δε με ψήνει να τη πάω για φτιαξιμο αυτή τη περίοδο που θα μπορώ να είμαι αραχτός μέχρι να αρχίσω δουλειά πάλι εκτός και άμα όντως είναι θέμα της δικιάς μου οπότε να το τρέξω μη χάσω την εγγύηση. Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...