Προς το περιεχόμενο

H Essential πρόκειται να παρουσιάσει ένα κινητό με μακρόστενο σχήμα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Χωρίς αμφιβολία θα τραβάει όλα τα βλέματα.

Ειδικά όταν το έχεις στην τσέπη του παντελονιού!

"εχεις το essential phone στο παντελονι σου η χαρηκες που με ειδες?" 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ειναι και αδιαβροχο και εχει και καλη δόνηση βλέπω να το χρησιμοποιει ο Σειρινάκης στη νεα του ταινία με τιτλο

"Ειμαι αντυτη και μου κάνω αναπάντητη"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους και κατι ενδιαφέρον , οταν βγει θα το ήθελα , προσωπικά βρίσκω βαρετή την κατηγορία των 1000 ευρώ , τα χαρακτηριστικά που κυνηγάει θα τα ήθελα σε ξεχωριστές συσκευές π.χ  φωτογραφική μηχανή και όχι στο τηλεφωνο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, KostasKri είπε

Ξεχνάμε δηλαδή τι έκανε αυτός και προωθούμε το προϊόν του με τα λεφτά που του έδωσε η Google.... Πολύ ωραία.

https://www.androidauthority.com/andy-rubin-scandal-google-918439/

Δηλαδή τι έκανε; Συγκαταβατικό σεξ με κάποιο υπάλληλο; Ουοου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Δηλαδή τι έκανε; Συγκαταβατικό σεξ με κάποιο υπάλληλο; Ουοου 

Διάβασε για το σκάνδαλο και μετά σχολίασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο τους τηλ ηταν πολυ καλο αλλα ειχε 2 κακα σημεια, κακιστη καμερα και ακομα χειροτερη τιμη.

κατα τα αλλα δεν το θεωρω αποτυχια, φανηκε στην προσφορα του αμερικανικου αμαζον πριν κανα χρονο που παιζει να το αγορασαν τα μισα λαγωνικα και το μισο ινσομνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει σκιστει στις επιτυχίες η essential.... 

 

και μαρεσει που το αηδιαστικο μάρκετινγκ την προωθουσε ως το ανερχομενο αντιπαλο των iPhones.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα με τόσες smart συσκευές που έβαλα στο σπίτι μου (μέχρι και το θερμοσίφωνα και τη κλειδαριά) μπορώ να πω ότι πια το 50% της χρήσης του κινητού μου είναι σαν τηλεκοντρόλ (και το άλλο 50% για μυνήματα, τηλέφωνα άντε και κάνα σκρολινγκ στο ινσομνια) και δε θα λεγα ότι με βολεύει πια για αυτή τη χρήση αλλά αυτό φαίνεται χρήσιμο και βολικό. Και δε κάνω πλάκα άμα έχει και καλή κάμερα είναι σούπερ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας βγάλουμε ένα κινητό ας είναι και μια μαμακια σκέτη . Αρνητική διαφήμιση είναι ωστόσο μια μορφή διαφήμισης..... πιστεύω σκέφτηκαν . Έτσι απλά να έρθουν λίγο στο προσκήνιο. 

Επεξ/σία από nikcrf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος από το Essential Phone μου. Μακάρι να είχε πετύχει, θα αγόραζα ευχαρίστως ένα Essential Phone 2.

Αυτό τώρα με το form factor που έχει δε κάνει ούτε για το web browsing ούτε για προβολή video. Και τα πράγματα είναι ακόμα πιο πολύπλοκα: φαίνεται ότι δεν θα έχει Google Services και θα ενσωματώνει τον κώδικα ενός open source project που επιτρέπει σε εφαρμογές που το χρειάζονται να καλούν proprietary Google APIs: https://arstechnica.com/gadgets/2019/10/essentials-new-smartphone-has-the-aspect-ratio-of-a-tv-remote/

Είμαι πολύ περίεργος σε πιο target group απευθύνεται και σε ποια ποσότητα θα κυκλοφορήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...