Προς το περιεχόμενο

Απίστευτη καθυστερηση με πακετο DHL


Desperate9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έστειλαν πακέτο από Γερμανία με το Γερμανικό ταχυδρομείο μέσω DHL στις 3 Σεμπτεμβρίου 2019 , έως τις 26 στο site δείχνει πως το πακέτο δεν έχει φύγει καν από Γερμανία πράγμα που το λένε και εδώ στο τηλέφωνο της DHL , στις 26 φαίνεται υπάρχει μια τελευταία ενημέρωση ότι το πακέτο ξεκίνησε για Ελλάδα και ως τώρα κανένα άλλο νέο. Στην DHL μου λένε πως το πολύ χρειάζονται 10 εργάσιμες μέρες και καμια περαιτέρω πληροφορία ήδη τελειωσε και αυτή η εβδομάδα και δεν μπορώ να μάθω κανένα νέο. Νομίζω ότι σίγουρα κλάπηκε η χάθηκε το πακέτο. Μπορεί κανεις παρακαλώ με παρόμοια εμπειρία να βοηθήσει αν ξέρει να μάθω οποιαδήποτε πληροφορία??? Ευχαριστώ .

 

dhl.jpg

Επεξ/σία από Desperate9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Desperate9 είπε

Mou esteilan paketo apo Germania me to Germaniko taxydromeio mesw DHL stis 3 Semptemvriou 2019 , ews tis 26 sto site deixnei pws to paketo den exei fygei kan apo Germania pragma pou to lene kai edw sto thlefwno ths DHL , stis 26 fenete yparxei mia teleutaia enhmerwsh oti to paketo xekinise gia Ellada kai ws twra kanena allo neo. Sthn DHL mou lene pws to poly xreiazonte 10 ergasimes meres kai kamia peretairw plhroforia hdh teleiwse kai auth h evdomada kai den mporw na mathw kanena neo. Nomizw oti sigoura klapike h xathike to paketo. Mporei kaneis parakalw me paromoia empeiria na vohthisei an xerei na mathw opoiadipote plhroforia??? Euxaristw .

dhl.jpg

Τι γλώσσα είναι αυτή;

Γράψε Ελληνικά να σε καταλαβαίνουμε και να μπουρούμε να διαβάσουμε τι γράφεις!

Επιπλέον ρίξε και μια ματιά στους όρους του forum.

Επεξ/σία από user2163
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητω συγγνώμη αλλα δεν γνωρίζω πολλά από υπολογιστές το διόρθωσα ελπίζω να μην υπάρξει άλλο πρόβλημα. ευχαριστώ.

17 ώρες πριν, Desperate9 είπε

Μου έστειλαν πακέτο από Γερμανία με το Γερμανικό ταχυδρομείο μέσω DHL στις 3 Σεμπτεμβρίου 2019 , έως τις 26 στο site δείχνει πως το πακέτο δεν έχει φύγει καν από Γερμανία πράγμα που το λένε και εδώ στο τηλέφωνο της DHL , στις 26 φαίνεται υπάρχει μια τελευταία ενημέρωση ότι το πακέτο ξεκίνησε για Ελλάδα και ως τώρα κανένα άλλο νέο. Στην DHL μου λένε πως το πολύ χρειάζονται 10 εργάσιμες μέρες και καμια περαιτέρω πληροφορία ήδη τελειωσε και αυτή η εβδομάδα και δεν μπορώ να μάθω κανένα νέο. Νομίζω ότι σίγουρα κλάπηκε η χάθηκε το πακέτο. Μπορεί κανεις παρακαλώ με παρόμοια εμπειρία να βοηθήσει αν ξέρει να μάθω οποιαδήποτε πληροφορία??? Ευχαριστώ .

dhl.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...