Προς το περιεχόμενο

Δοκιμάζοντας το Disney+, τη video streaming υπηρεσία της Disney (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε οποτε τι λες οτι εκανες πλακα; Αφου δε το γνωριζες. Που ειναι το κακο; Και μετα το εριξες και στην επιθεση δε με νοιαζουν οι Ολλανδοι και να βουλιαξουν.. Κοντα στα 20 ηλικια να φανταστω;

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το περιεχόμενο σε πρώτη φαση οκ είναι stock αλλά είναι Disney! δεν είναι ΚαραγιαννηςΚαρατζοπουλος... 

εχει και το NatGeo θα προσθέσει και Fox (λένε και σειρές abc). Είναι δυνατός αντίπαλος αν και κάτι που λέει ότι θα ενσωματωθεί στο Apple+ 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Fox πρέπει να είναι σε άλλη υπηρεσία ήδη οπότε υπάρχουν εκεί. Εξάλλου μάλλον η Disney θέλει να κρατήσει τα περισσότερα "μπεμπεκίστικα" στο Disney+ και τα πιο adult εκτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γεια σου αγαπητό Insomnia crew !!

Μήπως και μπορείτε να με πληροφορήσετε πώς μπορώ να δω στην Ελλάδα Disney+ διότι ο αδερφός μου μένει μόνιμα στην Ολλανδία οπότε ήδη έχουμε κάνει εγγραφή ?!

 Εν αναμονή απαντήσεώς σας !!

Ευχαριστώ !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κρίνουμε από την κινηματογραφική πορεία της εταιρίας, στις σειρές ετοιμάστε να πηξουμε σε σούπερ ήρωες, "lion king" spin-offs κ βέβαια στο ξεκωλιασμα του Star wars saga!

Ευχαριστώ, δεν θα πάρω.

Με το Netflix μια χαρά είμαι προς το παρόν.

Επεξ/σία από kohiba9
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, ·· snAp ·· said:

 Γεια σου αγαπητό Insomnia crew !!

Μήπως και μπορείτε να με πληροφορήσετε πώς μπορώ να δω στην Ελλάδα Disney+ διότι ο αδερφός μου μένει μόνιμα στην Ολλανδία οπότε ήδη έχουμε κάνει εγγραφή ?!

 Εν αναμονή απαντήσεώς σας !!

Ευχαριστώ !! 

Μεσω Vpn λογικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Μεσω Vpn λογικα.

.... Κι εγώ κάπως έτσι το σκέφτηκα αλλά θα παίξει ή μπά ?! 

Μία ή άλλη ευχαριστώ για την απάντηση .... !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ·· snAp ·· είπε

.... Κι εγώ κάπως έτσι το σκέφτηκα αλλά θα παίξει ή μπά ?! 

Μία ή άλλη ευχαριστώ για την απάντηση .... !! 

Kανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά.

Τώρα από ότι έχω διαβάσει παίζει με vpn's αλλά η υπηρεσία είναι beta.

Σίγουρα θα μάθουμε πως θα συμπεριφέρεται με vpn's μόλις κυκλοφορήσει επίσημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Άϊντε να έρθει όπως το Netflix στις smart tv _ tv boxes κλπ κτλ αλλά το βλέπω σε κανά χρόνο περίπου πάνω κάτω .... !! 

 

 Διότι ναι στο Netflix σίγουρα αλλά και τα υπόλοιπα κάτι Hulu _ Amazon _ CW _ Starz _ HBO _ FX _ ABC κλπ κτλ έχουνε μπόλικο πράμα να δεις .... !! 

 

 Οπότε νομίζω ότι ο καθένας επιλέγει τί θέλει σε σχέση με τί του αρέσει .... Ας πούμε εγώ \ ο Αδερφός μου και κάποιοι φίλοι το περιμένουμε καιρό το Disney+ διότι όλα αυτά που βλέπαμε και κόπηκαν από Netflix κι από αλλά συνδρομητικά κλπ κτλ και τα πήρε νόμιμα η Disney στο κανάλι της οπότε .... Θετικότατο η σχέση τιμής \ οθονών \ υπηρεσιών που προσφέρει .... Και συν όλα αυτά που έχει ανακοινώσει ότι θα κυκλοφορούν και συν ότι άμα προσθέσει και το Hulu \ ESPN+ κλπ κτλ ξέφυγε η φάση !! 

 

 Αλλά και πάλι λέω ότι είναι ξεκάθαρα ανάλογα τί θέλει ο καθένας να βλέπει .... Και πάλι καλά να λέμε όλοι μας που ακόμα streamάρουμε free 😜 !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρχισε ο πόλεμος. Με πυρηνικά 😀

Η Disney αποφάσισε να μπανάρει όλες τις διαφημίσεις του Netflix από τα κανάλια της (ABC, Freeform, FX, ESPN, National Geographic κλπ κλπ).

Θέλουν να το εξαφανίσουν και λογικά τέτοια θα κάνουν και οι άλλοι όταν θα ξεκινήσουν τις streaming υπηρεσίες τους.

https://edition.cnn.com/2019/10/04/media/netflix-disney-bans-advertising/index.html

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2019 στις 10:12 ΠΜ, george0083 είπε

Υπάρχει κάποιος οδηγός πώς κάνουμε εγγραφή

Δοκίμασα με nordvpn και Ολλανδία αλλά τζιφος

Η υπηρεσια εχει βγει ως VPN Proof . Βασικα VPN οπως Nord , Εxpress κλπ δεν δουλευουν... Περιμενω και εγω να δω τι θα γινει αλλα μαλλον εχουν παρει τα μετρα τους και μαλλον δυσκολο να δουμε Disney + με αυτη την οδο , κατι που προσωπικα με λυπεί.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται, έκανα κανονικά εγγραφή με free anonymous proxy Ολλανδίας που βρήκα με απλό Google search.

Δεν κατάφερα να ολοκληρώσω τη συνδρομή γιατί δεν δεχόταν την revolut. Ήθελε ολλανδική κάρτα. Νομίζω ότι η dunq λειτουργεί για όποιον έχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...