Προς το περιεχόμενο

Μέχρι τα μέσα του 2020, τα πληκτρολόγια «butterfly» θα έχουν καταργηθεί από τους υπολογιστές MacBook


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Choronzon είπε

Μάλλον είμαι από τους λίγους που το συγκεκριμένο keyboard με είχε βολέψει πολύ. Πλέον οτιδήποτε άλλο μου φαίνεται πολύ αργό και κλανκι . Όντως είχε θέματα με τη σκόνη αλλά η απόκριση και η ταχύτητα με την οποία γράφεις είναι εξαιρετική 

Δεν είσαι ο μόνος...

και εμένα το συνήθισα και μου αρέσει. 
Γραφεις πιο γρήγορα από αλλα πληκτρολόγια. _

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Sugizo είπε

ναι, ένα την εβδομάδα φεύγει για αντικατάσταση στην εταιρία που είμαι

Αυτο ακριβώς εννοούσα. Πρέπει να μπήκαν μέσα από τόσες αντικαταστάσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είναι μη αξιόπιστο είναι μεγάλη αλήθεια και μέχρι να το αναγνωρίσει δημόσια η Apple πέρασε υπερβολικά πολύς καιρός αλλά εμένα τουλάχιστον με έχει βολέψει άπειρα γιατί γράφω πολύ πιο γρήγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nickolas είπε

Δεν είσαι ο μόνος...

και εμένα το συνήθισα και μου αρέσει. 
Γραφεις πιο γρήγορα από αλλα πληκτρολόγια. _

Και τώρα θα πρέπει να συνηθίσετε το παλιό......μην ανησυχείτε είναι σαν το ποδήλατο θα το θυμηθείτε  ξανά !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Και τώρα θα πρέπει να συνηθίσετε το παλιό......μην ανησυχείτε είναι σαν το ποδήλατο θα το θυμηθείτε  ξανά !!

Σίγουρα δεν θα είναι όπως το παλιό αλλά κάποια εξέλιξη.

Μη βιάζεστε.

Η παρουσίαση του 16ριού macbook pro πλησιάζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με διχάζει λίγο. Πραγματικά το βολεύτηκα. "Αναγκάστηκα" να μεταβώ σε mbp13 του 2018 καθώς το προηγούμενο παρέδωσε και ήταν ο ένας λόγος που δεν ήθελα καθώς είχε φοβηθεί το μάτι μου με όλα τα σχόλια που διάβαζα. Αλλά πραγματικά εν τέλει με έχει βολέωει πάρα πολύ. Προφανώς όμως για να το καταργήσει σημαίνει ότι κάτι πηγαίνει λάθος. Ελπίζω τουλάχιστον να μπορέσουν να βρουν τρόπο στο "νέο" σύστημα ώστε να μοιάζει η αίσθηση με το butterfly. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, skiabox είπε

Σίγουρα δεν θα είναι όπως το παλιό αλλά κάποια εξέλιξη.

Μη βιάζεστε.

Η παρουσίαση του 16ριού macbook pro πλησιάζει!

Προσπαθώ να τρολαρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος αγοράζει laptop με κριτήριο 100% το keyboard παίρνει thinkpad. Αυτός είναι ο παραδοσιακός ηγέτης της αγοράς στο κομμάτι αυτό. Και είναι scissors διακόπτες. 

Όχι ότι τα macbooks είχαν ποτέ κακά πληκτρολόγια, προφανώς θα φέρει τώρα μια καλή υλοποίηση με scissors.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που κυκλοφόρησε το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο ήταν μόνο προβλήματα .Μάλλον βαρέθηκαν να ανανεώνουν συνέχεια το πρόγραμμα  αντικατάστασης και είπαν να το αλλάξουν.Κάλιο αργά παρά ποτέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Choronzon είπε

Μάλλον είμαι από τους λίγους που το συγκεκριμένο keyboard με είχε βολέψει πολύ. Πλέον οτιδήποτε άλλο μου φαίνεται πολύ αργό και κλανκι . Όντως είχε θέματα με τη σκόνη αλλά η απόκριση και η ταχύτητα με την οποία γράφεις είναι εξαιρετική 

Κι εμένα μ έχει βολέψει τρομερά. Χρησιμοποίησα αλλο πληκτρολόγιο καποια στιγμη και μου φαινόταν δυσχρηστο. 

Αν φοβάμαι τη σκόνη πάρε ενα keyboard cover , εγώ σκέψου δεν του ειχα παρει καν στις αρχές, το καλοκαιρι αγόρασα πρωτη φορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όταν εντοπίζετε δραστηριότητα bot, στείλτε αναφορά και αποφύγετε κάθε άλλο σχολιασμό.

Αφ' ενός το bot/spammer/λαμόγιο τη διαφήμισή του έρχεται να κάνει και δεν πρόκεται να ασχοληθεί με τις μπηχτές σας.

Αφ'' ετέρου, πολλαπλασιάζετε τον όγκο της δικής μας δουλειάς προκειμένου να καθαρίσουμε το insomnia από αυτά τα μηνύματα-σκουπίδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...