Προς το περιεχόμενο

Ολόκληρο το Fortnite πέφτει θύμα μιας «μαύρης τρύπας»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, ntanosgatos είπε

Για τα εθισμένα παιδάκια που τώρα είναι δέκα με δεκαπέντε χρόνων,όταν γίνουν 20 και 30 και θα πρέπει κάποια στιγμή να βγουν στην κοινωνία και στην παραγωγή θα μιλήσει κανένας; ή μήπως αυτά είναι θέματα ταμπού και δεν τα θίγουμε ποτέ γιατί δεν συμφέρουν κανέναν;

Είναι βαρετό να προβληματίζεσαι τη σήμερον ημέρα αδελφέ..μασημένη τροφή όλα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι και τοσο Fan των Royal Battle αλλα πρέπει να παραδεκτό πως ξέρουν να κεντρίζουν το ενδιαφέρον στην Epic Games

Επεξ/σία από MASTERSOT
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Bermudakias33 είπε

Γιατί να βγουν στην παραγωγή; Χρωστούν σε κανένα;

Και το άλλο για την κοινωνία… Μήπως έχεις αναρωτηθεί ποτέ μήπως η κοινωνία που φτιάξαμε εμείς οι μεγάλοι (είμαι 38) είναι τόσο για τα μπάζα που είναι καλύτερα να παίζουν κανά videogame ή να χάνονται στον κόσμο των σειρών-ταινιών;

Εσυ φιλε μου των 38 ετων δεν εφτιαξες ακομα καμια κοινωνια. Χρησιμοποιεις ακομα αυτην που σου δοθηκε απο τους πριν.... Ουτε και νομιζω οτι ποτε θα φτιαξουμε καποια(45 εδω)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ntanosgatos είπε

Για τα εθισμένα παιδάκια που τώρα είναι δέκα με δεκαπέντε χρόνων,όταν γίνουν 20 και 30 και θα πρέπει κάποια στιγμή να βγουν στην κοινωνία και στην παραγωγή θα μιλήσει κανένας; ή μήπως αυτά είναι θέματα ταμπού και δεν τα θίγουμε ποτέ γιατί δεν συμφέρουν κανέναν;

Συμφωνώ απόλυτα. Θα μπορούσα να προσθέσω ακόμη κάτι αλλά ίσως να με ξανακόψουν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, tsilitheo1 είπε

Εσυ φιλε μου των 38 ετων δεν εφτιαξες ακομα καμια κοινωνια. Χρησιμοποιεις ακομα αυτην που σου δοθηκε απο τους πριν.... Ουτε και νομιζω οτι ποτε θα φτιαξουμε καποια(45 εδω)

Θα την κάνουμε χειρότερη από αυτή που παραλάβαμε. Να είσαι 100% βέβαιος.

Ήδη τα καταφέρνουμε πολύ καλά…

(τσέκαρε και την υπογραφή μου!)

 

Επεξ/σία από Bermudakias33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, κάποιοι δουλεύουμε σε ίντερνετ καφέ και το fortnite είναι ένα μεγάλο αγκάθι... Δεν έχετε ιδέα πόσο ηρέμησε το κεφάλι μας σήμερα που δεν είχαμε τα μαλακ... παιδάκια να παίζουν και να τσιρίζουν!!! Ευχαριστούμε Epic, εύχομαι να το κλείσει κανένα 10αήμερο ακόμα! 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ασχοληθει με τετοια games...ειδα το βιντεο παρολαυτα...ωραιο σκηνικο! ωραια ιδεα! θα ηταν γαματο, μετα απο 2-3 χρονια να ξαναεπιστρεψει καπως διαφορετικο ωστε να υπαρχει ενδιαφερον...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, markoliaz said:

δεν εχω ασχοληθει με τετοια games...ειδα το βιντεο παρολαυτα...ωραιο σκηνικο! ωραια ιδεα! θα ηταν γαματο, μετα απο 2-3 χρονια να ξαναεπιστρεψει καπως διαφορετικο ωστε να υπαρχει ενδιαφερον...!

Σιγά μην επιστρέψει και μετά από μια 10ετια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...