Προς το περιεχόμενο

Ολόκληρο το Fortnite πέφτει θύμα μιας «μαύρης τρύπας»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, PhotoBomber είπε

Πες τα, πες τα, και οι καπνοβιομηχανίες έτοιμες για λουκέτο είναι. Για να μην πω για τους πωλητές χρωματιστού ζαχαρόνερου aka αναψυκτικών, κλαίνε με μαύρο δάκρυ γιατί μπροστά στη υγεία του κοινού τα κέρδη τους δεν έχουν σημασία...

Και by the way, το παιγνίδι είναι και πάλι on line.

Μπορείς να στρουθοκαμηλίζεις οσο θες ελευθέρα, δεν υπαρχει περιορισμός σε αυτό και δεν βλάπτει και την υγεια όπως αποδεδειγμένα  κάνουν ο καπνός και τα αναψυκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να έπεφτε σε πραγματική μαύρη τρύπα. Ως αρχαίος gamer που μεγάλωσε με Unreal Tournament, Quake, και CS μπορω με σιγουριά να πώ οτι είναι το χειρότερο και βλακωδέστερο multiplayer ολων των εποχών. Θα έπαιρνα ακόμα και 1000αρα street μηχανή στον γιο μου, που είναι ο μεγαλύτερός μου φόβος, για να μην τον δω να κολλάει με αυτη την π@π@ριά για καθυστερημένους

Επεξ/σία από fragma
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Solatorobo είπε

Δεν παίζω fortnite αλλά είδα βίντεο με την στιγμή που ξεκινάει να πέφτει ο μετεωρίτης μέχρι και τη μαύρη τρύπα.Παίζει να είναι το πιο γαμάτο event σε online videogame που έχω δει.

Νομίζω το EVE online έχει καλύτερα events. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2019 στις 10:10 ΜΜ, ntanosgatos είπε

Με την διαφορά ότι σε λίγα χρόνια δεν θα υπάρχουν παχυλές συντάξεις για να τους ζουνε οι γονείς,ούτε και μονιμότητα στο δημόσιο για να τρυπώσουν και να βγάζουν εύκολα λεφτά.

Gamer = δημόσιος υπάλληλος που συντηρείτε από τις συντάξεις των γονιών του. - ntanosgatos 2019

Μπήκε και αυτό στο χρονοντούλαπο με τις best insomnia ατάκες ever.  Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά δεν μου άρεσε ποτέ αυτό το παιχνίδι, έχω παίξει μερικές ώρες και μου φαίνεται απίστευτα βαρετό.

Αλλά...

Αυτό που έκανε η EPIC την Κυριακή είναι χωρίς αμφιβολία το καλύτερα σχεδιασμένο, εκτελεσμένο και μεγαλύτερο σε κλίμακα event που έχει γίνει ποτέ σε παιχνίδι.

Το hype, η κλίμακα, το aftermath...

Απίστευτο.

Δεν είναι τυχαίο που αυτό το παιχνίδι είναι στην κορυφή, οι άνθρωποι ξέρουν πολύ καλά τι κάνουν...

Επεξ/σία από Paranoid Android
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2019 στις 9:38 ΜΜ, Nman1978 είπε

Αδιανόητο το 2007 να βλέπαμε το crysis και να λέμε τι θα βγει μετά από 10 χρόνια και να ζουμε εποχή fortnite

Πωπω ρε φίλε είπες μεγάλη αλήθεια. Να συμπληρώσω ότι το ίδιο ισχύει και στην μουσική αλλά και στον κινηματογράφο. 

Εγώ πάντως κατέβασα από το πατάρι εχτές εντελώς τυχαία τα crysis. Δεν νομίζω να υπάρχει κανείς online πια αφού ούτε η Crytek δεν υπάρχει πια αλλά θα τα κάνω εγκατάσταση και θα παίξω offline mode. 

 

Κατρακύλα δυστυχώς σε όλα στο παρόν που ζούμε. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...