Προς το περιεχόμενο

Bluetooth headphones 40-70 euro


MITSOS20000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο καιρό είχα ψείρες, οπότε δεν έχω κάποια προτίμηση για το αν θα είναι on η over ear, απλα θα ήθελα τη καλύτερη επιλογή σε αυτό το εύρος τιμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτά πέφτουν καμιά φορά κάτω από 70€

και αυτα μια οικονομική καλή επιλογή

 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ξάδερφός μου έχει αυτά https://www.plaisio.gr/turbo-x-bluetooth-headphones-chicago-mauro_2929279 και έπαθα πλάκα που για 20€ έχουν τόσο δυνατό μπάσο. Αν μπορείς πάνε να τα δοκιμάσεις πιστεύω θα πάθεις πλάκα η δεν ξέρω αν όλα τα bluetooth είναι τόσο καλά και η μπαταρία κρατάει πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις 

Εχω δύο επιπλέον ερωτήσεις 

1)Απο κάποιο σαιτ του εξωτερικού(amazon, κινα) , μπορώ να βρω κάτι καλύτερο σε σχέση ποιότητας-τιμής η οι τιμές είναι πάνω κάτω οι ίδιες? 

2)Θεωρείτε ότι αν πάρω ενα ενσύρματο μοντέλο στο ίδιο μπατζετ που έχω θέσει, θα έχει μεγάλη διαφορά απο ενα αντίστοιχο ασύρματο (επειδή έχω ακούσει ότι τα ενσύρματα αποδίδουν καλύτερα, απλα δεν ξέρω πόσο μεγάλη είναι η διαφορά στη ποιότητα) 

Ευχαριστώ πολύ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 16/10/2019 στις 10:46 ΠΜ, therion13 είπε

Ο ξάδερφός μου έχει αυτά https://www.plaisio.gr/turbo-x-bluetooth-headphones-chicago-mauro_2929279 και έπαθα πλάκα που για 20€ έχουν τόσο δυνατό μπάσο. Αν μπορείς πάνε να τα δοκιμάσεις πιστεύω θα πάθεις πλάκα η δεν ξέρω αν όλα τα bluetooth είναι τόσο καλά και η μπαταρία κρατάει πολύ 

Τα έχει τώρα στα 15.9€, τα αξίζουν τα λεφτά τους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...