Προς το περιεχόμενο

Απορίες - Ερωτήσεις


tososda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια να ρωτησω εχτες εκανα ενα εμβάσμα  και ενω σημερα ηρθε αναφορα απο την εφαρμογη του revolut δεν μου τα έβαλε μεσα κατι για greek goverment gazete λεει τι ενοει ο ποιητής? επισης ακομα δεν εχω κανει varify τα στοιχεια μου με ταυτοτητες και τα συναφή λες να παιζει ρολο αυτο?

Επεξ/σία από dukepapass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, dukepapass είπε

Παιδια να ρωτησω εχτες εκανα ενα εμβάσμα  και ενω σημερα ηρθε αναφορα απο την εφαρμογη του revolut δεν μου τα έβαλε μεσα κατι για greek goverment gazete λεει τι ενοει ο ποιητής? επισης ακομα δεν εχω κανει varify τα στοιχεια μου με ταυτοτητες και τα συναφή λες να παιζει ρολο αυτο?

Μπορεί όντως να παίζει ρόλο. Το verify εμένα έγινε μετά απο 3 προσπάθειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια το επιβεβαιώνω οσοι είχατε καιρο να κανετε το εμβασμα στην καρτα  και δεν την χρησιμοποιήσατε για καιρο αν δεν βάλετε τα στοιχεια σας με ταυτότητα η δίπλωμα οδηγήσεις τα λεφτα νε μεν ερχοντε στο λογαριασμό αλλα δεν σας τα βαζουν αν δεν τα καταχωρίσετε.

Επίσης δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο νταβατζης το paypal με το που εβαλα την καρτα μεσα χρέωσε ενα ευρω........εκτος αυτου αν πχ στο ebay αυτο που αγόρασα ελεγε 29 ευρω οτι κανει απο το λογαριασμό μου τραβηξε 31 ευρω οτι να ναι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dukepapass είπε

Λοιπον παιδια το επιβεβαιώνω οσοι είχατε καιρο να κανετε το εμβασμα στην καρτα  και δεν την χρησιμοποιήσατε για καιρο αν δεν βάλετε τα στοιχεια σας με ταυτότητα η δίπλωμα οδηγήσεις τα λεφτα νε μεν ερχοντε στο λογαριασμό αλλα δεν σας τα βαζουν αν δεν τα καταχωρίσετε.

Επίσης δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο νταβατζης το paypal με το που εβαλα την καρτα μεσα χρέωσε ενα ευρω........εκτος αυτου αν πχ στο ebay αυτο που αγόρασα ελεγε 29 ευρω οτι κανει απο το λογαριασμό μου τραβηξε 31 ευρω οτι να ναι........

Υποτίθεται σου κρατάει 1€ για επαλήθευση και στο επιστρέφει μετά από κάποιο διάστημα. Όσο για τη χρέωση που βγήκε παραπάνω είναι γιατί έχει διαβάσει το PayPal την κάρτα ως αγγλική και σου κάνει αυτόματα τη μετατροπή από λίρες σε ευρώ και έχει κακη ισοτιμία. Την επόμενη φορά όταν πας να κάνεις κάποια αγορά επέλεξε να σου κάνει την ισοτιμία η revolut.

2 ώρες πριν, christos4 είπε

Η δωρεάν αποστολή καρτών έχει σταματήσει; 

Η δωρεάν αποστολή είναι η εξαίρεση και γίνεται ως προσφορά ανά περιόδους. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, christos4 είπε

Η δωρεάν αποστολή καρτών έχει σταματήσει; 

Δε νομίζω. Αν είσαι νέος πελάτης είναι free. Σήμερα έκανα την αίτηση για φυσική κάρτα και έλεγε free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, natural_sgf είπε

Δε νομίζω. Αν είσαι νέος πελάτης είναι free. Σήμερα έκανα την αίτηση για φυσική κάρτα και έλεγε free.

έγινες premium ή στο βασικό πακέτο; 

γιατί έβαλα δύο φίλους σήμερα να κάνουν και ο ένας που πήγε να κάνει του έλεγε ότι θα έχει έξοδα αποστολής (εκτός αν γινόταν premium) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, christos4 είπε

έγινες premium ή στο βασικό πακέτο; 

γιατί έβαλα δύο φίλους σήμερα να κάνουν και ο ένας που πήγε να κάνει του έλεγε ότι θα έχει έξοδα αποστολής (εκτός αν γινόταν premium) 

Βασικό πακέτο είμαι. 'Ελεγε στο στέλνει express (free) αν πας σε premium αλλιώς free με standard delivery παραμένωντας στο απλό πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα, να σας ρωτήσω δύο πραγματάκια γιατί δεν τα βρίσκω στη συζήτηση. Εαν ανοίξω λογαριασμό, φαντάζομαι μπορώ να τον συνδέσω στο paypal σωστά?

Η ερώτηση μου είναι εαν μπορώ να κάνω withdraw το υπόλοιπο του paypal στον revolut για να τα κάνω ανάληψη με την κάρτα μετά.

Ο λόγος είναι θέμα κατάσχεσης σε ελληνικό λογαριασμό.

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, termitiss είπε

Καλησπέρα στην παρέα, να σας ρωτήσω δύο πραγματάκια γιατί δεν τα βρίσκω στη συζήτηση. Εαν ανοίξω λογαριασμό, φαντάζομαι μπορώ να τον συνδέσω στο paypal σωστά?

Η ερώτηση μου είναι εαν μπορώ να κάνω withdraw το υπόλοιπο του paypal στον revolut για να τα κάνω ανάληψη με την κάρτα μετά.

Ο λόγος είναι θέμα κατάσχεσης σε ελληνικό λογαριασμό.

Σας ευχαριστώ

Ναι σε όλα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, george1807 είπε

Ναι σε όλα :P 

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Μία ερώτηση ακόμα πάνω σ' αυτό. Θα χρειάζεται να επικοινωνώ πρώτα με την revolut να τους ενημερώσω ότι θα στείλω χρήματα από PayPal? Κ επίσης, υπάρχει χρέωση; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, termitiss είπε

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Μία ερώτηση ακόμα πάνω σ' αυτό. Θα χρειάζεται να επικοινωνώ πρώτα με την revolut να τους ενημερώσω ότι θα στείλω χρήματα από PayPal? Κ επίσης, υπάρχει χρέωση; Ευχαριστώ

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Απλώς συνδέεις το iban σου και τα μεταφέρεις από το PayPal στη revolut. Δεν υπάρχει κάποια χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, george1807 είπε

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Απλώς συνδέεις το iban σου και τα μεταφέρεις από το PayPal στη revolut. Δεν υπάρχει κάποια χρέωση.

Να σαι καλά και πάλι φίλε μου.

Ξεκινάω από εδώ?https://revolutgreece.gr/

ή από εδώ? https://www.revolut.com/en-GR/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, termitiss είπε

Να σαι καλά και πάλι φίλε μου.

Ξεκινάω από εδώ?https://revolutgreece.gr/

ή από εδώ? https://www.revolut.com/en-GR/

same shit. το app θα σε βάλει να κατεβάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...