Προς το περιεχόμενο

Creative Outlier Air 69€ ΠΛΑΙΣΙΟ -ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, bjj-p είπε

Σε σχολια αναφερουν οτι ειναι κουραστικα μετα απο 1-2 ωρες. 8 ωρες γραφειου μου φαινονται παρα πολλες. Τα φορουσες συνεχομενα ή σε διαστηματα;

επισης αναφερουν οτι τα κουμπια ειναι αρκετα σκληρα με αποτελεσμα το πατημα τους να μην ειναι ευκολο. Το επιβεβαιωνει κανεις που τα εχει;

στο δυωρο οχι, δεν με κουρασαν. μετα απο 4-5 ωρες ναι, τα εβγαλα λιγο να ξεκουραστουν τα αυτια μου γιατι ειχαν αρχισει να πονανε. τα κουμπια ειναι λιγακι σκληρα, αλλα εγω προσωπικα δε τα χρησιμοποιω επειδη αλλαζω volume κλπ απο τη συσκευη. καποιον αλλον μπορει να μη τον βολευει.

2 ώρες πριν, panos7 είπε

εχει wireless charging η θηκη;

δεν εχει wireless charging

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ τίμια τα ακουστικά. Τα έχω πάνω από μήνα, δεν νομίζω να παίζει κάτι άλλο σε αυτή την ποιότητα ήχου κ τόσο μεγάλη μπαταρία στα χρήματα αυτά.

Προσωικά κατά καιρούς έχω θεματάκια με αποσυνδέσεις η σπασίματα όταν περπατάω με το κινητό στην τσέπη, αλλά σε γενικές γραμμές ειναι πολύ καλά τα ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελία ημερομηνία: 17 Οκτ 2019, 11:32 π.μ.

Και 12:28 πήρα

Ενημέρωση Παραγγελίας
Αγαπητέ κε  ,Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα παρακάτω προϊόντα: Creative Bluetooth Truly Wireless Outlier Air Μαύρο "Αναμένεται σύντομα" Η εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής στις κεντρικές μας αποθήκες είναι στις 30/10/2019 Την επόμενη εργάσιμη από την παραλαβή του η παραγγελία σας θα δρομολογηθεί.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τοτε που η Creative "μισθωσε" εταιρεια PR στην Ελλαδα βγαινουν πολλοι και λενε τα "καλυτερα" για τα προιοντα τους, ισως να ειναι απλα τυχαιο ποιος ξερει.
Εγω μια φορα επιφυλασσομαι αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση ναι η τιμη ειναι καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Απο τοτε που η Creative "μισθωσε" εταιρεια PR στην Ελλαδα βγαινουν πολλοι και λενε τα "καλυτερα" για τα προιοντα τους, ισως να ειναι απλα τυχαιο ποιος ξερει.
Εγω μια φορα επιφυλασσομαι αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση ναι η τιμη ειναι καλη.

Στο μυαλό μου ανέκαθεν ήταν μια αξιόπιστη εταιρία η creative. Έχω ακόμη κάτι ηχεία 2.1 από το 2007 που έχουν βγει σκυλιά, mp3 players (με μέτριο software βέβαια).

Σε true wireless δεν νομίζω να υπάρχει άλλο σετ που να εχει αυτονομία 10 ωρών με μια φόρτιση, και ο ήχος για μένα είναι κάτι παραπάνω από αξιοπρεπής. Όπως είπα, μερικές φορές έχω προβλήματα με διακοπές στον ήχο, οπότε ας το έχετε αυτό κατά νου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotiriadisc είπε

για χρηση ομιλιας πως ειναι ?

Σε γενικές γραμμές οκ. Αν είσαι σε πολύ θορυβώδη χώρο η έχει αρκετό αέρα, μπορεί να μην σε ακούν καλά. Ωστόσο σπάνια μου παραπονέθηκαν πως δε με ακούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nikatapi είπε

Στο μυαλό μου ανέκαθεν ήταν μια αξιόπιστη εταιρία η creative. Έχω ακόμη κάτι ηχεία 2.1 από το 2007 που έχουν βγει σκυλιά, mp3 players (με μέτριο software βέβαια).

Σε true wireless δεν νομίζω να υπάρχει άλλο σετ που να εχει αυτονομία 10 ωρών με μια φόρτιση, και ο ήχος για μένα είναι κάτι παραπάνω από αξιοπρεπής. Όπως είπα, μερικές φορές έχω προβλήματα με διακοπές στον ήχο, οπότε ας το έχετε αυτό κατά νου.

Δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε καποιο, εγω λεω τι βλεπω γενικα απο οσα θεματα διαβαζω τον τελευταιο καιρο.

Οσο για την αυτονομια ναι να μιλας συνεχομενα 10 ωρες ειναι κατι που δεν βλεπεις συχνα αλλα ποιος μιλαει 10 ωρες συνεχομενες χωρις να τα βαλει πισω στην θηκη τους; Με λιγα λογια δεν ειναι τρελα σημαντικο το ποση ωρα αυτονομια εχουν τετοια ακουστικα, ηχος (τοσο απο τους οδηγους οσο και απο τα μικροφωνα) και σημα ειναι πολυ πιο σημαντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε καποιο, εγω λεω τι βλεπω γενικα απο οσα θεματα διαβαζω τον τελευταιο καιρο.

Οσο για την αυτονομια ναι να μιλας συνεχομενα 10 ωρες ειναι κατι που δεν βλεπεις συχνα αλλα ποιος μιλαει 10 ωρες συνεχομενες χωρις να τα βαλει πισω στην θηκη τους; Με λιγα λογια δεν ειναι τρελα σημαντικο το ποση ωρα αυτονομια εχουν τετοια ακουστικα, ηχος (τοσο απο τους οδηγους οσο και απο τα μικροφωνα) και σημα ειναι πολυ πιο σημαντικα.

 

Δε διαφωνώ μαζί σου. Εμένα έτυχε σε 6ωρο ταξίδι να τα φοράω συνέχεια και να ακούω μουσική-βλέπω netflix και με βγάλανε παλικάρι. Και πάντα συγκρίνουμε και βάση κόστους, άκουσα πχ τα samsung και έχουν αρκετά κατώτερο ήχο (πέραν της αυτονομίας) ενώ έιναι ακριβότερα. Οπότε θεωρώ πως ως προς το VFM είναι πολύ καλά γι αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι ανησυχίας μου είναι ότι στα διάφορα review αναφέρεται ότι τα κουμπιά είναι εξαιρετικά σκληρά, με αποτέλεσμα την πρόκληση πόνου κάτα το πάτημά τους, καθώς και η απουσία κάποιου app για την προσαρμογή και αναβάθμιση αυτών.

Επομένως το καίριο για μένα ερώτημα είναι αν αξίζει το σκαλοπάτι των 35 ευρώ ώστε να πας στα galaxybuds, με δεδομένα: παρεμφερή ήχο, ύπαρξη εφαρμογής και κάλυψη ίδιων codec ως προς latency και touch αφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπορει να παει πιο ψηλα θα συνιστουσα να περιμενει λιγο καιρο μεχρι να βγουν τα επομενα της 1MORE που αποτι ξερω θα υποστηριζουν και LDAC codec (βεβαια μιλαμε για χαλαρα διπλασια τιμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...