Προς το περιεχόμενο

[Οθονη] LG 29UM69G 29" Ultrawide 159.00€ Kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παρήγγειλα την 34αρα τελικά, και αφού δεν έλαβα πάρα μόνο ένα sms όταν έκανα την παραγγελία, πήρα σήμερα να μάθω τι και πώς και μου είπαν ότι η αποστολή θα γίνει στις 25/10. Σε ετοιμοπαραδοτο προϊόν. Όταν ρώτησα που βρίσκεται τώρα μου είπαν ότι είναι στο κατάστημα του πύργου (30 χιλιόμετρα μακρια) και όταν είπα να πάω να την πάρω έλαβα την απάντηση ότι είναι web παραγγελία και είναι αδύνατο.  Εννοείται ότι είπα να ακυρώσω και μου είπαν στείλτε mail  με το αίτημα σας κλπ κλπ. Ωραια πράματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Secret είπε

Παρήγγειλα την 34αρα τελικά, και αφού δεν έλαβα πάρα μόνο ένα sms όταν έκανα την παραγγελία, πήρα σήμερα να μάθω τι και πώς και μου είπαν ότι η αποστολή θα γίνει στις 25/10. Σε ετοιμοπαραδοτο προϊόν. Όταν ρώτησα που βρίσκεται τώρα μου είπαν ότι είναι στο κατάστημα του πύργου (30 χιλιόμετρα μακρια) και όταν είπα να πάω να την πάρω έλαβα την απάντηση ότι είναι web παραγγελία και είναι αδύνατο.  Εννοείται ότι είπα να ακυρώσω και μου είπαν στείλτε mail  με το αίτημα σας κλπ κλπ. Ωραια πράματα.

Εχω εξυπηρετηθει αριστα σε λιγοτερες περιπτωσεις. Στις περισσοτερες θα ελεγα οτι ειναι αντιστοιχου επιπεδου η εξυπηρετηση που εχω λαβει. Κριμα για ενα τοσο μεγαλο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...