Προς το περιεχόμενο

TV LG 55" SM8600 639E [ΤΕΛΟΣ]


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγαλη προσφορά την συγκεκριμένη στιγμή η παρακάτω τηλεόραση στα 639Ε τρέχει σε 3 καταστήματα Media Markt, Πλαίσιο, Kotsovolos. Απλά η Mediamarkt δίνει 5 χρόνια εγγυηση.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-55-sm-8600-pla-1223774.html

https://www.skroutz.gr/s/18634000/LG-55SM8600.html

Επόμενη τιμή ειναι στα 789Ε

 

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate -"βρωμικου" συνδεσμου
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Oval είπε

Πιστεύετε αξίζει σε αυτά τα λεφτά; 
Μήπως θα υπάρχουν καλύτερες προσφορές black friday?

Το ιδιο σκεφτομαι και η απαντηση ειναι οτι σιγουρα αξιζει...ακομα και να υπαρξει καποια καλυτερη προσφορα BF, ποσο καλυτερη να είναι...20-30-40 ευρω? Το διλημμα μου τωρα ειναι οτι εχει και την Philips 55 oled.....στα 800 ευρω και οταν βρισκεις 55 Oled στα 800 τι κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panos4tw είπε

Το ιδιο σκεφτομαι και η απαντηση ειναι οτι σιγουρα αξιζει...ακομα και να υπαρξει καποια καλυτερη προσφορα BF, ποσο καλυτερη να είναι...20-30-40 ευρω? Το διλημμα μου τωρα ειναι οτι εχει και την Philips 55 oled.....στα 800 ευρω και οταν βρισκεις 55 Oled στα 800 τι κανεις?

Φίλε δίλημμα είναι αλλά η lg σε αυτά τα χρήματα ειναι σούπερ σκέφτομαι να την χτυπήσω και εγω απο mediamarkt επειδή έχει και 5 χρόνια εγγύηση και αξίζει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, teoqq είπε

Εγώ τελικά χτύπησα την SM9010 https://www.skroutz.gr/s/18480986/LG-55SM9010.html?keyphrase=LG+55s9010 που μέχρι χθες ήμουν έτοιμος να την πάρω στα 999 ενώ τώρα την έχουν στα 799€

Γιατί το κάνεις αυτό; 😋

Οχιι θα αντισταθώ θα πάω στην πιο απλή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, panos4tw είπε

Το ιδιο σκεφτομαι και η απαντηση ειναι οτι σιγουρα αξιζει...ακομα και να υπαρξει καποια καλυτερη προσφορα BF, ποσο καλυτερη να είναι...20-30-40 ευρω? Το διλημμα μου τωρα ειναι οτι εχει και την Philips 55 oled.....στα 800 ευρω και οταν βρισκεις 55 Oled στα 800 τι κανεις?

Την Philips, ειδικά αν έχει και ambilight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ολοι τους ελεγαν εξαρχης οτι ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ οι σημερινες "προσφορες" τους.

(βαζω σε ολα τα τοπικ το [ΤΕΛΟΣ])

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά να σιγουρεύεστε ότι πέρνετε την 5η εγγύηση πρωτού φύγετε από το οποιοδήποτε κατάστημα.

Είχα πάρει μια Sony από Public με 5ετή, τον ρώτησα στον πωλητή και μου είπε "ναι,ναι" κλασσικά.

Την άλλη μέρα πήρα sony για επιβεβαίωση και μου λένε ότι είναι 2 .Τελικά έπρεπε να πάω public για να μου δώσουν χαρτί για την 5ετή(από τα public) αλλά ήταν μπλεξιματάκι.

Εάν διαπιστώσεις σε βλάβη οτί δεν έχεις εγγύηση μετά τα 2 χρόνια τρέχα γύρευε.... Δύο μέρες μετά την αγορά και δεν μπορούσα να βγάλω άκρη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...