Προς το περιεχόμενο

TV LG 55" SM8600 639E [ΤΕΛΟΣ]


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις  γιατί την παρήγγειλα από media στα 639 με πέντε χρόνια εγγύηση και είμαι 50-50 να πάω να την πάρω αφού έχω βάλει παραλαβή από το κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tasos_87 είπε

την έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις  γιατί την παρήγγειλα από media στα 639 με πέντε χρόνια εγγύηση και είμαι 50-50 να πάω να την πάρω αφού έχω βάλει παραλαβή από το κατάστημα 

Την πήρα χθες εγώ. Δεν είμαι απαιτητικός χρήστης και μου φάνηκε μια χαρά. Συγκριτικά με την προηγούμενη ιστορική που είχα μέρα με τη νύχτα! Προσωπικά άξιζε η αγορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και εγώ είμαι απαιτητικός χρήστης και στο μόνο που κολλάω είναι αν πρέπει να πάω σε sony που είναι android αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα μου φανεί χρήσιμο σε tv. Βέβαια η συγκεκριμένη που θέλω πάει λίγο πάνω από 1000 εκτός αν κάνω υπομονή και περιμένω black Friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση για τους γνώστες αγοράστηκε η 65αρα LG 65SM8600 με 5ετη εγγύηση στα 919 τι λέτε αξίζει σε αυτήν την τιμή ή να την ακυρώσω μιας και θα γίνει παραλαβή μετά την Τρίτη. Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρελεβα και εγω. Την αγορασα απο Media με δωρο την 5ετη εγγυηση. Σιγουρα αξιζε η αγορα, αλλα αν καποιος ειναι απαιτητικος και θελει να δει τεραστια διαφορα με την προηγουμενη τηλεοραση του καλυτερα να περιμενει μπας και πεσουν οι τιμες σε OLED. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα αγόρασα την lg 55sm8600 από τα public με δωρεάν 5ετης εγγύηση στα 700 ευρώ και την περιμένω μέσα στην εβδομάδα να ρθει. Πιστεύετε ότι στην BF θα πέσει κάποια qled σε αυτά τα χρήματα ή και γενικότερα κάποια καλύτερη από την 8600? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Babitc είπε

Καλησπέρα αγόρασα την lg 55sm8600 από τα public με δωρεάν 5ετης εγγύηση στα 700 ευρώ και την περιμένω μέσα στην εβδομάδα να ρθει. Πιστεύετε ότι στην BF θα πέσει κάποια qled σε αυτά τα χρήματα ή και γενικότερα κάποια καλύτερη από την 8600? 

Υπαρχει ηδη η Samsung QE55Q60R στα 765 ευρω οποτε φανταζομαι ειναι αρκετα πιθανο. Απο εκει και περα, η Samsung QE55Q70R , θα μπορουσε να πληασιασει τα 700~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60-q60r-qled
  2. https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sm8600]

 

Ειναι ελαφρως καλυτερη συμφωνα με αυτη την κριτικη, αν σ'ενδιαφερουν κυριως οι ταινιες ισως αξιζει να περιμενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "κακό" με όλες τις Samsung είναι ότι πρέπει να μετατρέπεις κάθε φορά τους υπότιτλους σε utf8 για να δείχνουν σωστά και επίσης δεν έχει dts support οπότε σε ταινίες με dts ήχο θα πρέπει να υπάρχει συνδεδεμένο ηχοσύστημα για να κάνει τη δουλειά.. Την 8600 την πήρε φίλος και κάνει τα πάντα.. Στα συν το πολύ καλό web os της LG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...