Προς το περιεχόμενο

Το 50% των iPhone έχει αναβαθμιστεί σε iOS 13


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ προσωπικά στο 8αρη μου έμεινα με την έκδοση 12.4.1 πέρασα και το beta profile tvOS μπλοκάροντας τα update. Είμαι ικανοποιημένος μιας και η μπαταρία μου βγάζει μιάμιση μέρα με κλειστό το 4g και γυρισμένο στο 3g . Συνεπώς δεν προτίθεμαι να μεταβώ στην έκδοση 13. Έχω μια δικιά μου θεώρηση. Κάθε κινητό μπορεί να πάει τέλεια μέχρι την επόμενη έκδοση μετά η έκδοση βαραίνει αρκετά. Με την ίδια λογική έμεινα και στο iPad 6 έμεινα στην 12.4.1 . Όσοι ονειρεύονται flames κτλ ας κυνηγήσουν κανέναν ανεμόμυλο. Εδώ σχολιάζουμε μόνο iOS και δεν ασχολούμαστε με Android Bada windows και πάει λέγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tilaverboy είπε

Εγώ προσωπικά στο 8αρη μου έμεινα με την έκδοση 12.4.1 πέρασα και το beta profile tvOS μπλοκάροντας τα update. Είμαι ικανοποιημένος μιας και η μπαταρία μου βγάζει μιάμιση μέρα με κλειστό το 4g και γυρισμένο στο 3g . Συνεπώς δεν προτίθεμαι να μεταβώ στην έκδοση 13. Έχω μια δικιά μου θεώρηση. Κάθε κινητό μπορεί να πάει τέλεια μέχρι την επόμενη έκδοση μετά η έκδοση βαραίνει αρκετά. Με την ίδια λογική έμεινα και στο iPad 6 έμεινα στην 12.4.1 . Όσοι ονειρεύονται flames κτλ ας κυνηγήσουν κανέναν ανεμόμυλο. Εδώ σχολιάζουμε μόνο iOS και δεν ασχολούμαστε με Android Bada windows και πάει λέγοντας.

Με τα updates/patches  που αναφερονται σε κενα ασφαλειας τι κανεις δεν τα περνας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Με τα updates/patches  που αναφερονται σε κενα ασφαλειας τι κανεις δεν τα περνας ?

Προσωπικά δεν τα περνάω. Έμεινα ικανοποιημένος. Παρατηρώ και οι δικοί μου τα τηλέφωνα τους που δεν αναβάθμισαν τρέχουν απροβλημάτιστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Περιμένω το ios 13.1.9.2.3.2 το καλό

Εσύ είπαμε, το τζαμάκι κοίτα να κολλήσεις καλά και να μην πολυζορίζεις τον exynos, το throttling θα το κάνει να αποδίδει σαν ulefone. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εσύ είπαμε, το τζαμάκι κοίτα να κολλήσεις καλά και να μην πολυζορίζεις τον exynos, το throttling θα το κάνει να αποδίδει σαν ulefone. 

Έχω πάρει καμία εικοσαρια τζαμακια από 1€-5€ και τα δοκιμάζω αλλά τίποτα μάλλον σε ελαττώματικο note θα έπεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Deadpool 1 είπε

Όσον αφορά το πρώτο που ήταν πρόβλημα, δεν είχα κάνει update μιας και η Apple είχε πει ότι θα το διορθώσει με την επόμενη αναβάθμιση που ήταν ~1 εβδομάδα μετά!! 

σε αυτό ρίχνω ένα φταίξιμο στην Apple γιατί δεν είχε κανένα λόγο να βγάλει την 13 χωρίς να διορθώσει το λάθος, πέρα από τα χρονοδιαγράμματα.

Το 2ο link δεν είναι πρόβλημα γιατί αφορά 3τα πληκτρολόγια και όχι το επίσημο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafaf είπε

Εσύ είπαμε, το τζαμάκι κοίτα να κολλήσεις καλά και να μην πολυζορίζεις τον exynos, το throttling θα το κάνει να αποδίδει σαν ulefone. 

To review απτο anand το ειδες? Περισσοτερο throttling τρωνε τα iPhones ρε συ. Πεφτουν 50% οι επιδοσεις τους σε sustained usage, αστο, πονεμενη ιστορια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Deadpool 1 είπε

Έχω πάρει καμία εικοσαρια τζαμακια από 1€-5€ και τα δοκιμάζω αλλά τίποτα μάλλον σε ελαττώματικο note θα έπεσα

Είναι γιατί τα βάζεις όλα μαζί το ένα πάνω στο άλλο ρε συ, δοκίμασε να τα βάζεις μεμονωμένα

 

 

Επεξ/σία από crossmo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

😂😂 Πρέπει να είσαι ο κλασσικός mr Φάπας σε παρέες. "Κ.α." λέει

Κ.α. =και άλλα πολλά προβλήματα.

Δεν τα γράψω γιατί είμαι σίγουρος ότι τα έχετε βρει μόνοι σας😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Deadpool 1 είπε

Έχω πάρει καμία εικοσαρια τζαμακια από 1€-5€ και τα δοκιμάζω αλλά τίποτα μάλλον σε ελαττώματικο note θα έπεσα

Κοίτα να δεις σύμπτωση. Ούτε εγώ βρήκα κάποιο bug στο X μου με iOS 13. Κι εγώ μάλλον σε κάτι ελλατωματικό θα έπεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 minutes ago, D.Luffy said:

Κοίτα να δεις σύμπτωση. Ούτε εγώ βρήκα κάποιο bug στο X μου με iOS 13. Κι εγώ μάλλον σε κάτι ελλατωματικό θα έπεσα.

Και άλλο ένα το δικό μου 2 συνολικά! Μάλλον πρέπει να παίξουμε Τζόκερ την Κυριακή! :p 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...