Προς το περιεχόμενο

H Samsung θα διορθώσει το bug με την αναγνώριση αποτυπωμάτων του Galaxy S10 που επιτρέπει το ξεκλείδωμα από τον καθένα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ελα το κουρασε... εχω κουραστει απο το σουρωτήρι android και τα σαπια exunosαμσουγκ... 

 

 

πανηγύρι κατάντησε 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 209
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Λογικο ειναι αυτο.

Απο την στιγμη που κυκλοφορει τοσες συσκευες καθε χρονο(μαζι με Xiaomi και Huawei)και με διαφορετικο κιολας hardware(exynos,snapdragon)που να πρωτο κατσει να κανει Optimize.

Επισης το OneUI αν και ειναι πολυ καλυτερο απο το παλιοτερο TouchWiz,παραμενει ενα android skin με bloatware.

Οσο για τον ultrasonic δακτυλικο αισθητηρα των Galaxy κινητων,κυριολεκτικα τον σιχαθηκα στο S10+.

Απλά ένα σχόλιο για το OneUI, αν και ήταν βήμα προς τα εμπρός, οι νεκροί χώροι και το navigation με τις 3 παύλες με απωθούν ακόμα περισσότερο.

Δηλαδή, αντί για κουμπιά που πατάω, έχω στα ίδια σημεία παύλες που πρέπει να σύρω προς τα πάνω, πιο άβολο αλλά λες αντε κερδίζεις λίγο χώρο. Τσαααααακ σου σκάει ένα τεράστιο dead space στις εφαρμογές της στο πάνω μέρος για να φαίνεται ωραία ο τίτλος Μηνύματα, τον οποίο για να τον κάνεις ωφέλιμο πρέπει να σκρολαρεις.

Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται κ πως παίρνουν τέτοιες αποφάσειςζ έχω φάει μεγάλη απογοήτευση με το S9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, gnsX είπε

Απλά ένα σχόλιο για το OneUI, αν και ήταν βήμα προς τα εμπρός, οι νεκροί χώροι και το navigation με τις 3 παύλες με απωθούν ακόμα περισσότερο.

Δηλαδή, αντί για κουμπιά που πατάω, έχω στα ίδια σημεία παύλες που πρέπει να σύρω προς τα πάνω, πιο άβολο αλλά λες αντε κερδίζεις λίγο χώρο. Τσαααααακ σου σκάει ένα τεράστιο dead space στις εφαρμογές της στο πάνω μέρος για να φαίνεται ωραία ο τίτλος Μηνύματα, τον οποίο για να τον κάνεις ωφέλιμο πρέπει να σκρολαρεις.

Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται κ πως παίρνουν τέτοιες αποφάσειςζ έχω φάει μεγάλη απογοήτευση με το S9

 

 

 

φιλε μου ειλικρινά σε καταλαβαίνω δε θα φτιαχτούν ποτέ αυτα. μάστιγα ειναι η samsung απο τοτε που τη θυμάμαι με κάτι s3 που την εμαθα... 

 

 

να χουμε κινητα για παλαμες σακιλ και ο μισος χώρος να μενει αναξιοποίητος! 

τα γραφα εγω καιρο αυτα για το σαπιο one iu αλλα κοντραραν τα φανμποις και δεν γινόμουν τοσο κατανοητος στους άσχετους με τη Samsung για το ποσο σαπια είναι 

 

 

 

μονόδρομος τα iphones δυστυχώς. 

ο πρωην samsung φαν με τη φωτογραφία απο τα φιλαρακια μπορεί να με επιβεβαιωσει... 

17 ώρες πριν, pcos είπε

το δικο μου s7 ειναι σκαλες ανωτερο. δεν αναγνωριζει ουτε το δικο μου δαχτυλο :D

 

 

εταιριαρα η samsung... το δακτυλικο της στο s7 ηθελε νασαι χακερ για να πετύχει.... 

17 ώρες πριν, JcD είπε

Εκνευριστικά αργός αισθητήρας, για λόγους ασφαλείας μας έλεγαν μέχρι τώρα...πάει κι αυτή η δικαιολογία.  

εσενα μελεταω... ❤️❤️

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

😂😂😂

Όταν βρεις δεύτερο περιστατικό πες μου

Και ενός αλλουνου του έσκασε η μπαταρία στο iphone xs max .Ένα περιστατικό.Τι σημαίνει ότι σκάνε όλες οι μπαταρίες?

https://appleinsider.com/articles/18/12/31/apples-iphone-xs-max-allegedly-explodes-in-ohio-mans-pocket

Ωχ αστο καλύτερα... μην πάμε εκει!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαπιο το OneUI δεν ειναι ειπαμε. Σαν νεο UI εχει βεβαια πραγματα προς βελτιωση,αλλα σε καμια περιπτωση δεν προσφερει την ιδια smooth εμπειρια χρησης με oneplus και Pixel πχ,ειδικα μιας και τα τελευταια εχουν σαν bonus και την 90hz οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σαπιο το OneUI δεν ειναι ειπαμε. Σαν νεο UI εχει βεβαια πραγματα προς βελτιωση,αλλα σε καμια περιπτωση δεν προσφερει την ιδια smooth εμπειρια χρησης με oneplus και Pixel πχ,ειδικα μιας και τα τελευταια εχουν σαν bonus και την 90hz οθονη.

Έρχεται το s11 με οθόνη 90hz και one ui 2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, stafaf είπε

Beta testers στα συμβατικά κινητά.

Alpha testers στα αναδιπλούμενα.

Κάθε δύο χρόνια τέλος οι αναβαθμίσεις. 

Ο γέλωτας έρχεται αβίαστα. 

τα φανμποι έχουν αντίθετη άποψη! 

16 ώρες πριν, Texas07 είπε

Εννοείται... Δε θα έπρεπε να ανοίγει καθόλου. Όχι να είναι σαν πουτ@ν@ εν ώρα εργασίας... 🤣 

μη στεναχωρείς τα φανμποις ρε συ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pacahontas III milagros είπε

ο πρωην samsung φαν με τη φωτογραφία απο τα φιλαρακια μπορεί να με επιβεβαιωσει... 

Με κατέστρεψες... η φώτο είναι του παιδικού μου ήρωα του charlie sean 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Έρχεται το s11 με οθόνη 90hz και one ui 2.0

Να μη ξεχάσουν να του φορέσουν αυτόν τον υπέροχο υπερηχητικό fingerprint sensor μόνο. 

Beta testers awaiting. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, JcD είπε

Με κατέστρεψες... η φώτο είναι του παιδικού μου ήρωα του charlie sean 😂

μαγκια σου ομως που πεταξες το Samsung στα σκουπίδια 1000ευρω και πηρες iphone. 

 

μακάρι ολοι να ηταν ετσι αντικειμενικοι και οταν κατι δεν κανει αυτά που υπόσχεται να το διαολο στέλνουν!... 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Deadpool 1 είπε

Για πες μας το s10 ξεκλειδώνει με φτηνό τζαμί?

Εμένα πάντως ξεκλειδώνει ναι, μάλλον έπεσα σε φυσιολογικό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, stafaf είπε

Να μη ξεχάσουν να του φορέσουν αυτόν τον υπέροχο υπερηχητικό fingerprint sensor μόνο. 

Beta testers awaiting. 

Όχι θα φοράει καινούργιο βελτιωμένο.Τους παλιούς του s10 θα τους πουλήσει στην apple για τα iphone 12

1 λεπτό πριν, TzortzisJosh είπε

Εμένα πάντως ξεκλειδώνει ναι, μάλλον έπεσα σε φυσιολογικό. 

Το δοκίμασες και ξεκλειδώνει με φτηνό τζαμί?

Επεξ/σία από Deadpool 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...