Προς το περιεχόμενο

Facebook!!


Tasoslib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το φβ. Χθες πηγα να συνδεθω και μου ζητησε αριθμο κινητου για να μπορεσω να μπω. Τον εδωσα απλα ηθελα να μαθω ο αριθμος αυτος θα φαινεται μετα στο προφιλ μου η όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasoslib είπε

Καλησπέρα! Ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το φβ. Χθες πηγα να συνδεθω και μου ζητησε αριθμο κινητου για να μπορεσω να μπω. Τον εδωσα απλα ηθελα να μαθω ο αριθμος αυτος θα φαινεται μετα στο προφιλ μου η όχι?

Στις ρυθμίσεις κανονίζεις τι θες να είναι ορατο και σε ποιους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Στις ρυθμίσεις κανονίζεις τι θες να είναι ορατο και σε ποιους.

Ναι απλα επειδή όταν την πρωτη φορα που μπηκα μου ζητησε το κινητο μου το εδωσα καταφερα να μπω αλλα μετα δεν σκεφτηκα να κοιτάξω αν ο αριθμος μου είναι δημοσιος η τον βλεπω μονο εγω και την επομενη φορα που πηγα να συνδεθω μου ζητησε φωτο και δεν καταφερα από τοτε να ξαναμπω και δεν ξερω τωρα αν στον λογαριασμο μου που είναι ενεργος αλλα εγω δεν μπορω να μπω φαινεται ο αριθμος μου σε ολους! Εγω παντως δεν εκανα καμια ρυθμιση στον αριθμο όταν καταφερα να μπω την πρωτη φορα. Και λεω μηπως όταν σου ζηταει αριθμο για να εισελθεις αυτόματα τοτε γινεται ιδιωτικος δλδ να τον βλεπω μονο εγω..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ice25 είπε

μπορείς να μην το δώσεις.... έχει ενα X να πατήσεις οταν στο ζητάει.

Όχι εκεινη την φορα ηταν υποχρεωτικο για να εισέλθω στον λογαριασμο μου! Γιαυτο ρωταω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριθμός που δίνεις για να συνδεθείς είναι κρυφός. Δεν φαίνεται πουθενά εκτός από εσένα. Το αναφέρει μάλιστα και σχετικό μήνυμα την ώρα που σου ζητάει τον αριθμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...