Προς το περιεχόμενο

Sapphire RX5700 XT Nitro+ Θερμοκρασίες, ρυθμίσεις κτλ


panosp1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 400
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, starmanwarz είπε

Δοκιμασα το Auto Overclock αλλα μου κρασαρε ο Driver 2 φορες. Με το default δεν ειχα καποιο προβλημα. Θα δοκιμασω και undervolt.

ΓΤΠΚ 😂 οι ντραιβερς

Επεξ/σία από Skrez1982
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα οι drivers ειναι ΓΤΠΚ. 

ενα παραδειγμα μονο. παιζω λολ σολο δεν εχω κανενα θεμα. αμα μπω ντουο μαυρη οθονη στο καπακι και ανενεργη οθονη !και αποτι βλεπω στα φορουμ το εχουν παρα πολλοι αυτο το θεμα 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bilythekid είπε

Εχω δοκιμασει τρια παιχνίδια ως τωρα και δεν μου εχει κανει το παραμικρο.

Είσαι εσύ που δεν έχεις κανένα θέμα , και είμαστε και εμείς που κάνει σεξ το σύμπαν 😋

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-4 ατομα ειμαστε που δεν εχουμε θεματα και αλλα 3-4 που γινεται χαμος τα ιδια γινονται και στο reddit αλλος γραφει οτι παει για επιστροφη αλλος οτι την τρεχει κανα 2μηνο χωρις θεματα. Καπου θα υπαρχει κοινος παραγοντας δεν μπορει να υπαρχουν τετοιες διαφορες μεταξυ χρηστων σε ιδιες ακριβως καρτες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Arkin είπε

3-4 ατομα ειμαστε που δεν εχουμε θεματα και αλλα 3-4 που γινεται χαμος τα ιδια γινονται και στο reddit αλλος γραφει οτι παει για επιστροφη αλλος οτι την τρεχει κανα 2μηνο χωρις θεματα. Καπου θα υπαρχει κοινος παραγοντας δεν μπορει να υπαρχουν τετοιες διαφορες μεταξυ χρηστων σε ιδιες ακριβως καρτες. 

Εγώ πάντως ευχαρίστως να την δοκιμάσουμε σε pc οποίου φίλου θέλει η να έρθει κάποιος φίλος σπίτι μου να δοκιμάσω την δικιά του απροβληματιστη rx 5700xt κερνάω και καφεδάκι . Κρίμα να την στείλω πίσω Γερμανία και να φάω κανένα άκυρο ρε γαμωτο. Από τα reviews πάντως στο mindfactory που διαβάζω σε όλες τις υλοποιήσεις της rx5700xt υπάρχουν διφορούμενες κριτικές ακριβώς όπως εδώ. Ίσως λιγότερο προβληματικές είναι η nitro από όσο διαβαζω.

Επίσης στο site της amd , εκεί γίνεται χαμουλης στο φόρουμ με αναφορές ακριβώς στο ίδια θέματα που έχω εγώ και άλλοι φίλοι. 

Επεξ/σία από Skrez1982
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίξη high και ultra το benchmark βγαζει average κοντά στα 60fps στο rdr2. 
και συνεχίζω και δεν έχω κάποιο θέμα και με τους νέους drivers. (Z370 μητρική)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την εβαλα και σε αλλο pc με Ι7 7700k και εκει τα ιδια 😂😂 δεν ειναι τυχαιο που απειροι εχουν τα ιδια θεματα με εμας ! που ειναι η φακα ομως δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, evagelou είπε

εγω την εβαλα και σε αλλο pc με Ι7 7700k και εκει τα ιδια 😂😂 δεν ειναι τυχαιο που απειροι εχουν τα ιδια θεματα με εμας ! που ειναι η φακα ομως δεν ξερω

Μάλιστα την βλέπω να κάνει ταξιδακι Γερμανία την καρτουλα 😂😂😂 . Από mindfactory πάντως μου είπαν να τους στείλω την απόδειξη της μεταφορικής και θ μου πιστωσουν τα έξοδα μεταφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...