Προς το περιεχόμενο

Φημολογείται ότι η Apple στα τέλη Οκτωβρίου θα παρουσιάσει τα AirPods Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Αν είναι όπως τα βλέπω δεν θέλω να τα ακουσω

IMG-5121993f6a3a4509f57640b6856b71a2-V.jpg

Θα έχει noise cancellation όπως τα επαγγελματικά (pro) και τζάμπα τα δίνει

Δηλαδή δε θα μπορούσε να έχει noise cancelation χωρίς να ονομάζονται pro και να κοστίζουν το ίδιο ? Αν του χρόνου βάλει και άλλο feature πως θα λέγονται "pro pro" ??😆

Τόσα χρόνια που δεν υπηρχάν pro ακουστικά και iphones τι ήταν ? Για ερασιτέχνες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 λεπτά πριν, devanir είπε

Δεν ξέρω πόσο σούπερ ντούπερ θα είναι αλλά ελπίζω να παραμείνουν το ίδιο γελοία στην όψη.

Πλέον είναι συχνά και στην Ελλάδα και μου φτιάχνουν τη διάθεση όποτε τα βλεπω..

Tα έχω μπροστά μου στο γραφείο, διαβάζω το σχόλιο σου, τα ανοίγω τα βγάζω έξω τα κοιτάω και τα ξανα κοιτάω και πραγματικά καταλήγω στο ότι ώρες ώρες ο fanboy-σμός ορισμένων δεν έχει όριο. Γελοία στην όψη. Μάλιστα. Είχαμε ακούσει πολλούς αστείους να κράζουν διάφορα για το design της Apple. Αλλά γελοία όψη για τα airpods δεν είχαμε ξαναδιαβάσει. Συγχαρητήρια, είσαι ο πρώτος!

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vagosd είπε

Δηλαδή δε θα μπορούσε να έχει noise cancelation χωρίς να ονομάζονται pro και να κοστίζουν το ίδιο ? Αν του χρόνου βάλει και άλλο feature πως θα λέγονται "pro pro" ??😆

Τόσα χρόνια που δεν υπηρχάν pro ακουστικά και iphones τι ήταν ? Για ερασιτέχνες ?

Αγοράζεις "pro" με +100€ τζάμπα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nextp είπε

Απλα αψογα . Φοβερη αυτονομια , καθαροτατος ηχος .

Πραγματικά πολύ καλός ήχος, έχω πάρει από ένα ζευγάρι στην κοπελιά μου και στην αδερφή μου, όποτε μου δίνεται η ευκαιρία τα κλέβω για να ακούσω μουσικούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, UnlockedEvolution είπε

Η απλά παίρνεις τα κινέζικα που κυκλοφορούν με 15 ευρώ και κανείς την δουλειά σου μια χαρά..

Ποτε δεν ξέρεις, θαύματα γίνονται σε αυτον τον κόσμο...Σκέψου πχ, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν πάρει master πριν να φτάσουν την ηλικία των 12 ετών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Μιας και ξέρεις ήδη πως ακούγονται τα AirPods pro... 

Πρέπει να πας διακοπές asap...

Ναι γιατι θα εχουν την σουπερ ντουπερ διαφορα απο τα απλα airpods. Galaxy buds και sony ειναι μακραν καλυτερα (ναι τα εχω δοκιμασει).

Ειπαμε, καλη η apple στις συσκευες, αλλα στα αξεσουαρ τσιμπαει χωρις λογο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Αυτό που όλοι ξεχνάνε, και παραπέμπουν είναι η ποιότητα μικροφώνου. ΚΑΝΕΝΑ true wireless δεν έχει έστω την μισή ποιότητα μικροφώνου των Airpods.

Υπάρχουν πολύ καλύτερα και ποιοτικότερα true wireless από τα airpods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Υπάρχουν πολύ καλύτερα και ποιοτικότερα true wireless από τα airpods

Σε θέμα μικροφώνου ακόμα δεν έχω βρει κάτι και ψάχνω, με βοηθάς; Περίμενα με τα Bullets Wireless 2 να είναι έστω λίγο καλά αλλά με απογοήτευσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, overpower είπε

Ναι γιατι θα εχουν την σουπερ ντουπερ διαφορα απο τα απλα airpods. Galaxy buds και sony ειναι μακραν καλυτερα (ναι τα εχω δοκιμασει).

Ειπαμε, καλη η apple στις συσκευες, αλλα στα αξεσουαρ τσιμπαει χωρις λογο.

Και τα sony wf-1000xm3 είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Cell_7 είπε

Σε θέμα μικροφώνου ακόμα δεν έχω βρει κάτι και ψάχνω, με βοηθάς; Περίμενα με τα Bullets Wireless 2 να είναι έστω λίγο καλά αλλά με απογοήτευσαν.

Θα συμφωνήσω, έχω χρησιμοποιήσει 2-3 ασύρματα στο παρελθόν και τα AirPods είναι τα μοναδικά που δεν καταλαβαίνει κανείς συνομιλητής ότι μιλάω από ακουστικά. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, cool_ted said:

Αξίζουν γενικά τα AirPods από άποψη ποιότητας ήχου; Εγώ όταν τα δοκίμασα μου φάνηκαν σαν τα κλασικά earpods με το καλώδιο.

Ναι και με το παραπάνω! Πολύ καλή ποιότητα ήχου, αυτονομία, ευκολία σύνδεσης, φοβερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
28 minutes ago, overpower said:

Ναι γιατι θα εχουν την σουπερ ντουπερ διαφορα απο τα απλα airpods. Galaxy buds και sony ειναι μακραν καλυτερα (ναι τα εχω δοκιμασει).

Ειπαμε, καλη η apple στις συσκευες, αλλα στα αξεσουαρ τσιμπαει χωρις λογο.

Αν έχουν active noice canceling μια χαρά θα είναι η τιμή τους αν είναι κοντά στα 250. Τόσα έδωσα και για τα Sony 1000xm3! Τα οποία όμως σε πρακτικότητα σύνδεσης δεν φτάνουν τα απλά AirPods. Ενώ προφανως ακούγονται πολύ καλύτερα. 

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...