Προς το περιεχόμενο

Φημολογείται ότι η Apple στα τέλη Οκτωβρίου θα παρουσιάσει τα AirPods Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Όχι άλλα προϊόντα με τη λέξη pro...από όλες τις εταιρίες

Εξαρταται. Αν εχουν ποιοτητα ηχου αντιστοιχη με αλλα "premium" , ακομη καλυτερο μικροφωνο απο τα τωρινα και noise cancellation τυπου να εισαι Μοναστηρακι και να ακούς ξεκαθαρα τι σου λενε χωρις το volume ψηλα γιατί όχι. Αλλα pro παλι ειναι παραπλανητικα, πχ surface και macbook αλλα αυτο είναι θέμα για αλλο Σαββατοβραδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Deadpool 1 said:

Έκανες και μια σωστή επιλογή

Και περιμένω της Apple που αν πετύχει το noice canceling της Sony, θα αφήσω στην άκρη τα Sony! Δεν αρκεί μόνο ο καλός ήχος. Οι αισθητήρες των Sony για το αν τα φοράς ή όχι, είναι για τα μπάζα σε σχέση με αυτούς των AirPods. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Και τα sony wf-1000xm3 είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους

Τα δοκίμασα απο φίλο, πάλι το μικρόφωνο με ξενέρωσε. Ότι έχω δοκίμασει πέρα απο airpods, να μιλήσω ενώ είμαι σε λεωφορείο πάντα αναγκάζομαι να βγάζω το κινητό. Μόνο και μόνο για αυτό αξίζουν για εμένα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, oceanborngr είπε

Εξαρταται. Αν εχουν ποιοτητα ηχου αντιστοιχη με αλλα "premium" , ακομη καλυτερο μικροφωνο απο τα τωρινα και noise cancellation τυπου να εισαι Μοναστηρακι και να ακούς ξεκαθαρα τι σου λενε χωρις το volume ψηλα γιατί όχι. Αλλα pro παλι ειναι παραπλανητικα, πχ surface και macbook αλλα αυτο είναι θέμα για αλλο Σαββατοβραδο. 

Το εννοώ με το σκεπτικό ότι όλες μα όλες οι εταιρίες βγάζουν κινητά και δίπλα πετανε ένα προ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alex19871987 είπε

Το εννοώ με το σκεπτικό ότι όλες μα όλες οι εταιρίες βγάζουν κινητά και δίπλα πετανε ένα προ

Πολύ σωστά είπε ο @oceanborngr και ο @vagosd θα μπορούσε να τα πει airpods 3 το pro είναι παραπλανητικό και καθαρά για λόγους marketing.

1 ώρα πριν, Cell_7 είπε

Τα δοκίμασα απο φίλο, πάλι το μικρόφωνο με ξενέρωσε. Ότι έχω δοκίμασει πέρα απο airpods, να μιλήσω ενώ είμαι σε λεωφορείο πάντα αναγκάζομαι να βγάζω το κινητό. Μόνο και μόνο για αυτό αξίζουν για εμένα. 

Τα momentum τα έχεις δοκιμάσει?έχουν φοβερή ποιότητα.Μονο μείον η διάρκεια της μπαταρίας αν κάνεις βαριά χρήση.Εαν σ έχουν βολεύει τα airpods και σε ικανοποιούν τα χαρακτηριστικά τους μείνε εκεί δεν υπάρχει λόγος για να δώσεις και άλλα λεφτά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα παράξενο πράγμα με τα airpods. 

Όσοι τα έχουν δοκιμάσει "πίνουν νερό στ'όνομά τους". 

Αυτοί που δεν τα έχουν δοκιμάσει, τους πειράζει το "pro", το σχήμα τους, η τιμή τους, ο ήχος τους και δεν ξερω'γω τι άλλο. 

Τιναιτουτοιρεφιλε. 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cell_7 είπε

Τα δοκίμασα απο φίλο, πάλι το μικρόφωνο με ξενέρωσε. Ότι έχω δοκίμασει πέρα απο airpods, να μιλήσω ενώ είμαι σε λεωφορείο πάντα αναγκάζομαι να βγάζω το κινητό. Μόνο και μόνο για αυτό αξίζουν για εμένα. 

Καλά λεωφορείο και Apple πως τα συνδυάζεις;; 

😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
On 19/10/2019 at 21:36, Deadpool 1 said:

Πολύ σωστά είπε ο @oceanborngr και ο @vagosd θα μπορούσε να τα πει airpods 3 το pro είναι παραπλανητικό και καθαρά για λόγους marketing.

Το τερμάτισες ψάχνοντας απλά να πεις κάτι που δεν έχει καμία βάση! Φυσικά και μπορεί να τα πει pro από τη στιγμή που θα προσφέρουν noise cancelling και λογικά θα έχουν και εντελώς διαφορετική απόδοση από τα κλασικά. Λες και δεν είδες ξανά ακουστικά με τη λέξη pro στο όνομα τους...Πως τα έλεγε η Xiaomi? Headphones Pro HD? 😂

Επίσης φυσικά και υπάρχουν ακουστικά που έχουν πολύ καλύτερο ήχο από τα AirPods! Αλλά δεν αρκεί ο ήχος μόνο μιας και πρέπει να συνδέονται απλά και σταθερά με το τηλέφωνο, να έχουν καλά μικρόφωνα για να απαντάς σε κλήσεις, να μπορείς να χειρίζεσαι εύκολα τη μουσική, κλπ κλπ. Γι αυτό και ο κόσμος που δοκιμάζει τα AirPods τα προτιμά γιατί δουλεύουν όπως πρέπει.
 

Ξέρεις πόσες φορές βγάζω το ένα από τα Sony για να μιλήσω σε κάποιον και ενώ σταματάει η μουσική αρχικά, μόλις το κρατήσω στο χέρι (με προσοχή πάντα) αρχίζουν πάλι να παίζουν και τα 2;

Ξέρεις πόσες φορές τα βγάζω και τα 2 και τα αφήνω στο γραφειο εκτός θήκης και μόλις πλησιάσει το παραμικρό κοντά στους αισθητήρες ενεργοποιούνται και συνδέονται με το τηλέφωνο καταναλώνοντας όλη την μπαταρία; Αυτά δεν γινόταν ποτε με τα AirPods!

Από την άλλη τα Sony τα φοράω έξω και στο μετρο κλπ και δεν ακούω σχεδόν τίποτα από εξωτερικούς θορύβους και η ποιότητα της μουσικής είναι άψογη. Συνολικά όμως σαν ασύρματα in ear ακουστικά κερδίζουν τα AirPods. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, stafaf είπε

Ένα παράξενο πράγμα με τα airpods. 

Όσοι τα έχουν δοκιμάσει "πίνουν νερό στ'όνομά τους". 

Αυτοί που δεν τα έχουν δοκιμάσει, τους πειράζει το "pro", το σχήμα τους, η τιμή τους, ο ήχος τους και δεν ξερω'γω τι άλλο. 

Τιναιτουτοιρεφιλε. 

Όσοι μηλοφαν τα έχουν δοκιμάσει πίνουν νερό στ όνομα τους.

10 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το τερμάτισες ψάχνοντας απλά να πεις κάτι που δεν έχει καμία βάση! Φυσικά και μπορεί να τα πει pro από τη στιγμή που θα προσφέρουν noice canceling και λογικά θα έχουν και εντελώς διαφορετική απόδοση από τα κλασικά. Λες και δεν είδες ξανά ακουστικά με τη λέξη pro στο όνομα τους...Πως τα έλεγε η Xiaomi? Headphones Pro HD? 😂

Xiaomi MI airdots pro

Ξεκάθαρα η apple αντιγράφει την xiaomi

https://www.skroutz.gr/s/17456586/Xiaomi-Mi-AirDots-Pro-Λευκό.html

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, Deadpool 1 said:

Όσοι μηλοφαν τα έχουν δοκιμάσει πίνουν νερό στ όνομα τους.

Ενώ όσοι δεν τα έχουν δοκιμάσει αλλά ταυτόχρονα έχουν και άποψη; 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ενώ όσοι δεν τα έχουν δοκιμάσει αλλά ταυτόχρονα έχουν και άποψη; 

Apple haters με άποψη?

Εάν δεν έχεις iphone έχεις πολλές επιλογές.Για μένα προσωπικά τα momentum έχουν πολύ καλή ποιότητα,δύσκολα θα τα άλλαζα και πόσο μάλλον για airpods.

Επεξ/σία από Deadpool 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αλήθεια είναι ότι κάποιος πριν τα δοκιμάσει βρίσκει τα airpods σαν ένα υπερεκτιμημένο προϊον της apple και οτι δεν αξίζουν τα λεφτά τους.

Έτσι έλεγα κ εγω πρίν τα δοκιμάσω απο ένα φίλο και ενώ πριν δίσταζα στην αγορά τους πήγα αμέσως και τα πήρα.

Στην κατηγορία τους είναι τα πιο πλήρη ακουστικά..Φοβερή ποιότητα ήχου πολύ πιο πάνω απο τα κλασσίκα earpods που δίνει η apple με τα Iphone(δεν εχουν καμια σχεση)

Αυτονομία φοβερή .Φόρτιση σε 20 λεπτα φορτίζουν πληρως.Συνήθως χρησιμοποιώ το ένα απο τα δυο όποτε διπλασιάζεται και ο χρόνος λειτουργίας.

τα φορτίζω μια φορά στις 2-3 μέρες και τα χρησιμοποιώ όλη την ώρα.

Έχω δοκιμάσει galaxy bads και huawei freebuds και δε συγκρίνονται.Και κάτι κλώνοι που κυκλοφορούν στο ιντερνετ ειναι για τα κλάματα.

πραγματικά αν συνηθίσεις στα airpods δε μπορείς να μιλήσεις ποτέ ξανά κρατώντας τηλέφωνο στο χέρι.

Όποιος το σκέφτεται να τα αγοράσει άφοβα.

 

 
Επεξ/σία από asteratos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...