Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U Gaming monitor


stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

φυσικα το τικι τακα μερικων κλειδωσε το τοπικα με την προσφορα απο το eshop....

Άντε πάμε να κλειδώσουμε και αυτό τώρα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, mp44christos είπε

Εγω εχω μια 75αρα και αυτην δίπλα δίπλα και οι δυο εχουν freesync.

Όταν είναι και οι 2 ενεργοποιημένες, παίζει κανονικά η μία στα 144hz και η άλλη στα 60?

Επίσης διάβασα για bug που λέει ότι αν η μία παίζει βίντεο από youtube πχ στα 60hz, τότε και η άλλη παίζει στα 60 αναγκαστικά. Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, petran91 said:

Όταν είναι και οι 2 ενεργοποιημένες, παίζει κανονικά η μία στα 144hz και η άλλη στα 60?

Επίσης διάβασα για bug που λέει ότι αν η μία παίζει βίντεο από youtube πχ στα 60hz, τότε και η άλλη παίζει στα 60 αναγκαστικά. Ισχύει?

Εγω δεν εχω παρατηρήσει κατι τέτοιο. Τωρα απο nvidia σε amd και οθονη σε οθονη Δεν ξερω τι μπορείς να συναντήσεις.

Επεξ/σία από mp44christos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, aekoriginal21 είπε

Τέλος εβδομάδας παραλαμβάνουν (λογικά Πέμπτη απ'ότι είπε ένας φίλος στο άλλο θέμα).

Ελπίζω Παρασκευή να είναι στα χέρια μας.

Απο eshop αυτο? Εχω παραγγειλει και εγω χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη σε κατάσταση "μη ελεγμένο" είναι εμένα η παραγγελία από eshop. Έστειλα μήνυμα. Αν δεν απαντήσουν μέχρι τις 6-7 θα καλέσω μπας και επέλθει αφύπνιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Ακόμη σε κατάσταση "μη ελεγμένο" είναι εμένα η παραγγελία από eshop. Έστειλα μήνυμα. Αν δεν απαντήσουν μέχρι τις 6-7 θα καλέσω μπας και επέλθει αφύπνιση

Το ίδιο, κάλεσα χθες,  μου είπαν θα ρωτήσουν και θα με πάρουν σήμερα να ενημερώσουν. Περιμένω ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dreamingod είπε

Το ίδιο, κάλεσα χθες,  μου είπαν θα ρωτήσουν και θα με πάρουν σήμερα να ενημερώσουν. Περιμένω ακόμα.

Στείλε και ενα μέιλ. Μπορεί να το ξεχάσουν από το τηλέφωνο. Με μειλ απαντάνε πάντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Στείλε και ενα μέιλ. Μπορεί να το ξεχάσουν από το τηλέφωνο. Με μειλ απαντάνε πάντα

Ωραία, τους έστειλα και ένα μέιλ, αν είναι γράφουμε εδώ όταν πρόκειται για τυχόν εξελίξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα πήρα τηλέφωνο το Κωτσόβολο και μου είπαν ότι θα μου φέρουν τη οθόνη τη Τρίτη 11 Φεβρουαρίου στο κοντινότερο κατάστημα της περιοχής μου. Θα πρέπει να περιμένω άλλη μια εβδομάδα για να το πάρω. Μου είπαν Παρασκευή ότι κάποια καταστήματα θα παραλάβουν το προϊόν. 

Επεξ/σία από WildShadow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα λεει Κατάσταση Αναμονή παραλαβής...δεν εχουν και περιμενουν να φερουν? δεν ελεγε αρχικα οτι σε 2-3 μερες θα την εχουμε ή κανω λαθος?




 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έλεγε ναι...

Πολλοί είμαστε ακόμη στο Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων

Θεωρώ οτι Πέμπτη - Παρασκευή θα παραλάβουμε αν και θα την ήθελα και πιο νωρίς κι εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...