Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U Gaming monitor


stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, soulprophet είπε

Επικοινώνησα με eshop μέσω mail, αρχές εβδομάδας θα παραλάβουν.

Δεδομένου ότι αρχικά έλεγε αναμονή παραλαβής στις 3/2 και σε συνδιασμο με το ότι είναι δυσεύρετη τη δεδομένη περίοδο, ακόμα και αρχές εβδομάδας να παραλάβουν είμαστε πολύ καλά. Αν και ήλπιζα για νωρίτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι και γω στην κατηγορία "μη ελεγμένο" , αλλά πολύ φοβάμαι πως θα περιμένουμε κάνα μήνα για παραλαβή (το βασίζω στα άπειρα σχόλια στο youtube και σε ξένα φόρουμ που όσοι την αναμένανε σαν και μας κάτι, στο τέλος κατέληξαν για μήνα + )! Μακάρι να ισχύει αυτό που λέει ο φίλος από πάνω για αρχές εβδομάδας και μας κάνει ευχάριστη έκπληξη το eshop.
Εντωμεταξύ τόσο μέλι η συγκεκριμένη οθόνη? Έχει γίνει τρελό σουξέ η άτιμη και όλοι μιλάνε γι' αυτήν και την ψάχνουν.

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Για το "μη ελεγμένο"

Από eshop

IMG_20200205_171544.jpg

Εγω τους ρωτησα στο μειλ για το πότε θα μπορέσω να το παραλάβω και η απάντησή τους : Σας ενημερώνουμε ότι έχουμε προωθήσει το ερώτημα σας στο αρμόδιο τμήμα και θα αναμένετε απάντηση το συντομότερο δυνατό.

........ Πολύ ωραία....

Λέτε να την παραλάβουμε μέχρι τις 14? Θα λείπω για καιρό μετά γι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μια απ τα ίδια παιδιά, ακόμα στον έλεγχο διαθεσιμότητας ειμαι στο eshop.

Οπως και να χει, μπορεί να μας πει κάποιος που εχει ηδη την οθόνη, με τι καλώδιο συνδεσης έρχεται στο κουτί της;

 Περιέχει displayport  ? Κι αν ναι ειναι 20πινο ή 19πινο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CaseyBullitt είπε

Κι εγώ μια απ τα ίδια παιδιά, ακόμα στον έλεγχο διαθεσιμότητας ειμαι στο eshop.

Οπως και να χει, μπορεί να μας πει κάποιος που εχει ηδη την οθόνη, με τι καλώδιο συνδεσης έρχεται στο κουτί της;

 Περιέχει displayport  ? Κι αν ναι ειναι 20πινο ή 19πινο ;

Ναι το λέει κιόλας, 19αρι είναι το 20ο δεν είναι συνδεμένο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα ποσταρει και στο αλλο τοπικ αλλα μιας και κλειδωσε....αλλα και επειδη ο τρελος πηρε και 3η οθονη..!!!
 

και οι 3 οθονες διαφορετικες μεταξυ τους!!! εχω αρχισει να αμφιβαλλω για την οθονη σε μεγαλο βαθμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

το ειχα ποσταρει και στο αλλο τοπικ αλλα μιας και κλειδωσε....αλλα και επειδη ο τρελος πηρε και 3η οθονη..!!!
 

και οι 3 οθονες διαφορετικες μεταξυ τους!!! εχω αρχισει να αμφιβαλλω για την οθονη σε μεγαλο βαθμο....

Να φανταστώ ο τύπος είναι cyborg και τα μάτια του πιάνουν μέχρι και το τελευταίο hz σε ταχύτητα κλπ αν δεν βάλεις μηχανήματα, να είναι όλα τα settings reset κλπ μπορεί το και καλά αργό μόνιτορ που λέει να αγόρασε καταλαθος το 75 που απλά αλλάζει 1 γράμμα και μερικά ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε εικόνα από κάποιον που πήρε το 24αρι;  Κάποιοι νομίζω είχε αναφερθεί στο θέμα στις προσφορές ότι ήταν έτοιμο για αποστολή σε αυτούς.

Το27αρι έχει διαφορές που δεν φαίνονται στα χαρτιά πάντως. Συγκεκριμένα είναι πιο "αργό". Ίσως έχει και χειρότερο panel lottery 

Screenshot_20200206-153503.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο λίγο αλλά: Από εμπειρία μου με το eshop τα ηλεκτρονικά προϊόντα με υψηλή τιμή αργούν γενικά. Είχα παραγγείλει ένα λαπτοπ Asus στις 17/01 πληρωμένο με κάρτα και το παρέλαβα σήμερα 6/02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, handsomegamer είπε

Άσχετο λίγο αλλά: Από εμπειρία μου με το eshop τα ηλεκτρονικά προϊόντα με υψηλή τιμή αργούν γενικά. Είχα παραγγείλει ένα λαπτοπ Asus στις 17/01 πληρωμένο με κάρτα και το παρέλαβα σήμερα 6/02.

Ναι γιατί τα παραγγέλνουν από "προμηθευτές". Αρκετά από εξωτερικό κατευθείαν. Πάντως είναι πολύ καλή τιμή, ελπίζω μη γυρίσουν και μας πουν ότι τελείωσε κάνα απόθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έχουμε εικόνα από κάποιον που πήρε το 24αρι;  Κάποιοι νομίζω είχε αναφερθεί στο θέμα στις προσφορές ότι ήταν έτοιμο για αποστολή σε αυτούς.

Το27αρι έχει διαφορές που δεν φαίνονται στα χαρτιά πάντως. Συγκεκριμένα είναι πιο "αργό". Ίσως έχει και χειρότερο panel lottery 

Screenshot_20200206-153503.jpg

Στη συγκεντρωση προιοντων βρισκεται απο τη Δευτερα. Δεν νομιζω να υπαρχει αποθεμα. Αναμενεται παραλαβη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...