Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U Gaming monitor


stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε αφού ακούσαμε τα κάλαντα.

Μου απάντησε ενας ευγενικός κατά τα άλλα υπάλληλος που όντως δεν είχε ιδέα το παλικάρι, οπότε απάντησα και γω ευγενικά καθώς δε πρέπει να τους έχουν ενημερώσει από το αντίστοιχο τμήμα πωλήσεων, οι ανώτεροι τους.

Μου είπε ότι: έχει μεγάλη ζήτηση και ότι έχουν καλέσει κι άλλοι, ήταν να παραλάβουν λέει αλλά δε ξέρουν το πότε. Ήταν λίγο αμήχανος. Δεν ήξερε τι να πει. Φαινόταν μη σίγουρος στη φωνή.

Λέω : " Κάποια εκτιμώμενη ημερομηνία που θα παραλάβετε στις αποθήκες σας; " Λέει αυτό δεν το ξέρω πρέπει να το ρωτήσω.

" Για ενημερωθείτε περιμένω για συνδεστε με ". Λέει "δε γίνεται αυτό πρέπει να ρωτήσω και λογικά θα σας καλέσω γω" " ε περιμένω ". Απαντάει " θα σας καλέσω αύριο γιατί τώρα δε θα έχω απάντηση ". Καλύτερα στείλτε μου μειλ, του είπα. Το εντόπισε και κατευθείαν.

Μια τρύπα στο νερό. 

😐

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει θέατρο του παραλόγου εκεί στο ισοπ. 

Όσο και να κράζω πλαίσιο κλπ για την τιμολογιακή πολιτική του τέτοια πράγμα δεν μου έτυχαν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.... Απ ότι φαίνεται θα περιμένουμε για μέρες ακόμα. 

Προσωπικά δεν καίγομαι γιατί προορίζεται για δεύτερο setup, αρκεί όμως να παραλάβουμε και να μην φάμε ακύρωση μετά από μέρες. 

Την θέλω την οθονίτσα όπως και να χει. Ευχαριστώ @7nisiotis για την ενημέρωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλέστε βρε και σεις. 3 λεπτά διήρκησε η διαδικασία. Έτσι μπας και βγάλουμε άκρη. 

Το θέμα είναι ότι έχω στείλει μήνυμα στο Κωτσόβολο να γυρίσει πίσω η οθόνη και να τη πάρει άλλο παλικάρι από δω που μου έστειλε μήνυμα. Αλλιώς θα έπαιρνα αυτήν που έχει έρθει ήδη. Μην μείνει και το παιδί ξεκρεμαστο από τη μία

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Μπορεί να εξυπηρέτησαν πρώτα όσους πλήρωσαν ήδη.. 

δεν ειναι μονο αυτο εγω την εκανα 1 του μηνος την παραγγελια 3 του μηνος μπηκε σαν προσφορα στο φορουμ τωρα να μου πεις 2 μερες ειναι αυτεσ 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hasiotis_john είπε

Να δεις στο τέλος που θα μας αντιπροτείνουν το .. αδερφάκι του με την ΤΝ οθόνη (G2460PF) !!

Μακάρι να μην συμβεί αυτό διότι θα πέσει ακύρωση και κράξιμο μαζί. TN panel ποτέ των ποτών! :D 

Όχι τίποτα άλλο αλλά προσπέρασα την 27" samy του Πλαισίου που μπορεί να μην ήταν το ίδιο συμφέρουσα σαν αγορά αλλά δεν ήταν κακή. (πλέον μόνο σε καταστήματα).

Ας μείνουμε αισιόδοξοι! :D 

3 λεπτά πριν, petran91 είπε

Εγώ θα επιλέξω να είμαι αισιόδοξος και να πιστεύω ότι θα παραλάβουμε μέσα στη βδομάδα που διανύουμε.

Πετράν μακάρι! :) 

1 λεπτό πριν, Exploticon είπε

δεν ειναι μονο αυτο εγω την εκανα 1 του μηνος την παραγγελια 3 του μηνος μπηκε σαν προσφορα στο φορουμ τωρα να μου πεις 2 μερες ειναι αυτεσ 😜

Εγώ 03/02

 

6 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Να δεις στο τέλος που θα μας αντιπροτείνουν το .. αδερφάκι του με την ΤΝ οθόνη (G2460PF) !!

Τώρα θυμήθηκα. Αυτό το χρέπι 7ετίας; Tην έκραζα σε μια άλλη σελίδα χαχαχα Με την καμία! :D 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η πορεία της παραγγελίας του Κωτσου για να έχετε/με ενα μοτίβο να δούμε αν ισχύσει και δω το ίδιο.

27-1-2020 Παραγγελία

8-2-2020 Έφυγε από Αθήνα

10-2-2020  έφτασε Κέρκυρα με Γενική Κούριερ

________

9 λεπτά πριν, Exploticon είπε

δεν ειναι μονο αυτο εγω την εκανα 1 του μηνος την παραγγελια 3 του μηνος μπηκε σαν προσφορα στο φορουμ τωρα να μου πεις 2 μερες ειναι αυτεσ 😜

Καλά ο προμηθευτής ή τέλος πάντων όποιος κανονίζει τις παραγγελίες δεν έχει από τον αντίστοιχο δικό τους πωλητή/μεσάζοντα κάποια ημερομηνία όπου θα έρθει το φορτίο με τα προϊόντα; Κάποιο tracking number? 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα τη οθόνη και έπρεπε να αλλάξω τα 60hz στα 144hz μέσο του Windows και όχι της Nvidia. Δεν ξέρω για IPS glow και  έχει χαμηλό backlight bleed. 

IMG_20200211_233712.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, WildShadow είπε

Τσέκαρα τη οθόνη και έπρεπε να αλλάξω τα 60hz στα 144hz μέσο του Windows και όχι της Nvidia. Δεν ξέρω για IPS glow και  έχει χαμηλό backlight bleed. 

IMG_20200211_233712.jpg

Αν δεν ξεγελάει η φωτογραφία, μιλάμε για ελάχιστο bleed. Ούτε άξιο αναφοράς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μοιαζει μια χαρα πραγματικα...ελπιζω ετσι να ειναι ολων μας
προσωπικα δεν βιαζομαι ευτυχως και βασικα η τιμη ηταν η καλυτερη πανευρωπαικα οποτε δεν με πειραζει τοσο η αναμονη....αλλα θα ξενερωσω ασχημα αν εχει καποιο προβλημα φυσικα αυτο με καιει πιο πολυ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...