Προς το περιεχόμενο
AOC 24G2U Gaming monitor

stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 1,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ορίστε η δικιά μου, η  κάμερα το κάνει να φαίνεται ΠΟΛΥ και το εννοώ, χειρότερο από ότι είναι στην δικιά μου τουλάχιστον περίπτωση. Δυστυχώς πάνω  αριστερά έχω θέμα αλλά δεν είναι αρκετό για μένα για

μιας και κοσμος ανεβαζει φωτο εδω με την οθονη του βγαλμενη απο κιν...  

Πήρες τηλέφωνο? Τώρα μόλις κοίταζα την εξέλιξη της παραγγελίας και δεν είδα τίποτα. Προφανώς τώρα θα τα ετοιμάζουν γι' αποστολή! Επιτέλους, τώρα που θα είμαστε κλεισμένοι μέσα θα μπορούμε να βλέ

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

lol μου αρεσει που το τονισα κιολας και το τονισα λαθος ναι 1 ms ειναι στα χαρτια

Μικρο το κακο 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες διαβασα 14-15 σελιδες για αυτο συγνωμη αμα μου ξεφυγε αλλα το μοντελο 24G2AE χρησιμοποιει το πρωτο πανελ panda που ειχε το 24G2(U) αρχικά ή το νεώτερο που βγηκε προσφατα ή χρειαζεται και αυτό ψαξιμο με serial number κτλ?

Επειδή άμα είναι να βρω μονο με το καινουργιο panel (που αμα δεν κανω λάθος ο techless στο youtube το ανεφερε ιδιο με το πανελ του asus vg249q)

Επεξ/σία από Rakasman
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 29/7/2021 στις 8:36 ΜΜ, Rakasman είπε

Παιδες διαβασα 14-15 σελιδες για αυτο συγνωμη αμα μου ξεφυγε αλλα το μοντελο 24G2AE χρησιμοποιει το πρωτο πανελ panda που ειχε το 24G2(U) αρχικά ή το νεώτερο που βγηκε προσφατα ή χρειαζεται και αυτό ψαξιμο με serial number κτλ?

Επειδή άμα είναι να βρω μονο με το καινουργιο panel (που αμα δεν κανω λάθος ο techless στο youtube το ανεφερε ιδιο με το πανελ του asus vg249q)

Το site της aoc λεει οτι ειναι 23,6 ιντσες, παιζει να εχει διαφορετικο πανελ και απο τις 2 εκδοσεις του g2u γιατι νομιζω και τα 2 που ειχε ηταν 23,8. Δεν ειδα πουθενα κανενα review για να ειμαι σιγουρος βεβαια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 9/7/2021 στις 3:00 ΜΜ, badasszoro είπε

Ένα προϊόν που γράφει 3 χρόνια εγγύηση σε γνωστό κατάστημα όπως το eshop, και χαλάει στον έναν, γιατί να αντικατασταθεί με refurbished και όχι καινούργιο?

Μαλλον πολιτικη της εταιρειας. Να ενημερωσω οτι μετα απο τρελο πριξιμο στο eshop εν τελη θα μου δωσουν τα χρηματα πισω μιας και δεν ερχοταν ποτε η οθονη για αντικατασταση. Δηλαδη μετα απο 1.5 μηνα μαλλον απ οτι φαινεται θα μου δωσουν τα χρηματα μου (στην αρχη μου ειπαν να αγορασω κατι απο το καταστημα).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.