Προς το περιεχόμενο

CREATIVE STAGE 2.1 SOUNDBAR WITH SUBWOOFER 79,90€ E-shop [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

10 λεπτά πριν, booZe είπε

Οπότε δώσε και τα δύο cents σου please. 😊

Θα την ξαναγόραζες;

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά της πολύ καλή παιδιά,την πήρα από τo site της creative με κάτι ακουστικά δώρο και δωρεάν μεταφορικά στα 80 ευρώ τον Ιούνιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα πάρει και εγώ πριν κάνα χρόνο από creative labs στα 79,90€.

Αξίζει και το τελευταίο cent στα 80 ευρώ αλλά και παραπάνω.

Πολύ χρήσιμα είναι η ύπαρξη τηλεχειριστηρίου και το γεγονός ότι είναι Bt, συνδέοντας σε αυτή ασύρματα και άλλες συσκευές. ;) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Την είχα πάρει και εγώ πριν κάνα χρόνο από creative labs στα 79,90€.

Αξίζει και το τελευταίο cent στα 80 ευρώ αλλά και παραπάνω.

Πολύ χρήσιμα είναι η ύπαρξη τηλεχειριστηρίου και το γεγονός ότι είναι Bt, συνδέοντας σε αυτή ασύρματα και άλλες συσκευές. ;) 

Αν την εχω μονιμα συνδεδεμενη στον υπολογιστη μεσω 3.5mm jack , θα μπορω παραλληλα να ειναι συνδεδεμενη και μεσω bluetooth στην τηλεοραση του δωματιου ή θα θελει καθε φορα να κανω αναζητηση συσκευης απο την tv? Η άλλη λυση ειναι νομίζω μεσω hdmi arc αλλα θα υπαρχουν αρκετα καλωδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Αν την εχω μονιμα συνδεδεμενη στον υπολογιστη μεσω 3.5mm jack , θα μπορω παραλληλα να ειναι συνδεδεμενη και μεσω bluetooth στην τηλεοραση του δωματιου ή θα θελει καθε φορα να κανω αναζητηση συσκευης απο την tv? Η άλλη λυση ειναι νομίζω μεσω hdmi arc αλλα θα υπαρχουν αρκετα καλωδια..

Δεν έχω τηλεόραση με Bt για να δοκιμάσω, στο κινητό όμως δεν χρειάζεται αναζήτηση κάθε φορά καθώς παραμένει στις συνδεδεμένες συσκευές (που έχει γίνει σύζευξη) όπως π.χ τα ακουστικά, το Infotainment system στο αυτοκίνητο, τα smartwatches που χρησιμοποιώ κλπ.

Υποθέτω ότι όταν θα ανοίγεις την tv, έχοντας την Stage σε λειτουργία, θα την βλέπει. Ίσως να σου βγάζει κάθε φορά κανένα μήνυμα για να επιλέξεις ποιο από τα δύο ηχεία θέλεις (τα onboard ή τα εξωτερικά). 

Σε κάθε περίπτωση μια δοκιμή θα δείξει. :) 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Δεν έχω τηλεόραση με Bt για να δοκιμάσω, στο κινητό όμως δεν χρειάζεται αναζήτηση κάθε φορά καθώς παραμένει στις συνδεδεμένες συσκευές (που έχει γίνει σύζευξη) όπως π.χ τα ακουστικά, το Infotainment system στο αυτοκίνητο, τα smartwatches που χρησιμοποιώ κλπ.

Υποθέτω ότι όταν θα ανοίγεις την tv, έχοντας την Stage σε λειτουργία, θα την βλέπει. Ίσως να σου βγάζει κάθε φορά κανένα μήνυμα για να επιλέξεις ποιο από τα δύο ηχεία θέλεις (τα onboard ή τα εξωτερικά). 

Σε κάθε περίπτωση μια δοκιμή θα δείξει. :) 

Το σκεφτομαι για να ξεφορτωθω τα αρχαια logitech x230 και να δουλευω τα creative για pc και για tv αφου η tv ειναι ακριβως πανω απο το pc και βολευει καπως..

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tasosp22 είπε

Αν την εχω μονιμα συνδεδεμενη στον υπολογιστη μεσω 3.5mm jack , θα μπορω παραλληλα να ειναι συνδεδεμενη και μεσω bluetooth στην τηλεοραση του δωματιου ή θα θελει καθε φορα να κανω αναζητηση συσκευης απο την tv? Η άλλη λυση ειναι νομίζω μεσω hdmi arc αλλα θα υπαρχουν αρκετα καλωδια..

Κάνω παράλληλη σύνδεση με υπολογιστή, τηλεόραση, φορητή συσκευή χωρίς πρόβλημα.

Απλά κάνεις μια εναλλαγή από το χειριστήριο ανάλογα σε ποια θες να βγάλει ήχο και είσαι έτοιμος!

Επιπλέον θετικό είναι το HDMI-ARC, οι 4  επιλογές ανάλογα τα γούστα για πχ πρίμα, μπάσα, κλπ κλπ και ότι μπορεί να συνδεθεί πάνω USB για αναπαραγωγή μουσικής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...