Προς το περιεχόμενο

CREATIVE STAGE 2.1 SOUNDBAR WITH SUBWOOFER 79,90€ E-shop [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Καλησπέρα τα εχω παραγγείλει απο eshop πιστεύετε ότι θα είναι καλύτερα από τα z533 logitech που εχω στο εξοχικό μου που από τα οποία είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος! 

Σορυ για το off topic! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, manthos_27 είπε

 Καλησπέρα τα εχω παραγγείλει απο eshop πιστεύετε ότι θα είναι καλύτερα από τα z533 logitech που εχω στο εξοχικό μου που από τα οποία είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος! 

Σορυ για το off topic! 

Είναι 100 watt παραπάνω η ηχομπαρα θεωρητικά θα είναι αρκετά πιο  δυνατή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Είναι 100 watt παραπάνω η ηχομπαρα θεωρητικά θα είναι αρκετά πιο  δυνατή 

Νομίζω πως είναι 20 watt rms παραπάνω απο τα z533! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα, επαναφέρω το θέμα επειδή και πάλι η Creative Stage είναι σε καλή τιμή και θέλω να ρωτήσω κάτι:

σύμφωνα με το επίσημο site η Creative Stage 2.1 έχει HDMI (ARC).....στα χαρακτηριστικά όμως που βλέπω στο public.gr και στο plaisio.gr δεν αναφέρουν καθόλου την HDMI (ARC) και γράφουν μόνο για USB/optical/3.5mm ...... υπάρχει περίπτωση κάποια έκδοση να μην έχει HDMI; λογικά όχι πιστεύω γιατί δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο άλλα θα ήθελα και την δική σας γνώμη. Μάλλον είναι παράλειψη των καταστημάτων όταν περνούσαν τα χαρακτηριστικά...

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tempo είπε

καλημέρα, επαναφέρω το θέμα επειδή και πάλι η Creative Stage είναι σε καλή τιμή και θέλω να ρωτήσω κάτι:

σύμφωνα με το επίσημο site η Creative Stage 2.1 έχει HDMI (ARC).....στα χαρακτηριστικά όμως που βλέπω στο public.gr και στο plaisio.gr δεν αναφέρουν καθόλου την HDMI (ARC) και γράφουν μόνο για USB/optical/3.5mm ...... υπάρχει περίπτωση κάποια έκδοση να μην έχει HDMI; λογικά όχι πιστεύω γιατί δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο άλλα θα ήθελα και την δική σας γνώμη. Μάλλον είναι παράλειψη των καταστημάτων όταν περνούσαν τα χαρακτηριστικά...

Έχει φίλε, μην ανησυχείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, takinio είπε

Επεσε μια παραγγελια

ας ελπισουμε να αξιζει την τιμουλα του γιατι δεν ειναι και πολλα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση καθοτι ασχετος.  Αν την συνδεσω με hdmi arc ( τι ειναι αυτο? )  θα μπορω να βλεπω ote tv που θα ειναι πχ στο hdmi 1 οταν αυτο θα ειναι στο hdmi2 και να ακουω απο αυτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Να κανω μια ερωτηση καθοτι ασχετος.  Αν την συνδεσω με hdmi arc ( τι ειναι αυτο? )  θα μπορω να βλεπω ote tv που θα ειναι πχ στο hdmi 1 οταν αυτο θα ειναι στο hdmi2 και να ακουω απο αυτο? 

Νομίζω όταν βάλεις την ηχομπαρα στην είσοδο hdmi arc ,της τηλεόρασης σου και ρυθμίσεις τον ήχο της  να έχει έξοδο από την θύρα hdmi arc θα ακούς τα πάντα απο εκεί .

Διορθώστε με αν κάνω λάθος γιατί μέχρι στιγμής μόνο με Bluetoothτην δουλεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Να κανω μια ερωτηση καθοτι ασχετος. Αν την συνδεσω με hdmi arc ( τι ειναι αυτο? ) θα μπορω να βλεπω ote tv που θα ειναι πχ στο hdmi 1 οταν αυτο θα ειναι στο hdmi2 και να ακουω απο αυτο?

Ναι, μπορείς. Δε χρειάζεται να γυρίσεις στο αντίστοιχο HDMI για να παίξει μια ηχόμπαρα. Απλά από την ARC θα ρυθμίζεις την έντασή της από το τηλεκοντρόλ της τιβι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...