Προς το περιεχόμενο

[Καρτα Γραφικων] Palit GTX 1070 8GB 256€ @ amazon.es [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oι επιδόσεις όπως προείπα είναι παρόμοιες. Διαφοροποιούνται ανάλογα το παιχνίδι και την ανάλυση. 

Επίσης άλλο το 255 ευρώ στην πόρτα σου, έστω μετά από 10 μέρες, με δυνατότητα επιστροφής και ολικής αποζημίωσης εντός 30 ημερών απο την αγορά (σε περίπτωση που το μετανιώσεις) χωρίς μα και μου και άλλο τα 275 ευρώ από το όποιο μικρό μαγαζί στο skroutz (που δεν έχει διαθεσιμότητα αλλά περιμένει παραγγελία για να παραγγείλει από τον προμηθευτή).

Ας μας πούνε τα παιδιά που είχαν παραγγείλει πριν μερικούς μήνες την 570 σε χαμηλή τιμή από το συγκεκριμένο μαγαζί που φαίνεται η υλοποίηση της palit 1660ti σαν φθηνότερη (κάτω από 280€), πόσοι παρέλαβαν τελικά και πόσοι μετά από εβδομάδες αναμονής ακύρωσαν. ;) 

 

 

 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε μου καλημερα  matrixx πιστευω  καλο ειναι να ανεβαζουν κατα την  γνωμη μου και αυτες τις προφορες εστω και οριακες 

γιατι  στις συγκεκριμενες 1070 προσωπικα ψαχνω καρτα αυτο το καιρο και δινουν μεταχειρισμενες σε αυτα τα λεφτα  βεβαια καλυτερες υλοποιησεις 

απλα η υλοποιηση οντως δεν αξιζε και ι για μενα σαν προσφορα και καλυτερα με λιγα παραπανω να πας σε 1660τι οπως προτεινατε 

παρολα αυτα το παιδι καλα εκανε νομιζω θελοντας να βοηθησει

αν παιζει και κατι αλλο γενικα σε προσφορα και ξερει κανεις?

υπαρχει και αυτο σαν σκρουτζ αλλα προς το παρον ακομα ψαχνουμε

https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/16073F1263490.html?sortKey=minPrice

και μια τελ ερωτηση εχει ψωνισει καποιος απο εδω?

https://www.notebooksbilliger.de/asrock+phantom+gaming+x+radeon+rx+vega+56?nbb=8f14e4

ειναι η πιο vfm τιμης αποδοσης που εχω βρει ψαχνωντας δυο μερες

 

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

φιλε μου καλημερα  matrixx πιστευω  καλο ειναι να ανεβαζουν κατα την  γνωμη μου και αυτες τις προφορες εστω και οριακες 

Απο την στιγμη που τυπικα ειναι προσφορα, εχει δικαιωμα να την ανεβασει.  Οπως εχουν δικαιωμα και ολοι οι αλλοι να κανουν ενα απλο σχολιο με αυτα που ξερουν για να προστατευσουν καποιον-οποιους εν δυναμει μπορει να την πατησει-ουν. ;) 

Τα εχουμε πει αρκετες φορες αυτα σε ιδιες περιπτωσεις. ;)

(εδω δεν ειναι "οριακη προσφορα", ειναι αλλη περιπτωση παντως, αυτη της "τυπικης προσφορας" και ισχουν οσα ειπαμε. Καλα εκανε, δεν ειναι υποχρεωμενοι ολοι να ξερουν τα παντα, οταν κατι φαινεται προσφορα εχουν δικαιωμα να την ανεβασουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Απο την στιγμη που τυπικα ειναι προσφορα, εχει δικαιωμα να την ανεβασει.  Οπως εχουν δικαιωμα και ολοι οι αλλοι να κανουν ενα απλο σχολιο με αυτα που ξερουν για να προστατευσουν καποιον-οποιους εν δυναμει μπορει να την πατησει-ουν. ;) 

Τα εχουμε πει αρκετες φορες αυτα σε ιδιες περιπτωσεις. ;)

(εδω δεν ειναι "οριακη προσφορα", ειναι αλλη περιπτωση παντως, αυτη της "τυπικης προσφορας" και ισχουν οσα ειπαμε. Καλα εκανε, δεν ειναι υποχρεωμενοι ολοι να ξερουν τα παντα, οταν κατι φαινεται προσφορα εχουν δικαιωμα να την ανεβασουν)

σωστος!!!!

https://www.notebooksbilliger.de/asrock+phantom+gaming+x+radeon+rx+vega+56?nbb=8f14e4

αυτο πως το βλεπεις επειδη ψαχνω καρτα εχει αγορασει στο παρελθον καποιος στις προσφορες ισως απο αυτο το καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(πράγματι υπάρχουν παιχνίδια που είναι ποιο γρήγορη η 1070) , δεν το είχα προσέξει.

τα 40ευρώ για απλά μεταφορικά μέσω DHL-ELTA (10+ ημέρες) τα είδατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λογικη τιμη τα 200 για ξεστοκαρισμα σε BF για να μην μεινουν στα ραφια. Αν εχουν πολλες. 

Τελειωσε η τιμη του αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...